Aironas

Vardo reikšmė:
Gali būti vardo Irena/ Irenijus (Airina, Eirina, Irina, Arina) variantas. Taip pat gali būti susijęs su anglišku geležies pavadinimu – iron (airon), tačiau angliškai kalbanšiose šalyse toks vardas nėra naudojamas.

Panašūs ir giminingi vardai:
Airon, Eironas.

Populiarumo grafikas, vardas Aironas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Kchi prieš 1 m.

  Kada švienčiat vardadienį?
  Mūsų antrasis vaikas - Aironas ;) mums su tėčiu buvo labai sunku apsispręst... pirmagimė dukra pasiūlė, mums patiko ir taip ir pavadinom tada bandžiau ieškoti internete, bet neužmačiau tėvų darželyje atrodė keista, kam pasakai visi nusistebi. Dabar jau metinukas ir per tą laiką pati gyvai girdėjau tokiu vardu vaiką šaukiant ir kaip pasirodė internete paknaisiojus ne toks jau ir reeeetas vardas
  Mažybiniu retai dar vadinam, o jei vadinam tai Aironukas. Asmeniškai trumpinys Aire man nelabai gražus (labai jau tapatinasi su Airija - airiu), jau geriau Aira bet bus kaip bus ;)

 2. bambatukas
  bambatukas prieš 1 m.

  Musu antrasis sunus Aironas, vadinu mazybiniais vardais Aironelis, Aironukas anksciau tokio vardo nebuvau girdejus, bet dabar skaitant mamu zurnalus vis pamatau si varda

 3. siireenaa
  siireenaa prieš 1 m.

  Mūsų sūnus Aironas, kaip kažkuri mamytė, taip ir mes išsirinkom Aroną, bet mama pasiūlė dadėti i raidelę, vardas švelniau skamba. Kai išgirdau, kad tarimas, kaip lygintuvo, bet nežinosi kokioj kalboj koks lietuviškas vardas ką gali reikšt. Tarkim Moli užsienyje populiarus, čia Lietuvoj skamba, kaip molė...sūnui greitai 8m. esam patenkinti, vaikui patinka ir niekad nesulaukiau pasakymo, kas čia per vardas, kaip tik visi giria. Na, o draugai jį jau dabar Airiu trumpina.

 4. Skaiste_
  Skaiste_ prieš 1 m.

  Mano sunus Aironas,radau laikrasti kaip "sia savaite gime vaikai" labai patiko tai ir daviau !

 5. User has not uploaded an avatar
  kotrinaaa123 prieš 9 mėn.

  Labas visiems norejau paklausti gal kas zino Aironas vardo reiksme ka reiskia kur rasti aprasyma