Savaiminis persileidimas (1020)

Tai natūrali gamtos atranka.

Savaiminio persileidimo rizika yra didžiausia pirmojo trimestro metu: juo baigiasi apie 15 procentų visų žinomų nėštumų. Apie 80 procentų visų persileidimų įvyksta per pirmąjį trimestrą. Dažniausiai jie įvyksta dėl chromosomų lygmenyje atsiradusių defektų, dėl kurių vaisius nebegali toliau augti ir vystytis. Nors kūdikio laukiančiai šeimai tai yra skaudus įvykis, reikėtų jį vertinti filosofiškai: tai natūrali gamtos atranka, o gamta visuomet pasiūlo geriausią sprendimą.

Naujagimių apsigimimų procentas yra palyginti mažas tik todėl, kad daugelis probleminių nėštumų užsibaigia per pirmąsias nėštumo savaites. Taigi, kad ir koks nemalonus tai būtų įvykis, stenkis dėl to labai neišgyventi.

Komentarai (1020)

Naujausi komentarai

Skaityti visus komentarus (1020)
 1. User has not uploaded an avatar
  Inesa23 prieš 1 mėn.

  Sveikos manau jau kalbejot apie tai, bet as dar karteli paklausiu turejau du nesivystancius viena po kito..pasidariau tyrimus, viskas gerai, vyras irgi sveikas. ginekologe leido bandyti, tik liepe vos pastojus pradeti gerti aspirina 100mg nors AFS nera, ar kam dar buvo taip? gal geriau ji pradeti vartoti jau pradejus nebesisaugoti?

 2. User has not uploaded an avatar
  emala prieš 1 mėn.

  Inesa23 parašė:
  Sveikos manau jau kalbejot apie tai, bet as dar karteli paklausiu turejau du nesivystancius viena po kito..pasidariau tyrimus, viskas gerai, vyras irgi sveika…

  turėjau du nesivystančius iš eilės.tyriaus dėl afs nieko nerado ir jokio aspirino neliepė gert.pagėriau tik geruju bakteriju ir viskas buvo gerai.pasikonsultuok su kitu gydytoju.o kaip daryt nuspresk pati.

 3. User has not uploaded an avatar
  Inesa23 prieš 1 mėn.

  emala parašė:
  turėjau du nesivystančius iš eilės.tyriaus dėl afs nieko nerado ir jokio aspirino neliepė gert.pagėriau tik geruju bakteriju ir viskas buvo gerai.pasikonsultuok su …

  o kokius dar tyrimus dareis? ar issiaiskinot del kokiu priezasciu nesivyste? ir dabar viskas gerai?

 4. Simonele
  Simonele prieš 1 mėn.

  Turiu kelias pazistamas, kuriom asf nebuvo nustatytas po persileidimu ir isnesiojo leliukus tik aspirino pagalba

 5. User has not uploaded an avatar
  emala prieš 1 mėn.

  Inesa23 parašė:
  o kokius dar tyrimus dareis? ar issiaiskinot del kokiu priezasciu nesivyste? ir dabar viskas gerai?

  tik antifosfolipidini sindroma.mano gine sakė,kad dažniausia priežasties neranda ir reikia tiesiog bandyt.o kai pastojau vėl sakė,kad gal pas genetiku reikėjo nuvažiuot.bet va trečias kartas nemelavo.turim 4mėn ir 3 sav lelia.