Manikiūras nėštumo metu (47)

Nors nėra faktinių mokslo patvirtintų duomenų, kad manikiūras kenkia, teoriškai šiokios tokios rizikos yra. Daugelio nagų priežiūrai skirtų produktų sudėtyje yra organinių tirpiklių, pavyzdžiui, tolueno nagų lakuose ar acetono nagų lako valikliuose. Ar šie organiniai tirpikliai nekenkia žmonėms, dirbantiems su jais visą dieną? Tai vis dar neatsakytas klausimas. Tad jei nori rinktis saugesnį būdą, manikiūro salonų geriau būtų vengti – na, bent jau pirmąjį trimestrą, kai vaisius yra pažeidžiamiausias. Nesuklysi, jei nėštumo metu atsisakysi priauginamų nagų (jei tokius turėjai), o nagą dengsi tik apsauginiu laku.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 3 m.

  liepinukas parašė:
  Pries pusantru metu buvo mano vestuves..tai pamerge brolienes vaika trumpam buvo prie saves priglaudusi ta menesio kudikeli ir uz pusvalandzio, jei ne maziau visa …

  vaikai reaguoja i viska,pakitusi ora,kvapa,krema ir pan, tai tiesiog buvo naujove todel pabere...abejoju kad iskart alergija

 2. Emma
  Emma prieš 3 m.

  dzedulionyteinga51 parašė:
  as girdejau,kad geriau nagu neauginti kai laukiesi,nes tada ir kudikelis gimsta su naguciaias ir gali sudraskyti gimda..tai pasiteisino ir man paciai

  o cia, tai bajeris kas pasiteisino? kad su nagais gime? ar gimda sudraske?

 3. camile2
  camile2 prieš 3 m.

  Nesamone, aisku galima lankytis pas manikiuriste. Jau pasaulis isprotet baigia su nesamoningais draudimais

 4. Mamyte Edita
  Mamyte Edita prieš 1 m.

  nu toks vaizdas susidaro kad nescia tai jau turi but ir su belekokiais nagais nepriziuretais ir su ataugusiais plaukais nepasidazius nes tipo viskas kenkia ... tikrai ne ! tai netiesa . ir plaukus daziau ir nagus prisiauginus buvau ir daziausi buvau grazi ir niekas nenutiko

 5. RimanteSam
  RimanteSam prieš 1 m.

  as ir su priaugintais nagais buvau nescia ir su priaugintom blakstienom,nei man trugde nei ka nei gimdymo namuose sake nei ka...pati geriau graziau jauciuos...o cia su tais mitais debilizmas zmoniu durninimas