Pilvo apačios maudimas nėštumo metu (582)

Vaikeliui augant gimda plečiasi, o tai skatina gimdą spazmuoti – panašiai kaip ir per mėnesines. Be to, progesteronas lėtina virškinamojo trakto darbą, todėl gali jausti diskomfortą dėl išpampusio pilvo. Dauguma moterų taip jaučiasi, ir tai nėra pavojinga, jei tik maudimas nedidelis ir nevargina itin dažnai. Tačiau jei maudimas nesiliaus, jei imsi jausti tikrus spazmus, lydimus kraujavimo, arba jei skausmas itin stiprus, tai gali būti persileidimo ženklas. Jei nerimauji, pasikonsultuok su gydytoju.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  uregle prieš 2 d.

  Sveikos. Man eina 10sav. Teplioja. Siandien nakti jau ir mensiniu pozymiai ryskus, kaip buna pradzioj (rusvos isskyros).Gyd.sake atsidalinimas nežymus kai buvo 7sav. Labai bijau.... ašaros nepades. Pas gyd. tik uz 2d. I darba reik, i tuoleta bujau eit.. pastojau po 12metu tarpo. Laikau tai stebuklu, bet pesimistines nuotaikos... ar verksiu ar ne, nieki nepakeisiu. Noreciau, kad butu gyvas vaikelis ir sitos mm baigtusi kaip ir gaigiasi. Ar gulesiu ar ne sake gyd. Nieko nepakeisiu.. bus kaip bus...nuramino... man liūdna. Laukiu atostogu, nesikelciau is lovos jei tik padetu

 2. User has not uploaded an avatar
  Saulė prieš 2 d.

  uregle parašė:
  Sveikos. Man eina 10sav. Teplioja. Siandien nakti jau ir mensiniu pozymiai ryskus, kaip buna pradzioj (rusvos isskyros).Gyd.sake atsidalinimas nežymus kai buvo 7sav…

  Stenkites išlikti rami svarbiausia. Kaip lemta taip ir bus prieš gamtą mes bejėgiai. Bet tikėkit , kad tai ir yra ką gydytoja pasakė, kad taip turi būti. O progesterono tyrimo nesidarėt? Pasidarykit privačiai ir pažiūrėkit gal jum trūksta šio hormono kartais? Aš pati tą esu išgyvenus ir žinau ką jaučiat.linkiu stiprybės ir būkit linksmesnė viskas persiduoda vaikeliui juk skaitykit knygą ar užsiimkit tuo kas malonu .Laikysim kumštukus

 3. User has not uploaded an avatar
  uregle prieš 1 d.

  Nepamasciau apie si tyrima, bet pabandysiu pasidaryt. Skauda pilvo apacia, kazkokie kresuliukai pasirode. Aciu uz gerus zodzius..
  Gaila nesiskaito niekas... laukiu savaitgalio be ligonines su viltim...

 4. User has not uploaded an avatar
  uregle prieš 1 d.

  Knygos nesiskaito kol kas

 5. User has not uploaded an avatar
  zaguze prieš 1 d.

  uregle parašė:
  Sveikos. Man eina 10sav. Teplioja. Siandien nakti jau ir mensiniu pozymiai ryskus, kaip buna pradzioj (rusvos isskyros).Gyd.sake atsidalinimas nežymus kai buvo 7sav…

  Linkiu didziausios jums sekmes,kad tik viskas butu gerai...❤