SwaddleMe® vystyklai: testuojame ir vertiname (33)

Rubrika "Daiktai ir paslaugos šeimai" - tai praktiškiausia "Tėvų Darželio" rubrika, skirta ieškantiems naujovių, praktiškos informacijos ir atsiliepimų apie gaminius ar paslaugas.

Šį kartą pristatome vystyklus SwaddleMe®Summer Infant - 5 iš panorusių juos išbandyti, SwaddleMe® atstovai atsiųs juos nemokamai. Išbandykite, įvertinkite ir parašykite savo nuomonę! 

Išbandyk SwaddleMe® ir parašyk savo nuomonę!

 

Taisyklės tokios:

 • Bandančioms SwaddleMe® 3.2-6.4 kg bus atsiųsti nemokamai.
 • Bandyme gali dalyvauti mamos, kurių mažyliams yra 0-5 mėn. amžiaus (didesni į vystyklus tiesiog nebetilps, maksimalus kūdikio svoris - 6.4 kg)
 • Po 3 savaičių bandymo mama pasižada parašyti atsiliepimą (kas patiko, kas - nelabai, kokie daikto privalumai, o galbūt trūkumai)

Kaip registruotis: Registracija baigta 2015.03.31. Iš užsiregistravusių atrinktos 5 laimėtojos: Rasa K., Samanta S., Lina N., Ernesta A., Diana. Su laimėtojomis susisieks įmonės SIA WODEN atstovas. SwaddleMe joms bus išsiųsti iš karto po Velykų.  

Kodėl vystymas yra naudingas kūdikiui?.  Mamos įsčiose kūdikis įpranta prie nedidelės erdvės, jo judesių laisvė yra apribota. Judesių apribojimas vystant suteikia kūdikiui tą saugumo jausmą, prie kurio jis buvo įpratęs. Pastebėta, kad nevystomi kūdikiai būna dirglūs, neramūs, nes mojuodami rankutėmis ir kojytėmis jie išsiblaško, jiems sunkiau sekasi užmigti, o užmigus jie lengvai išsibudina.

Tyrimai rodo, kad kūdikio vystymas teigiamai veikia jo miego kokybę: suvysčius kūdikį, jis lengviau nurimsta, greičiau užmiega, rečiau prabunda, pailgėja kūdikio greitojo miego fazės trukmė. Amžius iki kurio kūdikis bus vystomas, kiekvienam yra skirtingas (yra kūdikių, kuriems vystymo visai nereikia). Paprastai vystymas yra veiksmingas iki apytiksliai 6 mėn. amžiaus, ypač jei kūdikis miego metu dažnai krūpčioja.

SwaddleMe® vystyklai - tai modernus ir praktiškesnis vystymo metodas, gaminys sukonstruotas taip, kad jį būtų paprasta naudoti.

 • Paprasta, greita ir patogu. Vystymas SwaddleMe® vystyklais labai paprastas: tereikia sutvirtinti tik 3 lipukus. Sauskelnes galima pakeisti neišvystant kūdikio rankučių (mažesnė tikimybė išbudinti).
 • Patikima: lipukai patikimai prilaiko vystyklą ir neleidžia mažyliui išsivystyti.
 • Patogu kūdikiui: net neįgudusi mama su SwaddleMe® vystyklais kūdikį suvystys taisyklingai: taisyklingai suvystytas kūdikis neturi būti suveržtas, tačiau vystyklas turėtų nuraminti jo refleksinius judesius. Kūdikis turi galėti šiek tiek judinti kojytes.

Naujausi komentarai

 1. Osta
  Osta prieš 1 m.

  tikrai, kad superinis daikciukas! labai mums praverte iki 4 menesio.. uzsisakiau ir didesni dydi, bet tik vos kelis kartus suvysciau...nebereikejo, nes nebesimaskatuoja rankytem

 2. Mazute26
  Mazute26 prieš 1 m.

  Bandžiau, kitos formos, man nepatiko. Lipdukus lygiai reik prilipint, medziaga prilimpa kita prie lipdukų,kieti jie. Įkišti reik į tą dalį kur kojytės, man paprasčiau buvo paprasti merliniai dideli vystyklai.

 3. engelaite
  engelaite prieš 1 m.

  Mums visiskai nepasiteisino, nenorėjo jame būt , suvystytas visa laik verkdavo

 4. kikutete
  kikutete prieš 10 mėn.

  Mums irgi nepasiteisino nes nenorejo buti suvystytas gal antram pritaikysim Siaip ideja man patiko

 5. GintareGi
  GintareGi prieš 10 mėn.

  Mums nerealus dalykas!! Gaminkite dar didesniu:))