Dienos horoskopai

Spalio 21 d., penktadienis
Avinas 03.21 - 04.20

Šiandien rūpestingai tvarkysite buitinius ir su šeima susijusius reikalus. Domins namų apyvokos prekės, žemės ūkio padargai, sėklos, sodinukai. Galbūt vyksite į sodybą, aplankysite senelius ar tėvus.

Jautis 04.21 - 05.21

Nepraleisite progų išplėsti pažinčių ratą, pasižmonėti, nueiti į kultūrinį ar šou renginį, parodą, pademonstruoti savo talentus arba tam paraginti vaikus. Yra vilties, kad pasiseks konkurse.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Gali būti, kad darbe teks pateikti ataskaitas, ką ir kaip nuveikėte per tam tikrą laiką, arba planus, ką toliau darysite. Jeigu negaluojate, darysitės tyrimus arba jau gausite jų rezultatus, lankysitės pas gydytoją. Parūps įvaizdis.

Vėžys 06.22 - 07.22

Šiandien rasite kur pasireikšti ir kam būti naudingi, reikalingi. Regis, tapsite atlaidesni savo konkurentams, priešininkams. Antroji pusė turės progą jus geriau pažinti ir dar labiau pamilti.

Liūtas 07.23 - 08.23

Ši diena gana įdomi. Išgirsta informacija gali paveikti jūsų apsisprendimą finansiniu klausimu, ypač jei jums aktualu imti paskolą, įsigyti akcijų, kurti ar uždaryti verslo įmonę ar pan. Meilės fronte bus stiprėjančios aistros.

Mergelė 08.24 - 09.23

Tikriausiai jums labai rūpės kelionės, įžymybių gyvenimas, elito mados ir renginiai, šviečiamosios paskaitos, konferencijos, seminarai. Galbūt kažkur registruositės, vyksite.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Šiandien neblogai dorositės su profesine veikla. Ypač pravartu imtis finansinių ataskaitų, apskaitos ir pan. Finansiškai naudingas gali pasirodyti verslo sandoris. Tikriausiai net ir namuose šį vakarą negalėsite liautis nedirbę.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Šiandien būsite draugiškesni, nesinorės su niekuo pyktis ar konkuruoti. Domėsitės aplinkiniais ir jie jums neliks abejingi. Regis, neatsisakysite susitikti su draugais, bendraminčiais ir kartu šauniai pavakaroti.

Šaulys 11.23 - 12.22

Užkulisiniai reikalai, nelegalus sandoris ar veikla atneš naudos. Svajosite apie slaptą meilės nuotykį, netgi jį regsite. Visgi šiandien jums prie širdies bus vienatvė, atokvėpis be jokios draugijos ir šurmulio.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Nors buitis pareikalaus pastangų, tačiau energijos turėtų pakakti ir maloniam vakaro praleidimui su draugais. Būsite linkę atverti širdį, išlieti jausmus. Regis, pasijusite suprasti ir išklausyti.

Vandenis 01.21 - 02.19

Galite tvarkyti su individualiu verslu, nuoma, nekilnojamuoju turtu susijusius reikalus. Regis, vykite gausiau apsipirkti arba sėkmingai prekiausite patys. Vakaras turėtų būti komfortiškas, ramus ir sotus. Leisite sau pasimėgauti malonumais.

Žuvys 02.20 - 03.20

Jeigu šiandien daugiausiai remsitės savo galva bei šeštuoju jausmu, tai seksis gana gerai. Nenuvils reikalai, susiję su žiniasklaida, reklama, prekyba ir aptarnavimu. Galite sulaukti svečių, draugų ar giminaičių.

Šaltinis: vytautus.com