Savaiminis persileidimas (1024)

Tai natūrali gamtos atranka.

Savaiminio persileidimo rizika yra didžiausia pirmojo trimestro metu: juo baigiasi apie 15 procentų visų žinomų nėštumų. Apie 80 procentų visų persileidimų įvyksta per pirmąjį trimestrą. Dažniausiai jie įvyksta dėl chromosomų lygmenyje atsiradusių defektų, dėl kurių vaisius nebegali toliau augti ir vystytis. Nors kūdikio laukiančiai šeimai tai yra skaudus įvykis, reikėtų jį vertinti filosofiškai: tai natūrali gamtos atranka, o gamta visuomet pasiūlo geriausią sprendimą.

Naujagimių apsigimimų procentas yra palyginti mažas tik todėl, kad daugelis probleminių nėštumų užsibaigia per pirmąsias nėštumo savaites. Taigi, kad ir koks nemalonus tai būtų įvykis, stenkis dėl to labai neišgyventi.

Komentarai (1024)

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  emala prieš 3 mėn.

  Inesa23 parašė:
  o kokius dar tyrimus dareis? ar issiaiskinot del kokiu priezasciu nesivyste? ir dabar viskas gerai?

  tik antifosfolipidini sindroma.mano gine sakė,kad dažniausia priežasties neranda ir reikia tiesiog bandyt.o kai pastojau vėl sakė,kad gal pas genetiku reikėjo nuvažiuot.bet va trečias kartas nemelavo.turim 4mėn ir 3 sav lelia.

 2. User has not uploaded an avatar
  lidalida prieš 1 mėn.

  Norejau paklausti. Mano drauge isidejo implanta kontrac. Ir va pries kelias dienas susirgo mm ir vakar jai isejo lyg gemalas ar kas.. nu sako kaip kresulys kraujo ar kazkas tokio. Tiesiog kartu su mm.. ir po keliu min dar vienas.. tai kaip suprasti? Kas jai cia.. ar eiti pas daktara??aciu.

 3. wikte
  wikte prieš 1 mėn.

  lidalida parašė:
  Norejau paklausti. Mano drauge isidejo implanta kontrac. Ir va pries kelias dienas susirgo mm ir vakar jai isejo lyg gemalas ar kas.. nu sako kaip kresulys kraujo a…

  Tai žinoma, kad eiti pas gydytoją

 4. Oli@
  Oli@ prieš 1 sav.

  mane pagulde savaitgali i traku pirm.pagalbos. ginekol. skyriu su kraujavimu, buvo toks tepimas, daktaras apziurejo, pasake, kad vaisius vietoj, viskas gerai, o kad isskyru rudu daug, cia norma. Sako atsigulk, tau kraujus patikrins, echo padarys, parodys sirdies veikla. Pagulde mane. Kita diena is ryto net tepliojimo nebebuvo, patikrino mane kita daktare, ijunge pasiklausyt sirdies ir sako, retas plakimas. Nakti prisidejo kraujavimas, 23 val prasidejo saremiai kas 4 min, truko po 20 sekundziu, sienom lipau, vaistu nedave, sako bandyk surasti patogia poza.. tada atejo kazkokia daktare sako einam valyma padarysiu tau.. as apsiverkus sakau: koki valyma ryte sirdele girdejau, ji susinervavo sako tai nori ar nenori, as atsisakiau, prasikankinau iki 5 ryto, nuejau i wc, ir pajutau stipru spazma, kuriuo metu isplauke kivio dydzio kresulis, as is kart pasakiau seselem, tai sako nieko, pagulek, lauk daktares, sako nevalgyk, nes darys gal operacija, kad isvalyt iki galo. Pralaukiau iki 9 ryto, po echo pasake, kad puse vaisiaus liko viduje, kadangi daktare turi daug gymdyviu, manes nieks nekviete... dave vaistu nuo skausmo, lasalines pastate, 3 val as pakeliau skandala, sakau, kaip manot koks jausmas su mirusiu vaisiu vaiksciuot, liepiau duot man siuntima i kita ligonine ir iskviest greitaja, jei man nerenda laiko vaziuosiu kitur. is kart atsirado daktare, pasake, man dar nueit i wc pries apziura, nuejau ir vel buvo spazmai keli su kresuliais. Apziuros metu vel per echo jau nieko nebeliko. Sako, nu ir gerai, nereikes laukti galit namo vaziuot...Tokio skausmo, pazeminimmo, abejingumo niekad nebuvau patirusi.. Cia mano antras persileidams kai nestumo 8 sav o vaisius atitiko 6 sav.

 5. monikutes naktys
  monikutes naktys prieš 1 sav.

  Stiprybes tau ir laikykis.