Ankstyvieji nėštumo požymiai (simptomai) (596)

Kai kurios moterys pastebi nedidelį kraujavimą.

Kai kurios moterys pajaučia, kad laukiasi, anksčiau, negu nėštumo testas gali tai patvirtinti. Pirmieji nėštumo požymiai (simptomai) yra šie:

Pabrinkusios ir skausmingos krūtys. Daugelis moterų sako, kad panašus pojūtis atsiranda kiekvieną kartą prieš mėnesines, tik dabar jis stipresnis.

Nuovargis. Staiga pasijauti pavargusi ar net visiškai išsekusi? Padidėjęs progesterono kiekis ir tai, kad dalį energijos „pasiima“ besiformuojantis vaikelis, verčia tave jaustis taip, lyg būtum ką tik nubėgusi visą maratono distanciją, nors buvo tik dar viena įprasta darbo diena.

Dažnas šlapinimasis. Vos pradėjusi lauktis gali pastebėti, kad tualete pradėjai lankytis itin dažnai.

Paaštrėjusi uoslė. Dauguma nėštukių pastebi, kad jų uoslė pasidarė labai jautri. Tai gali būti šalutinis didėjančio estrogeno kiekio tavo organizme poveikis.

Skonio pasikeitimas. Pakitę maisto pomėgiai yra net labiau įprastas dalykas, nei momentinės specifinio maisto užgaidos nėštumo metu. Gali nustebti, bet kai kurie tavo mėgstamiausi patiekalai dabar tau kels pasibjaurėjimą.

Pykinimas ar vėmimas. Dažniausiai rytinis pykinimas prasideda praėjus kelioms savaitėms nuo pastojimo, tačiau kai kurias moteris jis vargina nuo pat pradžių.

Tavo bazinė kūno temperatūra išlieka aukšta. Jei matavaisi bazinę kūno temperatūrą ir po ovuliacijos ji išlieka pakilusi – ko gero, tu laukiesi.

Kraujavimas ar tepimas. Kai kurios moterys pastebi nedidelį kraujavimą, rausvą ar rudai raudoną tepimą maždaug tuo metu, kai turėtų pasirodyti mėnesinės. Jei tepimą ar kraujavimą lydi skausmai, nedelsdama kreipkis į gydytoją, nes tai gali būti negimdinio nėštumo požymis.

Patarimas. Nors ir kokia viliojanti būtų mintis pasidaryti nėštumo testą, dauguma jų pirmąją savaitę nuo tos dienos, kada turėjo prasidėti mėnesinės, nieko neparodo. Taigi testo darymas iki trečiosios nėštumo savaitės pabaigos greičiausiai bus laiko, pinigų (o kai kam ir nervų) švaistymas. Skaityk čia, kada ir kaip atlikti nėštumo testą

Komentarai (596)

Naujausi komentarai

Skaityti visus komentarus (596)
 1. Sraigė akrobatė
  Sraigė akrobatė prieš 3 d.

  Sveikos merginos,

  O man siandien yra 78CD, nezinau nei ka galvoti, paskutini karta tepliojo birzelio 18diena, buvo lb lb nedaug, taciau tikejausi kad prasides mmm ,bet ju nebuvo. Esu dabar kelioneje, taciau gryzus eisiu darytis testuka, jei nieko neparodys tada tiesiai pas gine.. Kazkaip neramu kai taip ilgai nepasirodo, dar taip niekada nebuvo.. Nors jei anksciau veluodavo tai karsti orai greit jas "issaukdavo". Jauciu pykinima,nenuolatini taciau, pora kart jai esu vemus.. Beveik visad esu alkana, jei ir pavalgau atrodo praeina valanda ir vel noriu..arba buna taip kad pykina ir noriu valgyti, bet del pykinimo nevalgau...

 2. crema_fina
  crema_fina prieš 3 d.

  Sraigė akrobatė parašė:
  Sveikos merginos,

  tai nusipirkit dabar testa,koks skirtumas kelioneje jus ar namie

 3. Sraigė akrobatė
  Sraigė akrobatė prieš 3 d.

  crema_fina parašė:
  tai nusipirkit dabar testa,koks skirtumas kelioneje jus ar namie

  Kadangi esame su vyro tevais ir sese, nenoriu cia prie ju to daryti

 4. crema_fina
  crema_fina prieš 3 d.

  Sraigė akrobatė parašė:
  Kadangi esame su vyro tevais ir sese, nenoriu cia prie ju to daryti

  tai i wc gi visi kartu neisit ;)

 5. Sraigė akrobatė
  Sraigė akrobatė prieš 3 d.

  crema_fina parašė:
  tai i wc gi visi kartu neisit ;)

  True! :DD