Kaip padidinti tikimybę pastoti? (1689)

Kokios pozos tinkamiausios norint pastoti?

Dauguma ekspertų linkę manyti, kad tam tikslui geriausiai tinka pati paprasčiausia „misionieriaus“ poza (kai moteris guli ant nugaros, o vyras yra viršuje), tačiau tai patvirtinančių mokslinių tyrimų atlikta nebuvo. Tokia nuomonė yra pagrįsta teorija, jog būdamas viršuje partneris įsiskverbia giliausiai, o sperma išsilieja arčiausiai gimdos kaklelio. Todėl spermatozoidai, pradėdami kelionę iki kiaušinėlio, atsiduria geriausiose startinėse pozicijose.

Kiti variantai (jei „misionierius“ atsibodo):

 • „Šuniuku“: kai vyras įsiskverbia į gulinčią ar keturiomis klūpančią moterį iš nugaros – tuomet sperma išsilieja taip pat gana arti gimdos kaklelio.
 • Kai abu partneriai guli ant šono: ši poza tinka norint atsipalaiduoti, taip pat kaip įžanga į aktyvesnį seksą. Tai yra mažiausiai varginanti poza, tad tinka vyrams, turintiems antsvorio, ar tiems, kuriuos vargina nugaros skausmai.

Neprisiriškite prie tos vienos idealios pozos (turima omenyje – idealios norint pastoti). Svarbiausia, kad visas procesas teiktų malonumą. Stresas, nerimas ar tiesiog nemaloni savijauta gali techniškai idealius bandymus paversti nesėkmingais.

Ar orgazmas padeda pastoti?

Taip.  Savaime suprantama, kad vyro orgazmas yra būtina sąlyga norint pastoti. Tačiau kai kurie tyrimai rodo, kad ir moters orgazmas gali būti svarbus. Manoma, kad orgazmo metu vykstantys makšties ir gimdos raumenų susitraukimai padeda nukreipti spermą į gimdos kaklelį. 

Ar po to būtina pagulėti iškėlus kojas į viršų?

Kai kurie ekspertai teigia, kad tikimybė pastoti padidėja, jei po sueities pusvalandį moteris pagulėtutų lovoje, geriausia ant nugaros, pasikišusi po dubeniu pagalvę ar iškėlusi kojas į viršų. Teoriškai mąstant, tai turėtų nukreipti spermą link kiaušintakių. Jei turite polinkį sirgti šlapimtakių infekcijomis, pasikonsultuokite su savo gydytoju, ar galite naudoti tokius metodus.

Naujausi komentarai

 1. raudonas debeselis
  raudonas debeselis prieš 3 sav.

  Gabriuša parašė:
  Na bent as taip manau kad turėčiau tada sirgti pagal rugsėjo Men bet siaip pas mane nereguliarios mėnesines ne visada taip buna kaip manau

  Ov buna nebutinai buna ta diena kai ov testas teigiamas, jusu atveju ov galejo but 27, 28 ar net29d

 2. User has not uploaded an avatar
  Gabriuša prieš 3 sav.

  raudonas debeselis parašė:
  Ov buna nebutinai buna ta diena kai ov testas teigiamas, jusu atveju ov galejo but 27, 28 ar net29d

  Net taip galejo buti? As net nežinojau dabar neatsimenu ar net turėjom santykiu per tas dienas

 3. User has not uploaded an avatar
  Milita2 prieš 3 sav.

  Sveikutes as jau virs 1metu ir nieko musu gandriukai neaplanko pagrandukas musu noretu sesutes deje mum nieko..:((( nesigauna

 4. User has not uploaded an avatar
  Gabriuša prieš 3 sav.

  Milita2 parašė:
  Sveikutes as jau virs 1metu ir nieko musu gandriukai neaplanko pagrandukas musu noretu sesutes deje mum nieko..:((( nesigauna

  Man taipat kaip ir jum tik as pirmo gandriuko laukiu

 5. raudonas debeselis
  raudonas debeselis prieš 3 sav.

  Gabriuša parašė:
  Net taip galejo buti? As net nežinojau dabar neatsimenu ar net turėjom santykiu per tas dienas

  Ov testas parodo hormono banga pries ov. Paprastai ovuliacija prasideda 12 – 48 valandą po LH bangos.Vidutiniškai ovuliacija įvyksta 36 valandos po LH bangos.