Dažnas šlapinimasis nėštumo metu (43)

Nėštumo metu hormonai priverčia inkstus ir visą organizmo valymo sistemą dirbti viršvalandžius. Todėl susidaro daugiau šlapimo. Be to, kraujo kiekis smarkiai padidėja ir kūne cirkuliuoja žymiai daugiau skysčių – tai taip pat yra dažnesnio šlapinimosi priežastis. Kuo toliau, tuo labiau didėjanti gimda spaus šlapimo pūslę, tad kartais gali atrodyti, kad į tualetą norisi nuolat.

Jei tau atrodo, kad nieko kito nedarai, tik bėgioji į tualetą, išbandyk šiuos patarimus:

 • Venk šlapimą varančių gėrimų: kavos, arbatos, kitų gėrimų su kofeinu.
 • Šlapindamasi pasistenk visiškai ištuštinti šlapimo pūslę.
 • Po vakarienės nebegerk jokių gėrimų: taip sumažinsi naktinių pasivaikščiojimų į tualetą skaičių.
 • Naudok dieninius įklotus – kartais gali atidėlioti apsilankymą tualete arba tiesiog neturėti galimybės apsilankyti jame vos pajutusi reikalą. Įklotas tokiu atveju padės jaustis saugiau, jei nepavyktų nulaikyti vieno kito nevalingai nubėgusio šlapimo lašelio.

Naujausi komentarai

 1. slapukeb
  slapukeb prieš 10 mėn.

  Pabandyk gerti daugiau vandes. lakstysi taip pat dažnai, bet bus ką padaryti

 2. moduliuks
  moduliuks prieš 10 mėn.

  Jooo isgeriau aciu

 3. moduliuks
  moduliuks prieš 10 mėn.

  Lekiau 8 kartus per penkiolik min

 4. slapukeb
  slapukeb prieš 10 mėn.

  Na man tai padeda. Tik nelekiu dažnai, palaukiu kol noras tampa nepakenčiamas.

 5. renie
  renie prieš 10 mėn.

  Kazkuria savaite gimda pakyla ir kiek palengveja Paskutini menesi paskui vel smarkiau spaudzia