„69 danguje“ atlikėjos Ingridos dukra Marija atskleidė, kur norėtų stoti

Marija prisipažino, kad ateitį norėtų sieti su mados industrija Marija prisipažino, kad ateitį norėtų sieti su mados industrija

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis, laidos vedėjas Simonas Urbonas sveikinasi jau 27-ąjį kartą. Tiek „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamos tinklalaidės epizodų kalbėta pačiomis įvairiausiomis temomis, kurias galite rasti spustelėję mūsų „Youtube“ kanalą.

Šįkart ne taip įprastai kaip visą laiką – laidoje net 3 pašnekovės. Jaukaus, naudingo ir paprasto pokalbio apie tai, kaip jaunam žmogui nepasiklysti, renkantis karjerą, kaip žinoti, kuo jis nori būti užaugęs, kalbamės su „69 danguje“ atlikėja Ingrida Martinkėnaite ir jos dukra Marija bei veidotyrininke, kūno kalbos specialiste ir karjeros konsultante Laura Šukiene.

Plačiau skaitykite:

Kokia sritis labiausiai traukia Mariją?

Ingridos Martinkėnaitės dukra Marija dar mokosi mokykloje, 10-oje klasėje. Laidos vedėjui Simonui paklausus, ar ji turi svajonę apie ateitį ar įsivaizdavimą apie karjerą, mergaitė prisipažino, kad dar nėra tvirtai apsisprendusi, tačiau ateitį norėtų sieti su mados industrija. O kaip mamos profesija – būti dainininke?

Ingridos Martinkėnaitės dukra „Tėvai paprastai“ atskleidė, kad labiausiai ją traukia mados industrija, o mamos pėdomis ji sekti nenori:

Mama Ingrida Martinkėnaitė: „Nesuprantu, iš kur tie genai“

Ingridos dukra Marija apie mamos profesiją jau nuo pirmos klasės turi gana tvirtą nuomonę“. „Dainuoti man nelabai išeina, bet meilę scenai turiu“, – atvirauja 10-okė. Mama, Ingrida, paklausta, kaip pati pasirinko dainininkės kelią, atskleidė, kad pirmiausia jos gyvenime atsirado šokiai, ir tik vėliau – dainavimas.

Kodėl Mariją traukia mada? Juk mokykloje to nemoko. Pašnekovės kviečia nepamiršti, kad mokykloje vaikai mokosi dailės – tai taip pat tam tikra menų kryptis. Marija sako, kad jei mokykloje nemoko, tai pačiai norisi išbandyti kažką naujo, taigi pradėjo domėtis kitomis sritimis, mada.

Apie vaiko ateitį, karjeros pasirinkimus, pagalbą renkantis profesiją ir veido bruožus, kurie yra daugiau nei iškalbingi, kalbamės „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

00:43 – pašnekovių ir temos pristatymas

01:26 – pašnekovių karjeros ir svajonės

08:22 – vaikai krypsta ten, kur nori tėvai

10:07 – kaip padėti jaunam žmogui pasirinkti

12:54 – praktika – pasitarti su konsultantu

19:42 – kaip žinoti, į ką koncentruotis

29:20 – kaip domėtis ateities profesijomis

36:28 – ką galime „išskaityti“ iš savo veido

Susiję straipsniai

Fausta Marija Leščiauskaitė: „Tada supratau, kad aš to vaiko labai laukiu“

Koks momentas Faustai leido susitaikyti su netikėta žinia apie nėštumą ir priimti ją? Kaip ji sužinojo, kad laukiasi, ir kokie jausmai aplankė?

Ilka ir Andrius: „Keisi džinsus ar gyvenimo būdą?“

„Kai pradėjome būti drauge, iškart buvo aišku, kad mes norime būti kartu ilgą laiką, mes norim tuoktis.“ Deja, Lietuvoje barjerų įveikti nepavyko.

Gintarė apie motinystę ir pasiruošimą kūdikio atėjimui: „Viskas labai sunku“

Gintarė atvira: „Nenoriu meluoti ir sakyti, kad viskas lengva, nes nelengva, – sako. – Nuo miego trūkumo, streso nežinant, kaip nuraminti vaiką.“