10 daiktų ir elektronikos prietaisų, būtinų šeimai vasaros kelionių metu

Reklaminis partnerio turinys
„Xiaomi“ būtiniausi prietaisai kelionėms „Xiaomi“ prietaisai kelionėms

Vasara – kelionių ir atostogų metas. Joms besiruošdami visuomet galvojame, ką įsigyti, kad keliautume patogiai ir be rūpesčių, kuo atnaujinti turimą inventorių ir t. t.

Kelionėse labai praverčia jau visiems žinomos priemonės, kaip, pavyzdžiui, drėgnos antibakterinės servetėlės, rankų dezinfekavimo skystis, ergonomiška ir kompaktiška gertuvė, miegojimo kaukė, ausų kištukai ir pan.

Kokiais daiktais ir elektronikos prekėmis dar pagrįstai galime papildyti šį sąrašą?

Daiktams susidėti

1. Ergonomiška kuprinė ir itin kompaktiškas juosmens krepšys

Keliaujant būtina pasiimti kuprinę. Į ją (žinoma, didesnio dydžio) sėkmingai galima sutalpinti net ir visus savaitės trukmės kelionei reikalingus daiktus. Taip pat kelionės metu drabužius, avalynę ir kitus daiktus palikę viešbutyje į kuprinę galėsite įsidėti telefoną, užkandžių, gertuvę ir t. t. – visko, ko gali prireikti konkrečią dieną.

Ergonomiškos, itin patvarios, atsparios vandeniui „Xiaomi City Backpack 2“ kuprinės skirtos ne tik nešiojamiesiems kompiuteriams: jas pritaikysite bet kurioje kelionėje.

Beje, į trumpas išvykas ir ekskursijas gabentis visos kuprinės tikrai nebūtina. Visiškai užtenka ir patogaus ant juosmens tvirtinamo krepšio. Jame tilps jūsų išmanusis telefonas, piniginė ir net nedidelė, kompaktiška gertuvė. Vienas tokių gaminių – ergonomiškas juosmens krepšys „Xiaomi Sports Fanny Pack“.

2. Smūgiams atsparus lagaminas

Kelionėse nepakeičiamas – ir kompaktiškas, bet talpus lagaminas „Xiaomi Luggage Classic 20“. Jame visus daiktus gabensite saugiai ir patogiai. Jei kaip tik ieškote naujo lagamino, pasvarstykite įsigyti „Xiaomi“ gamintojo, kuriam parinkta inovatyvi medžiaga – polikarbonatas. Ši medžiaga – atspari įbrėžimams, smūgiams, unikalios išvaizdos, lengva. Lagamino talpa – iki 38 litrų, o tvirti ratukai užtikrins lengvą manevravimą, nepriklausomai nuo kelio dangos. Lagamine integruoti saugūs RSA užraktai.

Garso įranga

3. Nešiojamoji kolonėlė

Turiningam laisvalaikiui atostogaujant prie jūros ar ežero pravartu įsigyti kompaktišką nešiojamąją belaidę kolonėlę. „Xiaomi Portable Bluetooth Speaker“ – viena kompaktiškiausių rinkoje, vos 86 x 86 x 45 mm ir sveria tik 182 gramus. Kone aktualiausia savybė poilsiaujantiems pajūryje ar prie ežero – jog kolonėlė yra atspari vandeniui.

4. Belaidės ausinės

Belaidės ausinės yra labai populiarios, ir nesunku suprasti, kodėl. Naudodami belaides ausines visiškai netrikdydami pakeleivių ramybės galėsite klausytis muzikos, atsakyti į skambučius ir kt. Vėlgi „Xiaomi Redmi Buds 3 Pro“ ausinės yra atsparios vandeniui, turi aplinkos triukšmo slopinimo funkciją, integruotą mikrofoną. Veikimo laikas įkrovus – apie 20 val.

Šiuo metu ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių lankomose vietose atsisiuntę specialias audiogidų programėles galėsite klausytis įdomių pasakojimų. Iš anksto įgarsintos ekskursijos leis geriau pažinti vietoves.

Grožiui ir puikiai savijautai

5. Plaukų džiovintuvas

Žinoma, jei apsistosite viešbutyje, plaukų džiovintuvo neprireiks: jį rasite vonios kambaryje. Tačiau jei gyvensite nameliuose, kempinguose ir pan., geriau prietaisą pasiimti iš namų.

„Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300“ plaukų džiovintuvai – vieni kompaktiškiausių rinkoje, sveriantys 400–550 g, tad lengvai tilps lagamine. Jie ypatingi tuo, kad neleidžia plaukams įsielektrinti, neišsausina jų ir vos per kelias minutes leidžia sukurti tobulą šukuoseną. Visa tai – dėl pažangios jonizacijos technologijos ir intelektualios temperatūros kontrolės funkcijos.

6. Išmanusis laikrodis ar išmanioji apyrankė

Ne tik kasdien, bet ir kelionėse pravers išmanieji „Xiaomi“ laikrodžiai, skaičiuosiantys jūsų kelionėse nueitus žingsnius. Jie yra suderinami su kitais išmaniaisiais įrenginiais, todėl laikrodžio ekrane galėsite, pavyzdžiui, perskaityti SMS, matuoja pulsą, turi GPS ir kt. Be to, verta paminėti, kad, pavyzdžiui, „Xiaomi“ išmaniųjų laikrodžių akumuliatorių, priklausomai nuo modelio, užteks įkrauti kas 10–20 dienų, todėl laikrodis sėkmingai atlaikys net ir ilgesnę kelionę.

Transporto priemonės ir priedai joms

7. Paspirtukas

Pamiklinti kojas kelionių metu neišvengiamai teks. Tačiau jei norite apžiūrėti ir pamatyti daug daugiau, nei keliaudami pėsčiomis, pasiimkite paspirtuką. Jis tilps lengvojo automobilio bagažinėje, autobuso bagažo skyriuje.

Rinkos lyderių vardą jau spėjo pelnyti „Xiaomi“ paspirtukai. Pasirinkę „Xiaomi Electric Scooter Pro 2“ paspirtuką su visiškai įkrauta baterija nuvažiuosite net iki 45 km, skriedami iki 25 km/val. greičiu. Tik po dienos kelionių nepamirškite paspirtuko įkrauti: kitą dieną jis vėl patikimai jums tarnaus.

8. Oro pompa

Jei keliausite paspirtuku, dviračiu ar jei juos pasiimsite į tolesnes keliones, nepamirškite įsimesti ir kompaktiškos „Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S“ oro pompos. Ja patogiai ir greitai pripūsite padangas ir be trikdžių galėsite tęsti kelionę. Taip pat pompa tiks pripūsti kamuolius, tad kelionėse ją tiesiog būtina turėti.

Priedai

9. Universalus įkroviklis ir išorinė baterija

Kelionėse visuomet praverčia universalūs įkrovikliai. Taip pat „Xiaomi Power Bank“ – puikus kelionių priedas, padėsiantis išvengti nerimo dėl išsekusio prietaisų akumuliatoriaus. Jį galite pasiimti į ekskursijas, paplūdimį ar vykdami apžiūrėti miesto. USB laidas turi C tipo adapterį, skirtą įvairiems įrenginiams.

10. Nuotraukų spausdintuvas

Greičiausiai ir patogiausiai kelionių įspūdžiais ir nuotraukomis pasidalysite persiųsdami jas per pokalbių programėles. Tačiau artimuosius ir draugus galite nudžiuginti iškart atspausdintomis nuotraukomis, kurias galėsite išsiųsti fiziniu paštu net iš tolimiausių pasaulio kampelių. Tokią galimybę suteikia „Xiaomi Portable Photo Printer“ nešiojamasis ir itin kompaktiškas nuotraukų spausdintuvas. Vienu įkrovimu pavyks atspausdinti net iki 20 nuotraukų.

Taigi, patikimas ir kokybiškas inventorius pravers ne tik keliaujant, bet ir visose gyvenimo situacijose.