Tamašauskas Oldas

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus Miesto klinikinė ligoninė/ Akušerijos ir ginekologijos klinika
Antakalnio g. 57, LT-10207, Vilnius
Skyrius: Ginekologijos skyrius
Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos
Santariškių g. 2, Vilnius, LT-08661, Vilnius
Skyrius: Ginekologijos skyrius
Užimamos pareigos: Vyr. ordinatorius

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  fruityke prieš 2 m.

  Oldas Tamašauskas vienas geriausių specialistų. Daug apie šį akušerį- ginekologą skaičiausi, domėjausi jo kvalifikacija.
  Profesinė darbo patirtis nuo 2004 m.Specializacija – operacinė ginekologija, uroginekologija, endoskopiniai, minimaliai invazyvūs operaciniai gydymo metodai.Papildomas kvalifikacijos tobulinimas: Gynnecare TVT – obturator and Gynecare prolift surgical workshop, Švedija. Laparoscopic Gynaecologic Surgery on Unembalmed Female Cadavers, Šveicarija. Suturing in Laparoscopy, Italija. Endoscopic single port training, Italija.Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narys.
  Tikrai bendravau su keliais gydytojais bet nepasitaikė nei vieno kuris taip puikiai išmanytų savo darbą ir taip būtų jam atsidavęs.Kas liečia bendravimą su pacientais ir profesionalumo pritaikymas vertas dešimties balų. Labai gaila, kad mano finansinė padėtis neleidžia lankytis klinikose kur šis puikus gydytojas dirba, kitaip prižiūrėtų mano nėštumą. Šis gydytojas dirba kartais Antakalnio Gimdymo Namuose ir busiu labai laiminga jei jam išpuls darbo diena kai teks man gimdyti.
  Didžiausias dėkui šiam gydytojui už suteiktas konsultacijas ir gydymus.

 2. egliokas
  egliokas prieš 2 m.

  Superinis gydytojas! jis man dare operacija.tikrai siltas zmogus ir puikus specialistas. tikrai visoms siulyciau pas ji lankytis. gaila,kad pati esu ne Lietuvoje.kitaip tikrai noreciau lauktis mazylio tik pas ji.

 3. User has not uploaded an avatar
  Delfinata prieš 10 mėn.

  Puikus gydytojas,su gera humoro doze ! Gerai detaliai viska isaiskina ir net nupiese.Pirmakart pakliuvus pas vyra ginekologa labai bijojau. Bet dabar ieskau kur dirba privaciai,kad pas ji lankytis apziurai,o neiti pas beliaka Dariausi pas ji operacija didziule 12cm cista ir daug saaugu. Esu labai jam dekinga !

 4. Makalaida
  Makalaida prieš 5 mėn.

  Man irgii sis gydytojas labai patiko, nors irgi vyro gynekologo labai bijojau, bet tikrai dabar pas ji vel grysciau. Saunus gydytojas. Taip jis ne is tu gydytoju kur guodzia, glosto ir t.t. jis yra konkretus, viska tvarkingai aiskiai paaiskina. As taip pat esu jam dekinga !

 5. Aaa2323 prieš 5 mėn.

  Buvau viena karta pas ji,neko gero negaliu pasakyt