22 nėštumo savaitė

Vaikelis 22 nėštumo savaitę

Dvidešimt antra nėštumo savaitė

22 nėštumo savaitė: Burnoje jau yra pieniškų ir tikrųjų dantų užuomazgos.

Cukinija. Vaikelis dabar atrodo kaip miniatiūrinis naujagimis ir yra nedidelės cukinijos dydžio. Jis yra 27,5 cm ilgio ir sveria apie 430 gramų.

Jo oda dabar atrodo labai raukšlėta ir išsilygins vaikeliui priaugus svorio. Visą vaisiaus kūną ir galvą dengiantys plonyčiai plaukeliai (vadinami lanūgu) dabar yra gerai matomi.

Akys vis dar užmerktos, tačiau jau išsivysčiusios: tik rainelei, spalvotajai akies daliai, vis dar trūksta spalvos pigmento.

Hormonų gamybai būtina kasa vystosi kiekvieną dieną. Lūpos tampa vis išraiškingesnės, o po dantenomis toliau vystosi būsimų dantukų užuomazgos. Pirmieji dantukai išdygs ir jais galėsite pasidžiaugti tik kai kūdikiui sueis 4–7 mėnesiai. Na, nebent jūsiškis bus vienas iš tų išskirtinių naujagimių, gimstančių jau su dantukais.

Nepamirškite: kiekvienas vaikelis vystosi šiek tiek skirtingai. Ši informacija suteikia tik bendrą supratimą apie kūdikio vystymąsi.

Tavo kūnas 22 nėštumo savaitę

Faktas

Tik vienas iš 2000 naujagimių gimsta su dantukais.

Tavo pilvo oda pamažu vis tempiasi – juk tavo augančiam vaikeliui reikia vis daugiau vietos. Todėl nenustebk, jei pastebėsi atsirandančias strijas, – taip nutinka bent pusei moterų, tik kai kurioms strijų visai neatsiranda. Šių į randelius panašių brūkšnelių spalva gali varijuoti nuo švelniai rausvos iki tamsiai rudos priklausomai nuo tavo odos spalvos. Tęsiantis nėštumui strijos pamažu didėja. Strijų gali atsirasti ne tik ant pilvo, bet ir ant sėdmenų, šlaunų, klubų ir krūtų. Be to, gali pastebėti, kad anksčiau buvusi graži, įdubusi tavo bamba išsitempė ir pasidarė plokščia. Netrukus ji gali išsišauti į viršų. Nepanikuok! Po gimdymo bamba paprastai atgauna buvusią formą.

Dar vienas įdomus dalykas, kurį gali iškrėsti tavo oda, yra vadinamieji kapiliarų voratinkliai. Tai nedidelės rausvos dėmelės su išryškėjusiais kapiliarais. Dažniausiai jų atsiranda ant veido, krūtinės ir rankų. Jų priežastis – nėštumo metu padidėjęs estrogenų kiekis. Po gimdymo ši problema dažniausiai susitvarko savaime.

Darbelis 22 nėštumo savaitei

Nusimauk žiedus

Keistas patarimas? Labai nustebtum sužinojusi, kiek daug moterų turėjo kreiptis į juvelyrą, kad šis perkirptų jų žiedus, nes žiedai tiesiog įaugo į pirštus. Jei tavo pirštai atrodo nors truputį patinę, padaryk sau paslaugą – nusimauk žiedus dabar, kitaip gali būti per vėlu. Jei mintis, kad teks kurį laiką išsiskirti su vestuviniu ar kokiu kitu tau brangiu žiedu, yra nepakeliama, suverk tuos žiedus ant grandinėlės ir nešiok juos prie širdies.2016 m. Spalinukų belaukiant

 1. uogaite
  uogaite prieš 6 val.

  _Brashke_ parašė:
  Spalio mėnesį vėlu jau bus sukti galvą dėl to bus nustatyta data ir net jeigu ir žinosit, kad ji kokia savaite per vėlai, kol ji nesueis ir dar nuo jos plius 10 …

  Na as nesuku galvos, kadangi vaikas atitinka pagal echo ir pagal men diena i diena. O kaip realiai ten bus matysim nuo rugsejo galo;)

 2. User has not uploaded an avatar
  sveicariuke prieš 6 val.

  Gal kas esate girdejusios BLOGU atsiliepimu apie vezimeli xlander move modeli? Esame kaip ir toki nusiziureje, bet ieskau nusiskundimu :-D

 3. uogaite
  uogaite prieš 6 val.

  Tik vienintele problema turiu : zemas spaudimas.. visada buvo idealus. Gal nuo oru taip

 4. wanilly
  wanilly prieš 6 val.

  _Brashke_ parašė:
  Na man gydytoja pasakė, kad reikia kuo tiksliau nustatyti, nes po to tai lemia, kad nebūtų pernešiojimas per didelis ir t.t. Ir aš su ja sutinku šioje vietoje

  Sorry, nelabai supratau. Tai jums buvo menesines jau pastojus, ar kaip? Ar kaip cia gaunasi, kad vaikas didesnis nei mm data?

 5. RED666
  RED666 prieš 5 val.

  Daiva11 parašė:
  Sveikos .kaip jum su tom strijom? Ar pastebejot pasikeitimu ant kuno? Man ziuriu ant pilwo tokios silpnai melsvos matosi keliose vietose

  As su pirmu tepiau saziningai visais kremais, aliejais, ir vistiek 8menesi visas kunas plysinet pradejo.. tept netepus jei oda gera galit ir netept nieko netrukineja, kitos tepa ir jos atsiranda. Cia tik genai lemia o ne kremukai irodyta 100tus kartu......