Aironas

Vardo reikšmė:
Gali būti vardo Irena/ Irenijus (Airina, Eirina, Irina, Arina) variantas. Taip pat gali būti susijęs su anglišku geležies pavadinimu – iron (airon), tačiau angliškai kalbanšiose šalyse toks vardas nėra naudojamas.

Panašūs ir giminingi vardai:
Airon, Eironas.

Populiarumo grafikas, vardas Aironas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis

Naujausi komentarai

 1. Danutytė
  Danutytė prieš 1 m.

  odubeka parašė:
  AS esu aironas man 11 metu mane tai draugai vadina aire

  Kartai neper mažas tėvų darželyje būti?

 2. Danutytė
  Danutytė prieš 1 m.

  Mes būtumę pavadinę savo Liudviką Aironu...Ir visą nėštumą vardas buvo Aironas...Bet kaip gimė pamatėm kad jam tas vardukas netinka ir pavadinom Liudviku

 3. User has not uploaded an avatar
  xiukyte prieš 9 mėn.

  Musu mazylis Aironiukas,nors buvo isrinktas Aronas,bet kai gime kazkaip norejosi svelnesnio vardo. Dabar labai dziaugemes.

 4. EivinaAironas
  EivinaAironas prieš 5 mėn.

  Mano turejo but Aronas, bet taip gavosi Aironas

 5. User has not uploaded an avatar
  Kchi prieš 4 d.

  Kada švienčiat vardadienį?
  Mūsų antrasis vaikas - Aironas ;) mums su tėčiu buvo labai sunku apsispręst... pirmagimė dukra pasiūlė, mums patiko ir taip ir pavadinom tada bandžiau ieškoti internete, bet neužmačiau tėvų darželyje atrodė keista, kam pasakai visi nusistebi. Dabar jau metinukas ir per tą laiką pati gyvai girdėjau tokiu vardu vaiką šaukiant ir kaip pasirodė internete paknaisiojus ne toks jau ir reeeetas vardas
  Mažybiniu retai dar vadinam, o jei vadinam tai Aironukas. Asmeniškai trumpinys Aire man nelabai gražus (labai jau tapatinasi su Airija - airiu), jau geriau Aira bet bus kaip bus ;)