Padidėjęs plaukuotumas nėštumo metu (26)

Dėl hormonų poveikio dažnai nėštukei ima dygti plaukai net ir tose vietose, kur jų paprastai nebūdavo: panosėje, ant skruostų, krūtinės, o kiti kūno plaukeliai, atrodo, tampa ryškesni ir auga greičiau. Taip pat pastorėja ir ima labiau žvilgėti galvos plaukai. Jei dėl pastarojo dauguma moterų tik apsidžiaugia, plaukeliai moterims nebūdingose vietose sukelia nerimą. Jaudintis nereikėtų: tai laikinas hormonų poveikis ir po nėštumo viskas turėtų susitvarkyti savaime.

Kas link vešlesnės šukuosenos, tau tikrai nepradėjo augti daugiau plaukų ir jie nepastorėjo. Tiesiog jie dabar neslenka. Yra trys plaukų augimo stadijos: augimo, ramybės ir slinkimo. Nėštumo metu ir kelis mėnesius po jo plaukai pereina tik pirmąsias dvi. Bet kai prasideda slinkimo stadija ir pradeda slinkti visi per 9 mėnesius neiškritę plaukai, daugelį moterų apima panika. Tačiau nerimauti nereikėtų – tai visiškai normalu.

Naujausi komentarai

 1. kaili
  kaili prieš 4 m.

  nu ne tik po gimdimo .o taip pas gine tik kraujospudi ,svori

 2. kaili
  kaili prieš 4 m.

  nu matai pas ka pakliusi as kai is siauliu ti ten tokie ir daktarai

 3. San-drute
  San-drute prieš 3 m.

  Sweikutes mums 18 sawaiteliu plaukuotumas pas mane wisad buwo didokas bet kazkaip kai wasara nudegdawau taip nesimatydawo o db kai isblyskus tai waje baisu net pilwas juodais ypac db plaukeliai net prie krutines auga nzn po gimdymo reikes tirtis hormonus pas gine esu klausus kai dar nesilaukiau sako po gimdymo susitwarkys tai bus matyt bet lb abejoju kaip meska tuoj busiu

 4. ingavikalinas
  ingavikalinas prieš 2 m.

  O kad ir man sviesus butu plaukeliai... pas mane juodi tokie ryskus,nespeju twarkytis

 5. ingry
  ingry prieš 2 m.

  boruzele4 parašė:
  istikro as tai net nepamenu kaip ten buvo su plaukuotumu per pirma nestuma,taciau db tj padidejas tikrai o labiausiai erzina kad tamsiais plaukais wisas pilvas ap…

  man per pirmaji nestumo nebuvo jokiu problemu del plaukuotumo,o va po antrojo,pilvas "apaugo",net nezinau ka daryt