Vilniaus gimdymo namai

Tyzenhauzų g. 18A, LT-02106 Vilnius

Telefonai

8-(5) 2622455

Gydytojai akušeriai - ginekologai

Akušerijos skyrius

Ginekologijos skyrius

Konsultacinis centras

Naujagimių skyrius

Nėščiųjų priėmimo ir gimdymo skyrius

Nėštumo patologijos skyrius

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

 1. @Indrute
  @Indrute prieš 6 d.

  Aciukas ir lengvo gimdymo

 2. NatiB
  NatiB prieš 6 d.

  @Indrute parašė:
  Aciukas ir lengvo gimdymo

  Nėra už ką lengvo nėštumo :))) ech laikas greit bėga šiaip paskaitėlės smagios, faina gydytoja, pasijuokiam

 3. @Indrute
  @Indrute prieš 6 d.

  Tai smagu, nes as irgi planuoju kursiukus paimt o kokia gydytoja?

 4. NatiB
  NatiB prieš 6 d.

  www.nestukes.lt uzeikit ten visa info

 5. Magee
  Magee prieš 3 d.

  zaliaake85 parašė:
  Kaip suprast tariasi? Ka ten gali tartis, jie turi dirbti ir daryti geriausia o ne nedavei kysio ir mirk is skausmo ar pan.

  Na siaubas kaip jus idomiai interpretavote... tiesiog zinau variantu is pazystamu pazystamu pasakojimu apie pora man zinomu seimu kai mamytes ne siaip sau normaliai vaziuoja gimdyti nesitare papildomai ir neuzsakineje ten visko ekstrinio sau, na kaip ir priklauso, normaliai ta prasme (nesupraskit neteisingai), bet pries gimdyma renkasi gydytoja, su juo tariasi del visko, skambina jam, kazkokiu dalyku sau asmeniskai visokiu praso (kaip atsidekojimu atveju), o paskui liaudiskai tariant isduria ir neatsidekoja net saldainiu dezute.
  Zinau net kelis atvejus tokius ir abi antrus leliukus taip gimde, bet svarbiausia, kad jos jau pries gimdyma buvo susiplanave, kad visko ekstra reikalaus, tarsis, prasys, bet niekuo neatsidekos. Va cia tai man ziauru, kazkoks skrudziu susireiksminusiu mastymas. Nes jei nenori - neduok, ir taip privalai gauti viska, kas tau kaip pacientui priklauso, bet apie tai ir kalbejau - neprasyk to kas tau kaip standartiniam pacientui nepriklauso ty ekstra dalyku ir nesukelk klaidinanciu iliuziju apie galimas padekas gydytojams. tada viskas bus ok. As pritariu atsidekojimas, bet taip pat ir pilnai suprantu tuos, kurie mano, kad jiems jokiu atsidekojimu ir tarimusi nereikia, bet tokiu susireiksminusiu skrudziu, kurie visko nori gauti ekstra, bet apsimeta durnais br... kaip nemegstu.