Maudymosi kostiumėlis nėštumo metu (47)

Plaukimas yra viena saugiausių sporto šakų, padėsiančių tau palaikyti formą viso nėštumo metu. Deja, tavo įprastas maudymosi kostiumėlis tiks nebeilgai. Kaip rinktis nėštukės maudymosi drabužius? Šie patarimai padės išsirinkti būsimos mamytės kostiumėlį, su kuriuo atrodysi puikiai: 

 • Šortukų tipo kostiumėlio kelnaitės gerai pridengia platėjančius klubus, o labiau iškirptos kelnaitės optiškai ilgina kojas.
 • Į marškinėlius su petnešėlėmis panaši viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis gerai pridengs augantį pilvuką ir leis jaustis nevaržomai. Ieškok platėjančių į apačią marškinėlių su skeltukais šonuose (tavo pilvukui netrukus reikės daugiau vietos).
 • Prilaikančios liemenėlės su įdėklais geriau prilaiko padidėjusias krūtis (įsitikink, ar gumos nėra per daug įtemptos). Sportinio tipo maudymosi liemenėlės irgi puikiai tinka.
 • Šviesios kelnaitės ir tamsi liemenėlė ne taip ryškiai pabrėš smarkiai padidėjusią krūtinę. Bet jei tu kaip tik nori ją išryškinti, rinkis šviesios spalvos liemenėlę.
 • Petnešėlės turėtų būti platesnės, kad neįsirėžtų į pečius.
 • Matuodamasi maudymosi kostiumėlį pajudėk persirengimo kabinoje. Atsisėsk, pasilenk, pasisuk, pakelk rankas, įsitikink, kad su šia apranga jautiesi tikrai patogiai.
 • Slėptis nebūtina! Jei nori parodyti, kaip gražiai auga tavo pilvukas, drąsiai rinkis dviejų dalių  maudymosi kostiumą.

Naujausi komentarai

 1. marie claire
  marie claire prieš 1 m.

  daili_naniet parašė:
  Manau, kad nieko blogo, svarbu, kad vanduo nebutu per saltas
  Kai as laukiausi, mano ginekologas grieztai uzdraude maudytis juroje, nes karsta, …

  Super! Matai pas mane čia viduržemio jūra tai dėl temperatūros vandens nebus bėdos, tik bijau vasaros nes kai kieme +40 nekažką Dar reikės gydytojo pasiklausinėti

 2. daili_naniet
  daili_naniet prieš 1 m.

  marie claire parašė:
  Super! Matai pas mane čia viduržemio jūra tai dėl temperatūros vandens nebus bėdos, tik bijau vasaros nes kai kieme +40 nekažką Dar reikės gydytojo pasiklausinėt…

  Patarciau uzsirasyt klausimus, kuriuos ruosiesi uzduoti gydytojui, is anksto bent jau as taip darydavau, nes atmintis pastreikuodavo, ar siaip kas i galva saudavo. O kas del juros, manau, svarbiausia, kad didelio temperaturu skirtumo nebutu, o tavo atveju - rojus

 3. marie claire
  marie claire prieš 1 m.

  daili_naniet parašė:
  Patarciau uzsirasyt klausimus, kuriuos ruosiesi uzduoti gydytojui, is anksto bent jau as taip darydavau, nes atmintis pastreikuodavo, ar siaip kas i galva saudav…

  Gera mintis, nes turiu n klausimų Tiek apie mitybą (netoleruoju laktozės, mini alergija citrusiniams vaisiams ir esu semi vegetarė, t.y. valgau jūros gėrybes, žuvies nemėgėja) ir apie sportą, ir apie širdies veiklą (esu turėjus širdies operaciją), tad turėtų siųsti pas kardiologą, dar ką daryti su vitaminais, nes geriu perfektilį, čiuju pabaigsiu pakuotę (penkios tabletės) ir tada reiks klausti ką jis rekomenduos..

 4. daili_naniet
  daili_naniet prieš 1 m.

  marie claire parašė:
  Gera mintis, nes turiu n klausimų Tiek apie mitybą (netoleruoju laktozės, mini alergija citrusiniams vaisiams ir esu semi vegetarė, t.y. valgau jūros gėrybes, žu…

  Siaip kas del vitaminu, tai iki 12sav reikia folio rugsti gerti, o daugiau, atseit tuos vitaminus nesciosioms. As geriau mamavit, bet su antru negersiu jokiu, nes nemanau, kad labai jie reikalingi, galima ir su maistu gaut tu vitaminu visu Isivaizduoju, kiek klausimu visokiu yra, prasideda naujas gyvenimo etapas, daug pirmu kartu bus

 5. marie claire
  marie claire prieš 1 m.

  daili_naniet parašė:
  Siaip kas del vitaminu, tai iki 12sav reikia folio rugsti gerti, o daugiau, atseit tuos vitaminus nesciosioms. As geriau mamavit, bet su antru negersiu jokiu, nes n…

  Jo, visko labai daug tai va googlinu, klausinėju, nes viskas keista, viskas įdomu