Ar žindymas didina intelektą?

Tyrimai rodo, kad maitinimas krūtimi iš tiesų gali keliais balais padidinti kūdikio intelekto koeficientą. Šie tyrimai paskatino daugelį pieno mišinių gamintojų tobulinti mišinukus, įtraukiant į jų sudėti svarbių motinos piene esančių riebalų atitikmenis. Manoma, kad kaip tik šie riebalai lemia aukštesnį intelekto koeficientą. Tačiau esama skirtingų nuomonių, ar balų skirtumas yra pakankamai didelis, kad dėl to pasikeistų tavo mažylio gyvenimas. Dauguma pediatrų mano, kad tai, kaip kūdikiui seksis toliau, ne mažiau, o gal net daugiau priklauso nuo jo aplinkos. Šiaip ar taip, kad ir koks būtų motinos pieno poveikis intelektui, gydytojai sutaria, kad tai yra optimaliausias maistas kūdikiams.

Naujausi komentarai

 1. -Miglė-
  -Miglė- prieš 4 m.

  amadux parašė:
  Sveikos,
  turiu pasakyti, kad aš pirmos savo mergaitės visai nemaitinau dėl sveikatos problemų. Abi atskirai ligoninėje išgulėjom po gimdymo maždaug 2 savaites. Kūdikis reanimacijoj, o aš be sveikatos po 2 kraujo perpylimų. Džiaugiausi, kad išgyvenom ir kažkaip nei nebesijaudinau dėl to, kad mano kūdikis valgo mišinėlį. Dabar jai beveik jau 14 m. Sveikata gera, serga retai ir mokosi tikrai gerai. Antrą mergaitę maitinau tik 6 savaites (12 metų beveik), bet ligelių taip pat buvo nedaug ir mokslams gabi. Ir šiaip abi nuostabios mergaitės auga O va berniuką (3 men dabar) ačiū Dievui vis dar maitinu, suprantu, kad mamos pienas vaikučiui geriausias ir noriu, kad jo užtektų kuo ilgiau. Tačiau tikiu, kad visi trys mano vaikai bus pakankamai protingi, sveiki ir laimingi, nežiūrint į tai, kokį maistuką kūdikystėje valgė. Žinau, kad kiekvienu atveju elgiausi taip turėjau elgtis.

  Protingiausias komentaras visoje temoje

 2. Jolita34
  Jolita34 prieš 4 m.

  Nesutinku. Pirmagimio nemaitinau - neturejau pieno - o jis daug protingesnis, savarankiskesnis uz antragime dukryte.. Ir vaiksciot anksti pradejo, ir kalbet, ir mokosi gerai, lyderiauja, o dukra zymiai atsilieka (lyginu ta pati amziu), nors maitinau puse metu. Sutinku, tik del sveikatos - dukryte daug stipresne pradzioj buvo, bet dabar abu dideli ir abu vienodai mazai serga. Bet, sako, mergaites ir taip stipresnes buna siuo atzvilgiu

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 3 m.

  Visiskas Shnipstas

 4. vera.melnicenka
  vera.melnicenka prieš 4 mėn.

  tai cia miekas ir nesako kad jei maitinat misyniu tai vaikas durnas bus)))tiesiog nori
  pasakyt kad visdelto kaip nesuk o mamos pienas geriausia ka vaikui gali duot mama.

 5. Minne
  Minne prieš 4 mėn.

  O is praktikos matote visgi ,kad nepriklausomai nuo maitinimo budo kudikysteje vaikai gali pasiekti, arba gali nepasiekti aukstu rezultatu.