Savaiminis persileidimas (1137)

Tai natūrali gamtos atranka.

Savaiminio persileidimo rizika yra didžiausia pirmojo trimestro metu: juo baigiasi apie 15 procentų visų žinomų nėštumų. Apie 80 procentų visų persileidimų įvyksta per pirmąjį trimestrą. Dažniausiai jie įvyksta dėl chromosomų lygmenyje atsiradusių defektų, dėl kurių vaisius nebegali toliau augti ir vystytis. Nors kūdikio laukiančiai šeimai tai yra skaudus įvykis, reikėtų jį vertinti filosofiškai: tai natūrali gamtos atranka, o gamta visuomet pasiūlo geriausią sprendimą.

Naujagimių apsigimimų procentas yra palyginti mažas tik todėl, kad daugelis probleminių nėštumų užsibaigia per pirmąsias nėštumo savaites. Taigi, kad ir koks nemalonus tai būtų įvykis, stenkis dėl to labai neišgyventi.

Naujausi komentarai

 1. Gargzdubanga prieš 3 d.

  Oli@ parašė:
  dabar esu nescia 6 sav, gasdina griasenciu persileidimu del hematomos guliu, daug iv vitaminu, vaistuku vatroju, lb lb bijau..

  Stiprybes tau. Bus kaip bus. O kolkas daryk viska ka gydytojai rekomenduoja ar randi patikimuose saltiniuose.

 2. User has not uploaded an avatar
  Enirsua prieš 2 d.

  Man buvo 5 sav. nestumo. Sestadieni pradeo teplioti, o treciadieni pradejo kraujuoti ir vakare ivyko persileidimas su stipriais skausmais Valymo nedare, daktare sake, kad naturaliai gimda turi issivalyti.

 3. User has not uploaded an avatar
  mmmrrr prieš 2 d.

  Sveikos. Jungiuosi I mamyciu kluba! 6 savaite jau laukiuosi. Kaip tik siandien buvom pas seimos gydytoja. Paskyre susitikima uz 4 savaiciu su specialiste. Taciau vos tik gryzau pradejo skaudeti pilva ir buvo siektiek kraujo. Pilva vis dar skauda, paskambinau I ankstyvo nestumo klinika, ten manes paklausinejo klausimeliu ir pasake kad galbut vaisius tvirtinasi. Bet tas skausmas neduoda ramybes.. pirmas leliukas ir labai laukiam, neiseina buti ramiai, pergyvenu. Pasidalinkit patirtimi mamos.

 4. Oli@
  Oli@ prieš 2 d.

  Enirsua parašė:
  Man buvo 5 sav. nestumo. Sestadieni pradeo teplioti, o treciadieni pradejo kraujuoti ir vakare ivyko persileidimas su stipriais skausmais Valymo nedare, daktare s…

  Uzjauciu

 5. Oli@
  Oli@ prieš 2 d.

  mmmrrr parašė:
  Sveikos. Jungiuosi I mamyciu kluba! 6 savaite jau laukiuosi. Kaip tik siandien buvom pas seimos gydytoja. Paskyre susitikima uz 4 savaiciu su specialiste. Taciau vo…

  Maziau pergyvenk. Man maudzia nuolat pilva, raisciai tempiasi
Sportas ir kūnas »