Kūdikio gebėjimų raida

Šioje lentelėje rasi pagrindinius kūdikio motorinių funkcijų ir kalbos raidos terminus.
Stebėk savo mažylį ir pažymėk jo pasiekimus!

  - Amžiaus tarpsnis, kada vaikas, kurio raida įprasta, įgyja konkretų įgūdį.
  - Savaitė, kada dauguma vaikų įgyja konkretų įgūdį.
Tavo vaikas - Savaitė, kada tavo mažylis įgijo įgūdį (pažymėk su pele!)
Veikia tik prisijungus. Prisijunk arba Registruokis

Vaiko amžius mėnesiais:

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Monte prieš 6 mėn.

  simona1993 parašė:
  Mano sunui 2.8men bet mes labai mazai kalbame ar jau reikia susirupint kartoti bando bet nedaug?

  Vaikų iki 3 metų pas logopedą net nepriima. Jei trijų metų vaikas šneka pavieniais žodžiais galit visai nepergyvent. Jau nekalbu apie garsų neištarimą. Pavyzdžiui "r" gali susiformuoti tik mokykliniame amžiuje.

 2. erdnija
  erdnija prieš 5 mėn.

  Aš irgi tik galiu pasakyti, kad kiekvienas vaikas individualiai vystosi. Nors man dar tik pirmas vaikutis, bet net nepergyvenu dėl nieko, todėl net forumuose kuo mažiau sėdžiu, nes tk stresą kelia, o, mano vaikas dar to nemoka, o, maniškis jau seniai moka... Kaip pavyzdį galiu duoti, kad mano berniukas jau dviejų mėnesių šast ir apsivertė nuo pilvuko ant nugaros, taip padarė pora kartų, dabar jau 4 mėnesiai, net nebando verstis, tik "laivelį" daro, su kojom spiriasi ir juokiasi. Ir ką jam padaryk. Dėl kalbėjimo irgi žiūrėsim, nes bababa bububu, ir net mam jau gera savaitė kaip varo. Apie gagaga ir lalala net nekalbu... Ir visai nenustebčiau net jeigu ims gan vėlai kalbėti, nes viską užsišovė labai anksti daryti, kad paskui nepamirštų tobulėti. Kaip su tuo apsivertimu nesikelia ant rankyčių ir tiek, nors pas perdiatrą kai lygiai 3 mėnesiai buvo dar ne taip maivėsi... Nežinosi...

 3. User has not uploaded an avatar
  Vikute1591 prieš 4 mėn.

  Labas manytes norejau paklausti ka moka jusu mazyliai 9 menesiu. Man baisu nes mano vaikas dar neturi dantuku, uzeina skausmai dantenu. Sedim tvirtai, bandom ropot bet nesigauna, uzsiseda viena kojyte , jam gal reike padeti? Bando stotis

 4. Adriancik prieš 4 mėn.

  Vikute1591 parašė:
  Labas manytes norejau paklausti ka moka jusu mazyliai 9 menesiu. Man baisu nes mano vaikas dar neturi dantuku, uzeina skausmai dantenu. Sedim tvirtai, bandom ropot …

  Nusiraminkit.viskas pas jusu vaika gerai,ir nereikalaukit daugiau ir tuo labiau neskubinkit.drauges dukryte 9men net tvirtai nesedi.o mano sunus 10men lakste po buta.vienos drauges sunus 6men turi 2 dantukus.o dar vienos drauges dukra 9men neturi nei vieno. Beja sedint man metinuku grupeja ,yra 12vaikuciu kurie dar nevaiksto visai.kai didesne dalis jau senokau laksto.tad nenusiminkit.viskas ateina savo laiku.ir jusu vaikas yra idividualus.neziurekit i lenteles )

 5. IrAsJau
  IrAsJau prieš 4 mėn.

  Nustokit lyginti savo vaikus su kitais! Darote klaida jau nuo gimimo, o po to tesis lyginimai mokykloje ir gyvenime. Vaikui nuo to negeriau, jam vienodai ka kaip ir kada daro kiti, jis yra unikalus ir viskas yra gerai! Visos tos lenteles galima sakyti tik del smagumo is neturejimo ka veikt. Nustokit nerimauti ir megaukites vaiko auginimu, gali gale juk pastoviai vedam juos pas gydytoju, jie tikrai pranes jei kazkas bus uz normos ribu, neieskokim problemu kur ju nera