Ar horoskopas gali nulemti vaiko gyvenimą? (1)

Vaikų horoskopas LeManna / Redcollegiya / Shutterstock.com

Daugelis šventai pasitiki horoskopais ir vadovaujasi jais, priimdami tiek svarbius, tiek kasdienius sprendimus. Kiti, priešingai – vertina astrologiją skeptiškai arba net pašaipiai. Ar verta pasitikėti horoskopais ir atsižvelgti į juos, ugdant vaiko asmenybę?

Vaiko horoskopo esmė

Vaiko horoskopas yra sudaromas tam, kad tėvai galėtų greičiau suprasti ir giliau pažinti savo atžalą, jos potencialą, polinkius, silpnąsias bei stipriąsias puses. Tai padeda laiku aptikti neigiamus mažylio būdo bruožus ir suprasti, kaip teisingai vaiką auklėti, kad laiku juos suminkštinti, pakoreguoti.

Kuria kryptimi kreipti atžalą

Kreipdamiesi į astrologus, tėvai dažniausiai tikisi sužinoti, kuria kryptimi jie turėtų nukreipti atžalą, kad jis galėtų maksimaliai atsiskleisti, išnaudoti savo potencialą. Vyresnių vaikų tėvai domisi, kokią profesiją geriausia išsirinkti jaunuoliams, jaunesnių – kokį auklėjimo būdą rinktis. Būti griežtiems, o gal – švelniems? Spausti vaiką ir reikalauti rezultatų, ar, priešingai – motyvuoti ir skatinti kitais būdais?

Ką gali pasakyti astrologai

Sudaręs individualią vaiko kortą, astrologas gali pasakyti, kokia yra vaiko užduotis šiame pasaulyje, kokie yra jo energetiniai resursai, kokie talentai, charakteris, kokio tipo tai yra asmenybė, kokios yra silpnosios ir stipriosios jos pusės. Taip pat galima nustatyti potencialius pavojus ir kaip jų išvengti. Natalinė vaiko korta gali parodyti ir tai, ko jis turėtų vengti tam tikruose gyvenimo etapuose.

Žvaigždės gali apsaugoti

Sudarę vaiko kortą, galime pamatyti, į ką jis yra linkęs, koks elgesys gali būti jam būdingas, kokios yra jo silpnybės. Ir pagal tai pasirinkti vieną ar kitą auklėjimo metodą.

Pavyzdžiui, jei vaikas yra drąsus, bebaimis, mėgstantis riziką − svarbu jam paaiškinti, kad jis privalo saugoti save. Tokius vaikus reikia labiau prižiūrėti, stebėti juos, kalbėtis. Galima papasakoti pamokančias istorijas arba parodyti filmukus, kaip baigiasi, pavyzdžiui, neatsargus bėgiojimas namų stogais.

Vaiko polinkiai

Horoskopas gali parodyti ir vaiko polinkį priklausomybėms. Tokiu atveju vėlgi reikia kalbėtis su savo atžala, komunikuoti, kad tai yra blogai, rodyti socialinius filmukus apie narkotikų ir alkoholio žalą. Vaikas turi suprasti visas galimas blogų įpročių pasekmes.

Vaiko mokytojai – tėvai

Kad ir kokie veiksmingi būtų horoskopai, neverta pamiršti, kad vaiko auklėjime lemiamą vaidmenį vaidina tėvai. Vaikai pirmiausia mokosi iš tėvų pavyzdžio. Jei tėvas aiškina savo atžalai apie rūkymo žalą, pats laikydamas cigaretę burnoje, – didelė tikimybė, kad vaikas užsirūkys. Tėvai turėtų suprasti, kad, propaguodami teigiamus įpročius, turi būti pašalinę savo neigiamus. 

Kada į astrologą nesikreipti

Jeigu netikite horoskopais, neverta gaišti laiko ir pinigų astrologams. Juk individualus horoskopas stebuklų nepadarys – jis tik parodo informaciją, o ką su ja daryti, sprendžiate patys. Vaiko sėkmę lemia ne žvaigždės, o tėvų pastangos, indėlis. Astrologija gali tik parodyti, kur tą indėlį įdėti.

Vaikui puikiai sekasi – pagalbos nereikia

Taip pat nebūtina kreiptis į astrologą, jei su vaiku viskas gerai. Jis auga sveikas, harmoningas, teisingai vystosi? Puiku! Jeigu jūsų santykiai geri, mėgaujatės kartu praleistu laiku, o vaikas jumis pasitiki, dalijasi savo išgyvenimais – nėra jokio reikalo kreiptis patarimo. Tiesa, to gali prireikti vėliau, vaikui renkantis karjeros kryptį.

Patikimas astrologas – labai svarbu

Neverta kreiptis į specialistą, apie kurį nedaug žinote. Tam, kad sudarytų teisingą natalinę kortą, jis turi būti patyręs, mokantis atsižvelgti į svarbius astrologijos niuansus. Kiekvieno žmogaus horoskopas yra unikalus, priklausantis nuo daugelio faktorių: dangaus kūnų padėties, kampo, net – namo. Nuo situacijos jo gimimo metu ir net nuo to, kur jis gyvena šiuo metu. Geras specialistas turi pastebėti visas šias detales, ir, jas kartu sudėjęs, pamatyti bendrą vaizdą. Detalaus horoskopo nesugebės nustatyti ir specialios tam skirtos interneto programos – jos rodo tik abstraktų vaizdą.

Žmogus pats savo likimo kalvis

Kad ir kokią naudą gali atnešti individualaus horoskopo sudarymas, egzistuoja ir tam tikra rizika. Dažnai tėvai pasikliauja astrologija tiek, kad užmerkia akis į dabartinę savo atžalos padėtį. Vietoje to, kad pajustų vaiką, jie aklai seka sudaryta astrologo vizija, tokiu būdu programuodami ir save, ir savo vaiką.

Aplinka – taip pat svarbi

Svarbu nepamiršti, kad horoskopas priklauso ne tik nuo mūsų gimimo vietos, bet ir nuo vietos, kur mes gyvename šiuo metu. Taip pat mums didelę įtaką gali daryti aplinka, kiti žmonės, jų energetika. Todėl, net ir sudarius supertikslią asmenybės kortą, svarbu atsižvelgti į gyvenimo situaciją, aplinkos faktorius.

Ateitis priklauso nuo dabarties

Be galo svarbu yra suprasti, kad mes patys atsakome už savo likimą. Galime jį pakreipti ir nepasitelkdami astrologijos. Astrologija – tik pagalba, siekiant apmąstyti, ar tikrai konkrečiu keliu turėtumėte eiti. Pavyzdžiui, jei žmogus pakeičia gyvenimo būdą, mąstyseną, jis tuo pačiu keičia jau ir savo ateitį. O ateitis priklauso nuo to, kokia yra mūsų dabartis.

Kaip žvaigždės lemia vaiko charakterį skaitykite:

Susiję straipsniai

Tėveliams, jei vaikas – Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22)

Ne šiaip vaikai, o tikros vaikštančios paslaptys. Nors dar visai mažos, bet jau stiprios asmenybės, pasižyminčios tvirtu būdu.

Koks jūsų vaiko charakteris pagal jo gimimo valandą?

Pasirodo, vaiko charakterį gali lemti ne tik jo gimimo data ir vieta. Anot astrologų, didelę reikšmę turi ir tikslus paros laikas.

Ką vaiko horoskopas gali apie jį pasakyti?

Ar tikite žvaigždžių nulemtu likimu? Ar įdomu, ką sako astrologija apie jūsų vaiką? Galbūt norite sudaryti vaiko individualų horoskopą?

Naujausi komentarai

  1. Mrs Brigita
    Mrs Brigita prieš 1 m.

    Sprendžiant vaiko auklėjimo klausimus reikėtų remtis mokslu, o ne žvaigždėmis daugybė mokslinių tyrimų atliktų tam, kad tėvams būtų aiškiau, kurios auklėjimo priemonės yra tinkamos vaikams. Vaiko auklėjimas formuoja asmenybę, padeda atrasti stipriąsias ir silpnąsias puses, tobulėti, todėl formuoja vaiką. Tai pernelyg rimtas klausimas, kad sprendimai būtų priimami remiantis prietarais