Apie tėvystę su Deividu Meškausku: kaip būti geru tėčiu šeimoje?

Anot Deivido, tėvystė – tai meilė, daug džiaugsmo ir juoko, kol auga vaikai Anot Deivido, tėvystė – tai meilė, daug džiaugsmo ir juoko, kol auga vaikai

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau aštuntąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas, šokėjas Deividas Meškauskas bei psichologė, šeimų mediatorė, profesorė Jolanta Sondaitė kalbasi apie tėvystę, jos iššūkius bei tėčio kuriamą santykį su vaiku.

Koks tėčio vaidmuo šeimoje? Kaip skiriasi tėvystė skirtingais vyro amžiaus tarpsniais? Kaip tėčio vaidmenį keičia skyrybos?

Plačiau skaitykite:

Kas yra tėvystė Deividui Meškauskui?

Anot Deivido, tėvystė – tai meilė, džiaugsmas, tiesą sakant, daug džiaugsmo ir juoko, kol auga vaikai, daug gražių akimirkų ir didžiulė atsakomybė. Koks Deividas buvo tėtis? 

Deividas Meškauskas „Tėvai paprastai“ atskleidė, kas jam yra tėvystė:

Plačiau skaitykite:

Psichologė Jolanta Sondaitė akcentuoja, kad tėčio vaidmuo šeimoje – ypatingas

Ar tėtis tikrai tiktai laimė, džiaugsmas ir meilė? „Jau nuo pat kūdikystės, netgi iki gimstant vaikui, tėvo įtaka jau duoda efektus po to vėlesniame amžiuje. Iki gimimo, jei būsimas tėvas su mama turi gerą, palaikantį ryšį, ir, pavyzdžiui, lydi ją į medicininę įstaigą, kai reikia eiti tikrintis, jau ir tokie dalykai po to įtakoja teigiamai pasitikėjimą vaiko ir būtent jo mokymosi sugebėjimus“, – sako J. Sondaitė, akcentuodama nepaprastai ypatingą tėčio vaidmenį šeimoje.

Visą tinklalaidę apie Deivido Meškausko patirtį būnant tėčiu 20-ies ir jo santykius su vaikais žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbėjome apie:

00:55 – pašnekovių ir temos pristatymas

01:35 – požiūris į tėvystę ir tėčio vaidmuo šeimoje

05:40 – tėvystė jauname ir vyresniame amžiuje

08:37 – skyrybos šeimoje ir jų įtaka tėčio ir vaiko santykiui

16:08 – tėčio nebuvimo šeimoje įtaka vaikui, žalingas tėčio vaidmuo

18:30 – žalingas tėčio vaidmuo šeimoje, vaiko baimė

20:43 – santykis tėčio ir dukters, tėčio ir sūnaus

27:10 – tėčio auklėjimas ir bendravimas su vaiku

30:16 – patėvio vaidmuo šeimoje, santykio kūrimas

37:08 – kas geriausiai kuria ryšį tarp tėvo ir vaikų

38:50 – vaiko gyrimas ir pervertinimas, vaiko dėmesio prašymas

43:25 –tėtis, užaugęs „pagal seną kirpimą“, gali pasikeisti ir mokytis

Susiję straipsniai

„Žemaitukas“ Linas su žmona Rūta apie tėvystę ir iššūkius šeimoje

Rūta sako, kad nėštumas buvo netikėtas, ji jautėsi nepasirengusi, kupina baimių ir nežinios. Žinia aplankė jai viešint pas seserį Airijoje.

Tėvo diena su Laurynu Suodaičiu: ką reiškia būti tėčiu?

Laurynas atskleidžia, kad jo santykis su tėčiu visada buvo stiprus. Tėtis neturėjo kažkokių „per daug specialių žinių“, bet kas apskritai yra žinios?

Mamų frazių TOP50: ar jūs jas irgi sakote?

Surinkome bene visų mamų vartojamų frazių topą - tikriausiai teko jas girdėti iš savo mamų ar močiučių, o ir pačioms vieną kitą kartą išsprūsta...