Vilniaus gimdymo namai

Tyzenhauzų g. 18A, LT-02106 Vilnius

Telefonai

8-(5) 2622455

Gydytojai akušeriai - ginekologai

Akušerijos skyrius

Ginekologijos skyrius

Konsultacinis centras

Naujagimių skyrius

Nėščiųjų priėmimo ir gimdymo skyrius

Nėštumo patologijos skyrius

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.
 1. Deivinna
  Deivinna prieš 3 d.

  Just a girl parašė:
  Gal kas gali paaskinti, ar teisingai suprantu:

  Na, as is paskaitos supratau taip Ir mano vryo sese ten gimde, tai siek tiek zinau
  1) Vyras turi teise buti kartu su tavim palatoje iki to laiko, kol leidzia buti lankytojams. Nesvarbu, ar tu mokomoje palatoje, ar nemokamoje.
  2) Apie mokama palata reikia tartis, kai atvaziuoji gimdyti. Kiek gimdysi, niekas nezino, todel jei is karto mokamos palatos tuo metu nebus, ji gali atsirasti po keliu valandu, kai jau pagimdysi. Tuomet ji tau bus jau rezervuota. O mokesi tada, kai busi israsyta, nes vel gi nezinai, kiek paru tave laikys.
  3) Atvaziuoji gimdyti, tikriausiai ten registruoja, persirengi ir i gimdykla. I palata atvyksi jau po gimdymo. Gimdykloje busi tik tu viena, be kitu gimdyviu.
  4)Girdejau, kad personalas pagelbeja ir paaiskina zindymo klausimais. Bet cia gal jau gimdziusios VGN geriau pakomentuotu, is patirties

 2. jolanta.jakimaviciene
  jolanta.jakimaviciene prieš 3 d.

  Atsiprasau neperskaitau visu psl fiziskai. gal kai kazkas turės laisvesnio laiko parašykite prašau ka ėmėtės i vgn gimdymui leliukui ir sau , turim sulaukti leliuko kovo viduryje tai net neisivaizduoju kaip kudikeli aprengti.. Kiek maždaug ir kokiu rubeliu ar paluciu reikia iklotu ar duoda? Aciu!!

 3. Jolantelea
  Jolantelea prieš 3 d.

  Deivinna parašė:
  Na, as is paskaitos supratau taip Ir mano vryo sese ten gimde, tai siek tiek zinau

  Čia viskas parašyta ką aš irgi girdėjau paskaitose, beto noriu pridėti,jog jeigu vaikas ir mama būna be jokių komplikacijų, sveiki, nereikia stebėti ir pan.. tuomet vaikas bus su mama visą laiką.

 4. Nikoletta
  Nikoletta prieš 2 d.

  As gimdziau pries 1.2men tai manes iskart po gimdymo paklause ar noresiu atskiros palatos. Paros eigoje turejau uz kambari sumoket 100lt (kambarys be tualeto) vaikiukas su manimi buvo kiauras paras . Vyras galejo ateit ir iseit bet kokiu laiku ir po lankymo valandu. Del mergytes sveikatos mes ligonineje praleidom 7 dienas ir uz kambari nieko damoket daugiau neteko.

 5. jolanta.jakimaviciene
  jolanta.jakimaviciene prieš 1 d.

  Mamytes, kokias dovanas gavote ligoninej po gimdymo..?:-)