Apie garsumo kainą su Indre Stonkuviene: „Mes per vieną naktį tapome vieši“

Garsumo kaina, influenciariavimo užkulisiai ir santykis su vaikais Garsumo kaina, influenciariavimo užkulisiai ir santykis su vaikais

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau devintąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kalbasi su viena ryškiausių nuomonės formuotojų Lietuvoje Indre Stonkuviene ir vaikučių miego specialiste Dovile Šafranauske apie aktyvų gyvenimo būdą, garsumo kainą, influenciariavimo užkulisius ir santykį su vaikais, kai jie mato šį ryškų pasaulį iš arti.

Garsi, užimta, veikli mama. Kokia ji šiandien? Kaip viską suspėti?

„Kaip tu jautiesi, kai tavo vyras ant scenos glėbesčiuojasi su kita moterimi?“

Garsi nuomonės formuotoja, socialinių iniciatyvų organizatorė Indrė Stonkuvienė atskleidžia, kad ji su buvusiu vyru Mantu Stonkumi kone per vieną naktį tapo vieši. Koks jausmas apima, kai studentą, gyvenantį įprastą gyvenimą, pasiveja straipsniai: „Pirma reakcija – kaip tu džiaugiesi, kaip yra faina.“

Tačiau viskas turi savo kainą. Indrė prisimena, kai, išsijungus kameroms ir išgirdus klausimą „Kaip tu jautiesi, kai tavo vyras ant scenos glėbesčiuojasi su kita moterimi?“, apniuko ir skausmas, ir liūdesys. „Mūsų niekas nemokino“, – sako Indrė, turėdama galvoje, kaip iš pat pradžių reikėjo priimti tą garsumą.

Indrė Stonkuvienė „Tėvai paprastai“ paatviravo, kad ji su buvusiu vyru Mantu Stonkumi vieši tapo vos per vieną naktį:

Indrė atskleidžia, kad garsumą priimti mokėsi per savo klaidas

Indrė sako, kad tik dabar kalbama „apie tą kitą pusę“. Dabar socialiniuose tinkluose apie tai diskutuojama ir, anot Indrės, galima lyginti, strateguoti. O jos tuomet niekas strateguoti nemokė.

„Aš šnekėjau viską, dalinau interviu, kalbėjau apie meilę, apie šeimą, apie vaikus nuoširdžiai“. Niekas nesitikėjo, kad grįžta „ta visa lavina“. Indrė pabrėžia, kad nebuvo nei sistemos, nei kursų, nei mokyklos, buvo tik mokymasis iš savo klaidų. Vėliau įsijungė ir savisauga.

„Gali įsijungti paranoja, kad tave visi žino“, – sako garsi moteris. Visgi realiai pažvelgus, anot Indrės, tikėtina, kad daugelis net nežino vardo.

Visą tinklalaidę apie Indrę Stonkuvienę, jos aktyvų gyvenimą, influenceriavimo užkulisius, santykius su vaikais žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale.

Sužinokite, kokia iš tiesų yra garsumo kaina:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Apie ką kalbėjome tinklalaidėje:

00:01 – pašnekovių bei temos pristatymas

03:00 – Indrės Stonkuvienės motinystės istorija

06:00 – kiekvienai mamai svarbu atrasti tai, kas tinka jai

10:00 – moteriškos iniciatyvos ir jų svarba

17:00 – darbas, vaikų auginimas ir viešumas

23:00 – kita viešumo pusė

28:00 – vaikai, gyvenantys su įžymiais tėvais: kaip juos auklėti?

34:00 – nemokami daiktai už reklamą: iliuzija, kad daug dalykų pasaulyje yra tiesiog nemokami?

41:00 – „Lietuvos draudimo“ sukurta dainelė labai gelbsti valant dantis

43:00 – ar vaikai nori tų pačių profesijų, kaip ir jų tėvai?

48:00 – svarbu neprimetinėti vaikui savo požiūrio, o tiesiog jam padėti

53:00 – kaip kurti ryšį su vaikais?

55:00 – kodėl svarbu klausytis vaiko, bandyti suprasti, neteisti ir kalbėtis

Susiję straipsniai

Kamtauta Braškė: „Ėjau gintis ir išsikovoti teritoriją“

Kodėl kartais paauglystė tokia baisi ir kodėl paauglys maištauja? Kaip vertinti jo elgesį? Kodėl jis žaloja save ir kaip įkvėpti motyvacijos?

Alanas ir Valda Chošnau: „Tėvai jautriai reagavo į mūsų sprendimus“

Abiejų tėvai, prisimena pora, nesitikėjo šių santykių. Valda sako, kad jos mama labai jautriai reagavo į susitikimą su Alanu ir greitus sprendimus.

„Telia Lietuva“ vadovė apie sprendimą įvaikinti: „Dėkingumo nebus“

Paklausta, kokia buvo globojimo ir įvaikinimo pradžia, Giedrė atvira: „Pradžia buvo labai sunki.“ Moteris prisipažįsta, kad pradžioje meilės nepajuto.