Šklėrius Kęstutis

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus gimdymo namai
Tyzenhauzų g. 18A, LT-02106, Vilnius
Užimamos pareigos: Akušeris ginekologas
 1. User has not uploaded an avatar
  Adalija prieš 2 mėn.

  Labai geras gydytojas, esu begalo jam dekinga. Gimdymo metu isgirdau butent jo balsa ir paklausiau butent jo. Linksmo budo, bendraujantis ir labai geras daktaras. Norejome duoti pinigelius pries gimdyma, nepaeme. Tai po gimdymo vyras 300 lt dave, tikrai ju negaila.

 2. marinavilnius
  marinavilnius prieš 2 mėn.

  SVEIKI, GAL KAS TURIT JO KONTAKTUS?

 3. User has not uploaded an avatar
  strazdaniuke prieš 1 mėn.

  Sveikos, gimdžiau pas jį prieš 4 mėn. Paskutinį nėštumo mėnesį lankiausi jau kaip pas prižiūrintį daktarą. Bet kokiu atveju būčiau gimdžiusi tik su juo, bet kadangi pernešiojau mažąjį, tai per jo pamainą mane ir pasiguldė gimdymui. Žinau, kad tuo metu vgn buvo pikas nėščiųjų, daktaras buvo žiauriai pervargęs, o ir man nesisekė su stūmimu, nes visai kažkokia buvau bejėgė. Tačiau jis laikėsi puikiai. Kiek iki gimdymo bendravom, visada šiltas ir malonus, visiškai juo pasitikėjau ir vyrui paliko teigiamą nuomonę. Per gimdymą buvo griežtas, bet žinokit kaip tėtis koks, nu tikrai ne kaip medikas, kuriam 2 val nakties nuo nuovargio jau stogą rovė. Lakstė kaip išprotėjęs, kai gimdymas nėjo taip sklandžiai kaip tikėjosi. Ir iki pat pat pabaigos traukė iš manęs kažkokias jėgas, kad stumčiau ir nepasiduočiau. Net nežinau kaip... ir rūpinosi mumis visomis dienomis kiek buvom. Plius po gimdymo turėjau bėdų su krūtine gal keturis kartus, temp virš 39. Per atostogas jo, kao eilinį kartą aš su 40 temp, pranešdavo į vgn kad atvyksiu tyrimams ir skambindavo teirautis kaip aš. Atvirai- super daktaras... gal kad nesitikėjau, jog tokių žmonių išvis būna, ką jau kalbėti apie mediką, likau sužavėta. O kaina, mes po gimdymo sumokėjom, bet būčiau dar tiek pat sumokėjusi, kad tik vėl viskas būtų sklandu... pamiršau paminėti, kad mažiui virkštelė buvo apsisukusi apie kaklą ir apie petį, akušerė neaišku ko pasimetė, seselė vėpla išvis nustebus "ale Tu matai, tai gal įjungti aparatą" (nžn kokį, bet mažaham buvo taikytos reanimacinės priemonės), tai Šklėrius kaip pakėlė balsą ant abiejų, greit "atsičiuhino"... va čia man buvo šokas iš jų pusės.

 4. Zuvytee
  Zuvytee prieš 1 mėn.

  labai panasi situacija ir mum buvo kaip paskutinei paneliai, ir esame labai dekingi siam daktarui, labai keista kaip pries tai kazkas rase ,kad ''brangus'' daktaras, cia nesamone visiska,daugiau gal pavydo ar pesimizmo, nes po gimdymo, po jo paros pamainos dar nedarbo metu atbuves su manim puse paros, po visu jo prieziuru, duoti kelis simtus tai cia menkniekis, ir tai dar daktaras nelabai norejo priimti... TIK GERIAUSI ATSILIEPIMAI APIE SI ZMOGU , butent rasau ne medika o zmogu, nes kai kurie medikai pamirsta ,kad yra patys paprasti zmones... ir nesiskaito su pacijentais, o cia zmogus-medikas auksto lygio visom prasmem, visom rekomenduoju ir jei dar planuosiu tai tik pas si daktara

 5. User has not uploaded an avatar
  Linas8 prieš 3 sav.

  Lankiausi pas šį gydytoją visą nėštumą ir gimdžiau su juo. Gimdžiau balandžio pabaigoje. Puikus, atsakingas, maloniai ir lengvai bendraujantis - nesigailiu nė minutės, kad jį pasirinkom. Viskas vyko skalndžiai, o jis, kaip savu vaiku rūpinosi, visada leisdavo skambinti, trukdyti jeigu kas neaikšu net ir per laisvas dienas. Ir nieko nenešėm/nemokėjom. Ir iš jo pusės nebuvo jokių užuominų dėl to. Puikus medikas ir žmogus. Kiek dar dievulis duos gimdyti - tai tik pas jį. Iš visas VGN personalas paliko tikrai gerą įspūdį Drąsiai rinkitės ir VGN ir šį gydytoją.