Savaiminis persileidimas (1516)

Tai natūrali gamtos atranka.

Savaiminio persileidimo rizika yra didžiausia pirmojo trimestro metu: juo baigiasi apie 15 procentų visų žinomų nėštumų. Apie 80 procentų visų persileidimų įvyksta per pirmąjį trimestrą. Dažniausiai jie įvyksta dėl chromosomų lygmenyje atsiradusių defektų, dėl kurių vaisius nebegali toliau augti ir vystytis. Nors kūdikio laukiančiai šeimai tai yra skaudus įvykis, reikėtų jį vertinti filosofiškai: tai natūrali gamtos atranka, o gamta visuomet pasiūlo geriausią sprendimą.

Naujagimių apsigimimų procentas yra palyginti mažas tik todėl, kad daugelis probleminių nėštumų užsibaigia per pirmąsias nėštumo savaites. Taigi, kad ir koks nemalonus tai būtų įvykis, stenkis dėl to labai neišgyventi.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  ppupa prieš 1 mėn.

  ausra.d parašė:
  Sveikos, gal kas susiduret su chlamidija?

  Labas pati nesusiduriau drauge susidure taibuvo paskirti antibijotikai jai ir vyrui!

 2. ausra.d
  ausra.d prieš 1 mėn.

  ppupa parašė:
  Labas pati nesusiduriau drauge susidure taibuvo paskirti antibijotikai jai ir vyrui!

  Mum irgi ta pati paskyre, o kaip paskui kiek pastot neleido?

 3. User has not uploaded an avatar
  ppupa prieš 1 mėn.

  ausra.d parašė:
  Mum irgi ta pati paskyre, o kaip paskui kiek pastot neleido?

  O ji nedel pastojimo tyres. Tai ir gyd.nesake kiek laiko nepastoti.Aisku kol neišsigydisite tol pastoti negalima cia mano nuomone.zinau sugere antibijotikus po kaskurio laiko pakartojo tyrima.buvo neigiamas ir viskas.

 4. User has not uploaded an avatar
  Rimantuke prieš 1 d.

  Sveikos, mergaites!
  Situacija tokia, planuojame leliuka, stengemes visa cikla, kelias savaites po to pirmiausia pradejo skaudeti galva,ir kaip niekad anksciau nei pries mm krutine tapo labai jautri ir paburkus , pasekoje to dar prasidejo sleikstuly, jauciau tempima pilvo apacioje, abejoniu beveik nekilo kad laukiuosi. MM nera reguliarios, tik vat pries 3 dienas sulaukiau labai labai skausmingu ir neiprastai gausiu menesiniu, visas 3 dienas skaudejo nezmoniskai pilva, ir stai jau para nei laselio kraujo..krutine minksta..
  pakomentuokiote prasau, pati neseniai atsikrausciau i uzsieni..labai neramu ar tai ne persileidimas?

 5. sauleta.
  sauleta. prieš 1 d.

  Rimantuke parašė:
  Sveikos, mergaites!
  Situacija tokia, planuojame leliuka, stengemes visa cikla, kelias savaites po to p…

  jeigu buvo skausmas didesnis negu iprastai, daugiau negu iprastai kraujavote tai galimai tai buvo persileidimas. dabar jum reikia pasirodyti daktarui kad jisai apziuretu jus kas vyksta, ar viskas issivale padarytu hcg tyrimus ir sektu jusu bukle laikykites
Nėštumo požymiai »

Gimdymas ir po jo »

Nėštumo eiga ir priežiūra »

Sportas ir kūnas »