R.Šemetos Nėščiųjų sveikatingumo mokykla (Vilnius)

Laisvės pr. 77, Vilnius

Telefonai

Tel. (8 ~ 37) 348357, 764262
Mob. 8 ~ 687 64757, 8 ~ 689 56446

Ar galima gimdyti be skausmo?
Pasirodo, galima!
Kaip tai išmokti?
Ateikite į mūsų mokyklą ir mes jus išmokysime.
Jums padės mūsų nauja programa „Gimdymas su šypsena“.

Jau dvidešimt metų mūsų Nėščiųjų sveikatingumo mokykla, ruošianti moteris gimdymui ir turinti didelę patirtį, pateikia netikėtą natūralaus gimdymo be skausmo – Mentalinį gimdymo metodą (MGM).

Mūsų pagrindinis tikslas – ruošti šeimą (!) tėvystės pareigai, harmoningo vaiko auginimui, o ne tik gimdymui. Todėl užsiėmimų tematika labai plati: nuo negimusio mažylio ugdymo programos, kuri ypač svarbi jo intelektiniam išsivystymui, iki gimusio vaiko natūralaus maitinimo, auginimo, priežiūros. Supažindiname su svarbiausiais klausimais, kurie reikšmingi besilaukiančiai šeimai. Mūsų kursų ypatumas – didelis dėmesys būsimam tėčiui, kuriam skirtas atskiras pokalbis. 32 valandų apmokymo programoje naujo Mentalinio gimdymo metodo įsisavinimui skirta 17 valandų. Mokyklą lankiusios šeimos turės galimybę po gimdymo konsultuotis mažylio natūralaus maitinimo bei kitais vaiko auginimo klausimais.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  Rita01 prieš 9 mėn.

  Na pasisakysiu ir as buvau kursuose nesuzavejo visiskai lektoriai reiktu jau perduoti savo sena info naujiems - jaunesniems lektoriams laukiuosi antro vaikelio ir beabejo galejau kritiskai ivertinti ju kursus turite lsbai buti racionalias ir atsirinkti kas Jums tiks visko tikrai nedera vadovautis ir pan. Privalumas didziausias tai yra vyru smegenu praplovimas radikaliai! Tas man super patiko Kristinos tijrai nesikviesciau vien ja pamacius nenoreciau nei bendraut nei vaiko jai duot! Jukdabar tiek yra mediku ir masazuotoju pasiulos!!!! Pirma vaika isauginau be jos masazu, ir rezultatai l. Puikus! Klausykite savo prigimtinio balso but mama, svieskites knygu, neto, daktaru pagalba ir busite nuostabus tevai! Sekmes

 2. User has not uploaded an avatar
  Andza prieš 6 mėn.

  O nuo kurio menesio reiktu lankyti siuos kursus? Gal kaina pamenat?

 3. User has not uploaded an avatar
  agni84 prieš 6 mėn.

  110Eur! Rekomenduoja kuo kuo anksciau bent jau pirmaja paskaitele! Veliau galima kartoti iki gimdymo

 4. indruteok prieš 6 mėn.

  Andza parašė:
  O nuo kurio menesio reiktu lankyti siuos kursus? Gal kaina pamenat?

  Tik sužinojus galit ir lankyt. Jei noresit prisimint viską kartojimai nemokami ;)

 5. User has not uploaded an avatar
  PBPB prieš 6 mėn.

  Andza parašė:
  O nuo kurio menesio reiktu lankyti siuos kursus? Gal kaina pamenat?

  Kuo anksčiau,tuo geriau. Gimdyma reikia prisijaukinti ir tas ankstyvas nuejimas pasiteisina. Supranti,kiek komercijos yra visame kame,kas yra susije su nestumu,gimdymu ir naujagimio prieziura ir po kursu daug lengviau suprasti,ką ir kaip tėvai turi daryti vardan sklandaus savo vaiko gimimo ir kaip ta gimdymo kokybe turi itakos visam vaiko gyvenimui. Aš esu labai patenkinta ziniomis,kurias gavau.