R.Šemetos Nėščiųjų sveikatingumo mokykla (Vilnius)

Laisvės pr. 77, Vilnius

Telefonai

Tel. (8 ~ 37) 348357, 764262
Mob. 8 ~ 687 64757, 8 ~ 689 56446

Ar galima gimdyti be skausmo?
Pasirodo, galima!
Kaip tai išmokti?
Ateikite į mūsų mokyklą ir mes jus išmokysime.
Jums padės mūsų nauja programa „Gimdymas su šypsena“.

Jau dvidešimt metų mūsų Nėščiųjų sveikatingumo mokykla, ruošianti moteris gimdymui ir turinti didelę patirtį, pateikia netikėtą natūralaus gimdymo be skausmo – Mentalinį gimdymo metodą (MGM).

Mūsų pagrindinis tikslas – ruošti šeimą (!) tėvystės pareigai, harmoningo vaiko auginimui, o ne tik gimdymui. Todėl užsiėmimų tematika labai plati: nuo negimusio mažylio ugdymo programos, kuri ypač svarbi jo intelektiniam išsivystymui, iki gimusio vaiko natūralaus maitinimo, auginimo, priežiūros. Supažindiname su svarbiausiais klausimais, kurie reikšmingi besilaukiančiai šeimai. Mūsų kursų ypatumas – didelis dėmesys būsimam tėčiui, kuriam skirtas atskiras pokalbis. 32 valandų apmokymo programoje naujo Mentalinio gimdymo metodo įsisavinimui skirta 17 valandų. Mokyklą lankiusios šeimos turės galimybę po gimdymo konsultuotis mažylio natūralaus maitinimo bei kitais vaiko auginimo klausimais.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

 1. precizija
  precizija prieš 1 m.

  Pritariui Aistinui 110%!

 2. SimonaZ
  SimonaZ prieš 9 mėn.

  Sveikos, kursus lankiau tuos kursus 2013-01 menesi... kaip as sakau ten gerai praplauna smegenis... bet reikia moketi atsirinkti info kuri tau tinka ir kuri ne... nzn ar saviitaigos deka o gal tiesiog organizmo deka mano visas gimdymas truko 8 valandas... i ligonine atvaziau su 6.5cm atsidarymu ir nuo iejimo i gimdykla ir paemimo vaiko i rankas truko tik 37min... as zinojau kaip kvepuoti kada stumti ir pan... man patinka zinojimas.... del naturalumo tai tikrai galvojau be epidiuro nepagimdysiu bet pavyko....
  del kristinos maksteliu tai patys mankstinomes iki 8 men... su antru manksteliu kogero nebedaryciau... bet i kursus tikrai eisiu....

 3. User has not uploaded an avatar
  bestarlet prieš 8 mėn.

  Sveikos, nelankiau as Semetos kursu, knyga perskaiciau.
  Bet knygoje neradau Semetos pasisakymo del pernesiojimo?
  Idomu, kokias priezastis isskiria ir kokias priemones siulo pernesiojimo atveju?
  Gal uzsimine kursu metu?

  Del pacios knygos, nepatiko , kad primygtinai siulo lankyti kursus ir knygoje labai mazai praktiniu patarimu, aisku, isskyrus vidiniam nusiteikimui, pozityvumui skatinti knyga gerai.

 4. Keksiukass
  Keksiukass prieš 1 mėn.

  Buvau labai kritiskai nusistacius prie siuos kursus, kol pati nepastojau. Tada su vyru pasvarstem, kad daugiau informacijos yra geriau nei maziau. Daug ka pati zinojau, domejausi ir pan. Dabar galim abu pasakyt, kad tikrai dziaugiames, kad i kursus nuejom. Ir ne kiek nesigailim. Beabejo sveiku protu suvokiu (ir tiek Semeta, tiek Kristina ta pastviai kartoja!!!) kad ne visada viskas vyksta sklandziai! Ir kad nereik ant to uzsiciklint, bet ir labai gerai tam tikrose situacijose i prota atveda, kas liecia gimdyma arba maitinima. Eiti i kursus ar ne, kiekvieno asmeninis pasirinkimas, mes nesigailim, kad ir kaip viskas pasibaigs, dziaugiuosi, kad esu rami ir nepanikuoju anksciau laiko, o tai ir yra svarbiausia ;) o kad gimdymu skirtingu tiek, kiek moteru, tai manau cia kiekviena protinga turetusuvokti, man keista, kai moteris po tokiu kursu "istinka sokas". Juk ir pacios galvas ant peiu turit. Juk savaime supantama kad gali nutikti bet kas, kas nuo musu nepriklauso. Cia tikrai nei Semeta nei ponas Dievas nekaltas, nereikia kazkam kaltes del to suverst vyras dziaugiasi kad lanke kartu, nemaciau bei vienos poros be vyru. Visi labai intensyviai isitrauke i diskusijas, domisi, klausineja, ne vienas neatsistojo ir neisejo prasidejus gimdymo filmukam.
  Knygos neskaiciau, esu is tu kuriu atmintis yra girdimoji, man daug eriau yra viska isgirst nei perskaityt.
  Taip kad, merginos jei norit, rekomenduoju siuos kursus. I sekta manes neitrauke, taciau kad nuramino ir tam tikrose vietose dave neblogu patarimu tai tikrai. Siu kursu tokia ir yra prasme, ne uz jus pagimdyti, o nuraminti ir duoti naudingu patarimu, kurie DAZNU atveju buna naudingi. O visa kita - pagyvensim pamatysim.

 5. User has not uploaded an avatar
  Rita01 prieš 1 mėn.

  Na pasisakysiu ir as buvau kursuose nesuzavejo visiskai lektoriai reiktu jau perduoti savo sena info naujiems - jaunesniems lektoriams laukiuosi antro vaikelio ir beabejo galejau kritiskai ivertinti ju kursus turite lsbai buti racionalias ir atsirinkti kas Jums tiks visko tikrai nedera vadovautis ir pan. Privalumas didziausias tai yra vyru smegenu praplovimas radikaliai! Tas man super patiko Kristinos tijrai nesikviesciau vien ja pamacius nenoreciau nei bendraut nei vaiko jai duot! Jukdabar tiek yra mediku ir masazuotoju pasiulos!!!! Pirma vaika isauginau be jos masazu, ir rezultatai l. Puikus! Klausykite savo prigimtinio balso but mama, svieskites knygu, neto, daktaru pagalba ir busite nuostabus tevai! Sekmes