Savaiminis persileidimas (1046)

Tai natūrali gamtos atranka.

Savaiminio persileidimo rizika yra didžiausia pirmojo trimestro metu: juo baigiasi apie 15 procentų visų žinomų nėštumų. Apie 80 procentų visų persileidimų įvyksta per pirmąjį trimestrą. Dažniausiai jie įvyksta dėl chromosomų lygmenyje atsiradusių defektų, dėl kurių vaisius nebegali toliau augti ir vystytis. Nors kūdikio laukiančiai šeimai tai yra skaudus įvykis, reikėtų jį vertinti filosofiškai: tai natūrali gamtos atranka, o gamta visuomet pasiūlo geriausią sprendimą.

Naujagimių apsigimimų procentas yra palyginti mažas tik todėl, kad daugelis probleminių nėštumų užsibaigia per pirmąsias nėštumo savaites. Taigi, kad ir koks nemalonus tai būtų įvykis, stenkis dėl to labai neišgyventi.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  ingussska prieš 5 d.

  simonsita parašė:
  Na kaip laikaisi ? Tikiuosi ,baigesi tepliojimai as tokia pat bedele turejau pries metus ,ir baigesi liudnai ...

  Labas,

  Na žinok, kaip ir baigėsi, nuvykau pas kita ginekologę, po savaitės, pasakė, kad nieko blogo nemato, tai kaip suprantu gal išsivalė ar kazkas panasaus, sake, kad viskas, gerai nestumas atitinka savaites, dabar eisiu sausio 29, bandau atsargiai džiaugtis, nes pries tai jaur turejau nesivystanti nestuma, bijau, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai....

 2. simonsita
  simonsita prieš 5 d.

  ingussska parašė:
  Labas,

  Labai fainiai sekmes !

 3. User has not uploaded an avatar
  Ieva_G prieš 14 val.

  Sveikos būsimos mamytės, bijau, kad ur man grese ta bloga žinia esu nėščia 5sav, vakar prasidėjo rudi tepliojimai, būna ir krešuliukų, bet jie panašesni i siūliukus, net nežinau kaip geriau įvardinti. Išsigandau ir nulėkiau pas gine, apžiūrėjo ir išrašė "duphaston" persileidimo rizikai mažinti, labai bijau prarast mažiuka..

 4. simonsita
  simonsita prieš 11 val.

  Ieva_G parašė:
  Sveikos būsimos mamytės, bijau, kad ur man grese ta bloga žinia esu nėščia 5sav, vakar prasidėjo rudi tepliojimai, būna ir krešuliukų, bet jie panašesni i siūli…

  Sveikute ,turbut jau daktare sake , kuo daugiau ilsetis ir nesinervinti viskas bus gerai ..

 5. User has not uploaded an avatar
  Ieva_G prieš 8 val.

  Stengiuos viska daryt leciau, labai tikiuos kad viskas bus gerai, bet tiek prisiskaicius, baime nedingo, o dar labiau padidejo..