Tėvų Darželis » Kūdikis ir vaikas » Vaiko mityba - bendriniai klausimai » Kūdikio primaitinimas

Vaiko iki 1-erių metų meniu (Archyvas iki 2012.11.05)

1. 2011.11.29 17:41 (prieš 2 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.11.29 17:41 (prieš 2 m.)

tigriuke666 parašė:
    o mum per kusus sake pieno produktus nuo metuku ivest... ir zinok dbr kad teisus

as manau,kad kiekviena mama savo vaika augina kaip nori,vienos pagal knygas,kitos pagal drauges trecios pagal save. Man ir teko skaityt ne viena knyga,vadovavausi as jom,bet kur logika,kai viena knyga priestarauja kitai,arba ziurnalas raso vienaip o kitas kitaip.Tai kuo tada pasiklaut....
    Sako druska vaikui duot nesveika,o pasirodo jos turi vaikas gaut,nes be jos nepasisavinami yra kai kurie alimentai,aisku druskos turi buti su saiku. sako varske,jogurta ar piena reikia duot nuo metu,bet mes radaujam jo nuo 7 menesiu ir nemanau,kad as kuo blogesne,man atrodo geriau tai ka tu gali gaut is kaimo,nei vaika tais misinukais trucyt. Sutinku buna maziesiem alergiju,bet jai matai,kad tavo kruoputiai tai netinka ir neduodi,pvz: manoji alergiska cukinijai ir moliugui as juos ir neduodu kol kas,bet sueis 10 ar 11men ,pabandysiu gal jau tiks mazajai,jai matysiu kad ne nebeduosiu

1
  2. tigriuke666
    2011.11.29 18:21 (prieš 2 m.)
    2011.11.29 18:21 (prieš 2 m.)

nium as gal bent jau 10 men palauksiu anksciau niekur nepataria bet kaip jau ir sakei nuomoniu daug o atsirinkti turi pati kas gerai kas ne... del druskos natris is jos pasisavina ir jis reikalingas organizmui todel truputuka jos reikia

3. niki
    2011.12.03 09:49 (prieš 2 m.)
    2011.12.03 09:49 (prieš 2 m.)

sveikutes mamytes jungiuosi ir as i jusu rata. mums jau 6 men ir pradejome pries nepilnas 2sav skanauti hipp firmos maisteli.vadovavausi gautu lankstinuku,kaip pradeti maitinti maziuke Bet siek tiek nukrypau,rekomenduojama siek tiek pamaitinti MP, o poto duoti maistelio.bet man nelabai tai tiko ir padariau savaip - pirma maistelis,o uzbaigiam MP.Dabar pradejau maitinti maisteliu 2 kartus per diena 12 -13val ir vakare 20 - 21val.,nes einame miegoti apie23val. nezinau ar gerai darau ar ne?gal kas patartumete zaliai mamytei.
    ir manau ,kad turiu problemele: uzkietejo viduriukai maziukei daviau ryziu su bananais tyrele,morku ir bulves tyrele, o dabar jau antra diena duodu obuoliu ir kriausiu.tai nebezinau ir ka daryti man ji truputuka padare - sauksteli arbatini irtai buvo kaip labai tirsta bulviu kose ir jau nesitustina 4 dienas,siandiena bus 5.Ka daryti? kaip padeti maziukei,nes matau,kad negerai jai. gal kas galit patarti ?

4. Upse o_O
    2011.12.03 11:40 (prieš 2 m.)

7 mėn. 2 sav.
    Mūsų dičkis 3 m. 11 mėn.

2011.12.03 11:40 (prieš 2 m.)

niki parašė:
    sveikutes mamytes jungiuosi ir as i jusu rata. mums jau 6 men ir pradejome pries nepilnas 2sav skanauti hipp firmos maisteli.vadovavausi gautu lankstinuku,kaip pradeti maitinti maziuke Bet siek tiek nukrypau,rekomenduojama siek tiek pamaitinti MP, o poto duoti maistelio.bet man nelabai tai tiko ir padariau savaip - pirma maistelis,o uzbaigiam MP.Dabar pradejau maitinti maisteliu 2 kartus per diena 12 -13val ir vakare 20 - 21val.,nes einame miegoti apie23val. nezinau ar gerai darau ar ne?gal kas patartumete zaliai mamytei.
    ir manau ,kad turiu problemele: uzkietejo viduriukai maziukei daviau ryziu su bananais tyrele,morku ir bulves tyrele, o dabar jau antra diena duodu obuoliu ir kriausiu.tai nebezinau ir ka daryti man ji truputuka padare - sauksteli arbatini irtai buvo kaip labai tirsta bulviu kose ir jau nesitustina 4 dienas,siandiena bus 5.Ka daryti? kaip padeti maziukei,nes matau,kad negerai jai. gal kas galit patarti ?

Sakyciau, tu cia labai idomiai maitini vaika ir mano galva nelabai gerai... Skanaujate kieta maista dar tik 2sav, o jau 2 maitinimai...maisai is karto grudines koses su darzovienem. Nezinau, ka kitos mano, bet mano patarimas buti apsistoti ties vien darzovemis arba vien grudinemis kosytemis. Nevertetu pacioje pradzioje kaitalioti kasdien kosytes rusi, kol isragausit viska, nes jei taip kasdien vis kitka nuo pat pradziu duosi, tai gali nerasti, kam vaikas alergiskas, jei sualergizuos kas. O ir vaikuciui reikia priprasti prie naujo skonio. Reiketu bent 4 dienas valgyti pvz bulvyte, paskui prideti morkyte. Nenori pati virti kosyciu? Jei nuo grudiniu pradedi, tai reiketu vienos rusies kruopas kokia savaitele valgyti. Ryziai, bananai, virtos morkos kietina vidurius. Jei matai, kad vaikui tikrai bus pakieteje viduriukai, tai gal slyvu tyrele pameginkit, gal pades. Moliugai tvarko viduriukus dar. Sekmes

3
  5. 2011.12.03 12:06 (prieš 2 m.)
    2011.12.03 12:06 (prieš 2 m.)

niki parašė:

labas,
    na as taipat manau kad tu peranksti perejai prie 2 maitinimu,is pradziu kol vaikiukas nepripranta tik 1 karta dienoj reikia valgyt ir tik nuo darzovieniu jokiu kruopu-jos eina po darzoviu kai visas ismegini tada pradedi krudines kosytes duoti beje darzoviene kaip minejo ciunga canga pradek duoti is pradziu po viena darzovyte pvz bulve-duok ja kokias 3-4dienas poto pridek kita darzove kad ir moka,ar moliuga ir taip kas 4 kokias dienas vis nauja darzovyte beje manau pacios virtos kosytes butu maiostingesnes ir sveikiau nei parduotuvines as niekada neprikdavau pirktiniu kosiu nes jos man tiesasakant smirda ir slikstaus skonio tai ir vaikui tokiu neduodu geriau sugaisiu 30min ir pati isvirsiu sviesios kosytes
    kas del viduriuku-manau tavo mazyliui uzkietejo viduriukai nuo ryziu,nes jie labai kietina vidyuriukus tad patarciau ju atsisakyt kolkas bandyti juos ragaut tik tada kai jau isragausit visas darzovytes
    o kad viduriukai atlaisvetu slyvu tyreles pamegink iduot
    aj dar kazkaip man keistai su tuo pienuku..
    kada tu ji duodi? pries kosytes? ir kodel nusprendei misinuko duot jei turi pienuko?

6. 2011.12.03 12:11 (prieš 2 m.)
    2011.12.03 12:11 (prieš 2 m.)

abiems mamytems pritariu kadangi tingiu rasyt, tai nieko ir nerasysiu nes tapati parase panos

7. 2011.12.03 12:12 (prieš 2 m.)
    2011.12.03 12:12 (prieš 2 m.)

sveikos turiu klausimuka toks kuriu vaikuciai apie 1 metuku kelis kartus valgot? misinuka dar vis ryte ir vakare geria? nes maniskis rytais visai mazai teisgeria, sakau, gal ir nedaryt jam to misinuko ir iskarto pusrytukus duoti? kaip manot?

8. Upse o_O
    2011.12.03 12:19 (prieš 2 m.)

7 mėn. 2 sav.
    Mūsų dičkis 3 m. 11 mėn.

2011.12.03 12:19 (prieš 2 m.)

Kasharas parašė:
    sveikos turiu klausimuka toks kuriu vaikuciai apie 1 metuku kelis kartus valgot? misinuka dar vis ryte ir vakare geria? nes maniskis rytais visai mazai teisgeria, sakau, gal ir nedaryt jam to misinuko ir iskarto pusrytukus duoti? kaip manot?

Aha, mes vis dar ryta ir vakara geriam misinuka. kartais daugiau, kartais maziau isgeria, bet vis vien duodu.
    O kiek jis isgeria ryte ml?

9. 2011.12.03 12:22 (prieš 2 m.)
    2011.12.03 12:22 (prieš 2 m.)

Čiunga čianga mėlynas dangus parašė:
    Aha, mes vis dar ryta ir vakara geriam misinuka. kartais daugiau, kartais maziau isgeria, bet vis vien duodu.
    O kiek jis isgeria ryte ml?

visaip buna, kad 100ml, o paskutinem dienom net tiek neisgeria jau seniai buvo, kad visa buteliuka isgertu

10. Upse o_O
    2011.12.03 12:24 (prieš 2 m.)

7 mėn. 2 sav.
    Mūsų dičkis 3 m. 11 mėn.

2011.12.03 12:24 (prieš 2 m.)

Kasharas parašė:
    visaip buna, kad 100ml, o paskutinem dienom net tiek neisgeria jau seniai buvo, kad visa buteliuka isgertu

Nezinau, as tai duociau vis vien, nors biskuti. O tada uz valandeles ar dvieju kosyte kokia Bet cia tau spresti

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.