Vilniaus gimdymo namai

Tyzenhauzų g. 18A, LT-02106 Vilnius

Telefonai

8-(5) 2622455

Gydytojai akušeriai - ginekologai

Akušerijos skyrius

Ginekologijos skyrius

Konsultacinis centras

Naujagimių skyrius

Nėščiųjų priėmimo ir gimdymo skyrius

Nėštumo patologijos skyrius

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

 1. keturiolikta
  keturiolikta prieš 2 d.

  nesigilink parašė:
  Liudniausia, kad tada tam vaikeliui kuo blogesne bukle, tuo jam labiau reikia to kraujo is virksteles..

  tiek prirašiau, o komentaras neišsisaugojo

  trumpai dar kartą

  visiškai Jums pritariu. Vilniuje gal tai ir geriausi gimdymo namai. Po sūnaus gimdymo tikrai buvau viskuo patenkinta, konsultacijų pilnai pakako (gal dėl to, jog prieš tai pati nemažai domėjausi ir buvau sukaupusi nemažą žinių bagažą), personalas tiko ir patiko, na gal viena kita smulkmena, bet kam nebūna :-). Tačiau po kurio laiko pergalvojus vis daugiau kabliukų atradau ir nors tos pačios SAM normos galioja visoms įstaigoms, tačiau jas taikyti pasirodo galima įvairiai, priklausomai nuo visų gimdymo dalyvių (ne tik gydytojų!). Todėl šiam gimdymui kol kas renkuosi Kauno krikščioniškuosius gimdymo namus. Aišku, jei matysiu, kad nebespėju, liksiu čia ir vėl gimdysiu VGN.

 2. alcoM
  alcoM prieš 2 d.

  Just a girl parašė:
  Tai man irgi ir vaika pridejo ir kruti jam dave. O bet taciau priespienio neturejau vaikas visa nakti klyke alkanas, pagalbos neprisisaukdavau, galiausiai ryte atej…

  vaiko svoris pirmom dienom ir turi kristi..

 3. User has not uploaded an avatar
  Just a girl prieš 2 d.

  alcoM parašė:
  vaiko svoris pirmom dienom ir turi kristi..

  Cia jau patiems medikams kritimas pasirode tiek per didelis kad patys ir siule veliau damaitinti, kad vaikas po lsseline neatsidurtu.

 4. nesigilink
  nesigilink prieš 1 d.

  belladonna parašė:
  Aš palieku gydytojams spręsti dėl taktikos, svarbu vaikelis gimtų sveikas. Mūsų visuomenė perlenkia lazdą nurodynėdami kaip dirbti profesionalams, mano nuomone. Pag…

  Dar matau turite ir jus laiko "perlenkti lazda" del vaiko geroves. Galite pradeti pvz nuo informuotaspasirinkimas.lt Ten nera super daug informacijos, tai per 10sav gal spesit.
  labai gaila, bet siais laikais turi daug dometis ir zinoti, nes tiems profesionalams bala zino kas rupi.. gal popierizmas labiausiai.

 5. User has not uploaded an avatar
  belladonna prieš 1 d.

  Išreiškiau savo nuomonę. Jūsų nurodytas puslapis kuriamas informacinių technologijų specialisto, kuris dirbęs šalia medicinos, daugiau su projektais, o ne praktiškai, ir visur tik kalba apie žmogaus teisę, bet neturi įsivaizdavimo apie PSO ir SAM parengtas rekomendacijas. Tobulumui ribų nėra, mokslas vystosi, bet čia medicinos specialistai kuria algoritmus kaip padėti mamai ir vaikui. Keletas teiginių yra neblogų, bet aiškinti kad akušerijos -ginekologijos personalas turėtų sėsti ant gimdyvės kėdės (Filipinų ministras gi vyras, tai supratimo neturėjęs :)), kad suprastų, marazmai, kai jos pačios gimdžiusios ir žino, ginekolgės-akušerės dauguma gi moterys... nepatikimas puslapis... Verčiau ieškotų finansavimo, paramos šaltinių, o ne rengtų žodines tik apraiškas, didintų nepasitikėjimą gydytojais, skiepytų baimę nėščiosioms, nors mūsų medicina iš esmės nėra bloga kaip piešiama ir pan. Siulyčiau praktiką atlikti, kad pamatyti kokia iš tikrųjų yra "virtuvė" Akušerijos ginekologijos skyriuose, nes kiekvienas gimdymas skirtingas, patirtis būtų, o ne donkichotiška kova su vėjo malūnais. Dar tame puslapyje ieško gydytojo.. ir teisininko... nuo to ir reikia pradėti, nes suvokimo jokio, svarbiausia nekovoti nepagrįstai, neturint atitinkamo išsilavinimo... Kaip einant pas teisėją reikia advokato, kad susikalbėti su specialistu, taip ir medicinoje savo tiesas gali įrodynėti atitinkamą išsilavinimą (gydytojas) turintis asmuo.