Pieno nutraukimas (427)

Pientraukiu gali greitai nutraukti pieną ir turėti jo atsargų tam atvejui, kai nebūsi su kūdikiu. Jeigu netrukus planuoji grįžti į darbą, įgudusi nusitraukti pieną galėsi ir toliau maitinti juo mažylį ir taip palaikyti su juo ryšį nebūdama šalia. Net jei ir liksi vaiko priežiūros atostogų, turėti nutraukto pieno yra patogu – galėsi palikti jį ateinančiai auklei ar tėčiui. Be to, pientraukio naudojimas gali paskatinti pieno gamybą, palengvinti nemokančio paimti krūties neišnešioto kūdikio maitinimą, sumažinti pritvinkusių krūtų skausmą.

Kai kurioms moterys teigia, kad rankiniai pientraukiai yra paprasti naudoti ir yra ekonomiškesnis sprendimas, jeigu tik retkarčiais prireikia nedidelio kiekio pieno. Tačiau dauguma moterų teikia pirmenybę elektriniam pientraukiui. Juos lengviau naudoti, pienas nutraukiamas greičiau. Elektrinį pientraukį galima nusipirkti kūdikiams skirtų prekių parduotuvėse. Jeigu dirbi, galbūt labiau tiks nešiojamas modelis.

Nutrauktą pieną reikia laikyti maitinimui skirtuose buteliukuose arba specialiuose maišeliuose. Kad ir kokia tai būtų pakuotė, neužmiršk ant indelių užrašyti pieno nutraukimo datos. Šaldytuve laikomą pieną reikia suvartoti per 72 valandas. Jeigu pieną užšaldai šaldiklyje, jis gali būti laikomas iki trijų mėnesių.

Naujausi komentarai

 1. auksinepelene
  auksinepelene prieš 3 mėn.

  seip reiktu ne maziau 20 minuciu traukti, nes taip skatinama pieno gamyba, riebesnis pienukas bega sunkiau, buna bega tik po pertraukeles, ir jis bega butent veliausiai, o jei traukti tik tai, kas lengviausiai nusitraukia, tai pagrinde yra liesasis pienukas.visad laikiausi 20 min taisykles ir ismaitinau metus ir menesi su virsum.jokiu pieno kriziu daugiau neturejom.jokiu misinuku neprireike. taip pat svarbu bent karta traukti nakti, nes naktinis pienukas yra riebesnis, maistas smegenims, plius nesusidaro per dideliu tarpu tarp traukimu, kas velgi, mazina pieno gamyba.

 2. ievukas5
  ievukas5 prieš 3 mėn.

  mamytes, galima paklaust, o nusitraukinet geriau su pientraukiu rankiniu ar elektriniu, ar aplamai su ranka? man daugiau 10 mg nepavyksta nusitraukt.. ir kokius ientraukius naudojat?

 3. auksinepelene
  auksinepelene prieš 3 mėn.

  chicco labai geras is rankiniu, ir avento visai patiko kai pripratau

 4. _IlonaP_
  _IlonaP_ prieš 3 mėn.

  ievukas5 parašė:
  mamytes, galima paklaust, o nusitraukinet geriau su pientraukiu rankiniu ar elektriniu, ar aplamai su ranka? man daugiau 10 mg nepavyksta nusitraukt.. ir kokius ien…

  Ranka nutraukinejant, kiek zinau, nera to stimuliavimo kaip su pientraukiu, tad ir pienukas gali greit baigtis tokiu budu. Naudojau avent elektrini pientrauki

 5. User has not uploaded an avatar
  InetaS prieš 3 mėn.

  Sveikutės, ruošiuosi savo vaikį palikti parai seneliams ir su rankiniu pientraukiu nusitraukinėju, šaldau (dar tik vieną maišelį) tik sunkiai sekasi... jeigu nevyksta savaiminis tekėjimas, tai pritraukiu tik 10 ml, jeigu vyksta savaiminis tekėjimas du kartus, per vieną traukimą nusitraukiu 60 ml. Ar čia normalu? Man kažkaip mažai atrodo, ilgai reiks žaisti... maitinu kas dvi su puse arba trys valandos, tai kiek mililitrų reikės palikti pieno? Kiek jo suvalgys per vieną maitinimą?