Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Moteris matuojasi kostiumėlį Syda Productions | Shutterstock.com

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma! Pristatome pagrindines, labiausiai sendinančias stiliaus klaidas. Išmokusi šias pamokas, galėsite ne tik sustabdyti laiką, bet – kai reikia – ir atsukti laikrodį atgal.

Netinkama liemenėlė

Patikėsite, ar – ne, bet nuo jūsų liemenėlės tipo gali priklausyti, kaip jūs atrodysite – aukštesnė, lieknesnė ir (arba) jaunesnė. Netinkamai parinkta liemenėlė yra be galo nekomfortiška (tą žino kiekviena moteris, nors kartą gyvenime kentėjusi dėl nepatogių petnešėlių). Maža to, ji gali stipriai daryti įtaką jūsų įvaizdžiui vilkint tam tikrus drabužius – atrodysite susikūprinusi ir mažiausiai dešimčia metų vyresnė. Rinkitės vientisą liemenėlę suformuotais kaušeliais, be siūlių. Ji gerai priglus ir puikiai paryškins jūsų privalumus.

Nepatogi liemeneleVoyagerix | Shutterstock.com

Masyvūs papuošalai

Daugelis moterų mėgsta didelius, masyvius, sunkius papuošalus. Jie atrodo įdomiai, suteikia bohemiškumo prieskonio. Tačiau yra ir kita medalio pusė – tokie aksesuarai sendina. Norite atrodyti jaunesnė? Rinkitės paprastus, lanko formos auskarus ir apyrankes bei plonas kaklo grandinėles.

Masyvi bizuterijaZolotarevs | Shutterstock.com

Mados auka

Kaip yra pasakęs Yves Saint Laurent: „Mada ateina ir praeina, o stilius yra amžinas.“ Jeigu perkate vien šiuo metu madingus drabužius, greitu metu turėsite pilną spintą pasenusių rūbų, su kuriais atrodysite lyg iš praeito amžiaus. Žinoma, tai nereiškia, kad negalite kartais leisti sau nusipirkti mielą rūbelį, kuris yra „ant bangos“. Tačiau prieš perkant naują aprangą reikėtų paklausti savęs, ar iš tikrųjų ji suteiks laimės jausmą? Kiek kartų per savaitę norėsiu jį apsirengti? Jei apėjusi papildomą ratą parduotuvėje daikto negalite išmesti iš galvos, pirkite jį nedvejodama.

Nemadingi drabuziaiClaudia K | Shutterstock.com

Gedulo atspalviai

Juoda spalva suteikia šarmo, elegancijos, prabangos. Bet taip pat ji suteikia ir griežtumo, o tai visai nėra jaunatviška. Nenorite atsisakyti savo mėgstamos juodos spalvos? Tuomet pagyvinkite įvaizdį ryškiais akcentais ir aksesuarais, suteiksiančiais gaivumo, jaunatviškumo įspūdį. Tam puikiai tiks, pavyzdžiui, lengvas, rožinės ar koralinės spalvos šalikėlis.

Juodi drabuziaieversummerphoto | Shutterstock.com

Nepakankamai aukšti kulnai

Kad ir ką vilkėtumėte, kuo paprastesni jūsų batai – tuo vyresnė atrodote. Vis dar dėvite avalynę žemais kulniukais arba ovalius balerinos tipo batelius? Pakeiskite juos elegantiškais aukštakulniais su nežymiai smailėjančia nosimi. Šitaip suteiksite vakariniam įvaizdžiui rafinuoto seksualumo, bet neperžengsite ribos. Nemėgstate aukštakulnių? Rinkitės laivelio ar balerinos tipo batelius smailėjančia nosimi: atrodysite kur kas elegantiškiau.

Juodi aukštakulniaiOlena Yakobchuk | Shutterstock.com

Per daug gėlių

Mėgstate gėlių ornamentus? Tokia apranga gali pagyvinti jūsų įvaizdį, suteikti jam romantikos, moteriškumo ir... gali jį sužlugdyti. Todėl rinktis vertėtų atsargiai. Venkite blyškių, nuobodžių, neutralių gėlėtų ornamentų. Rinkitės geometrinius arba juostelių tipo ornamentus su ryškiais atspalviais. Tai suteiks jūsų stiliui lengvumo ir žaismingumo.

Geliu rastaiAlena Ozerova | Shutterstock.com

Akiniai

Teisingai parinkti akiniai – rafinuotas ir labai stilingas aksesuaras. Šiuo atveju nevertėtų pernelyg eksperimentuoti. Išbandykite katės tipo akinių rėmelius – tai universalus ir paprastas būdas atrodyti jaunatviškai ir stilingai.

Akiniu remeliai Tyler Olson | Shutterstock.com

Beformis siluetas

Kompleksuojate dėl tam tikrų kūno vietų ir bandote jas paslėpti po plačiais, apsmukusiais (oversize tipo) drabužiais? Yra geresnis sprendimas. Užuot slėpusi trūkumus, paryškinkite privalumus! Rinkitės aprangą, pabrėžiančią tai, ką savo figūroje mėgstate labiausiai. Tai suteiks kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Tam puikiai pasitarnaus ir pieštukinis sijonas aukštu juosmeniu – jis nuostabiai paryškins jūsų moteriškas kūno linijas.

Beforme suknelevaliantsin suprunovich | Shutterstock.com

Netinkama plaukų priežiūra žilstant

Plaukų žilimas ir senėjimas – nebe sinonimai. Inovatyvūs plaukų priežiūros produktai (ir naujausios madingos sidabrinių plaukų tendencijos) leidžia įvairaus amžiaus moterims su pasimėgavimu priimti savo natūralią plaukų spalvą. Pabrėžti jos grožį galite naudodama plaukų purškiklį. Tai suteiks ryškumo ir žvilgesnio.

Pilki plaukaiESB Professional | Shutterstock.com

Netinkamas kelnių ilgis

Netinkamai parinktos kelnės gali atrodyti senamadiškai, net jeigu yra labai madingos. Renkantis jas, labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į juosmens apimtį, bet ir į kelnių ilgį. Pagalvokite, kokio ilgio kelnių norite, koks ilgis labiausiai tiks prie jūsų pasirinktų batų. Idealus variantas – iki kulkšnies. Tokio ilgio kelnės atrodys subtiliai ir elegantiškai, be to, vizualiai pailgins kojas.

Kelnes iki kulksniuVictoria Chudinova | Shutterstock.com

Nepakankamas plaukų drėkinimas

Su amžiumi mūsų plaukai praranda natūralų blizgesį. Tai yra normalu. Todėl būtina deramai jais rūpintis. Kad plaukai atrodytų sveiki ir gražūs, reguliariai juos drėkinkite. Tam puikiai pasitarnaus plaukų kaukės ir natūralūs aliejai.

Nezvilgantys plaukaiburitora | Shutterstock.com

Ryškesnių spalvų vengimas

Vilkite tik tamsių spalvų drabužius, nes nemėgstate ryškių akcentų? Yra ir kitų būdų, kaip pagyvinti įvaizdį. Praskieskite juodus aprangos atspalvius pilkais, ypač – kaklo ir pečių srityje. Skirtingai nei juoda, pilka spalva neparyškina raukšlių ir tamsių paakių, todėl atrodysite jaunesnė.

Juoda ir pilkaChristina_summer | Shutterstock.com

Kūno spalvos pėdkelnės

Daugelis moterų renkasi šviesias, kūno spalvos pėdkelnes. Jos atrodo natūraliai ir subtiliai, bet turi vieną didelį trūkumą: gali sendinti. Jei dėvite jas vasarą dėl įdegusių kojų efekto, nepamirškite patogesnių sprendimų – pavyzdžiui, savaiminio įdegio kremo arba atspalvį suteikiančio kūno losjono. Tai suteiks kojoms grožio, įdegio, o įvaizdžiui – jaunatviškumo. Užklupo blogi orai, o norisi atrodyti stilingai? Rinkitės įvairių spalvų, raštų ir tekstūrų pėdkelnes – nei prašausite, nei sušalsite!

Kuno spalvos pedkelnesNew Africa | Shutterstock.com

Audiniai, kurie limpa

Trikotažas yra komfortiškas, maloni prie kūno medžiaga, bet kartu jis – minkštas ir tamprus, o tai reiškia, kad linkęs itin priglusti prie odos tose vietose, kur visiškai nepageidaujate. Nenorite, kad prilipę drabužiai išryškintų tai, ko nereikia, ir atrodytų nekaip? Rinkitės dvigubo mezgimo audinį.

Prigludusi sukneleArman Novic | Shutterstock.com

Akių šešėlių blizgesys

Nustebsite, bet blizgūs akių šešėliai sendina kur kas labiau nei matiniai. Taip yra dėl to, kad šviesą atspindintis makiažas linkęs nusėsti smulkiose ir giliose raukšlėse bei jas išryškinti. Negalite atsispirti žvilgančių akių šešėlių vilionėms? Naudokite juos saikingai, kombinuokite su matiniais šešėliais.

Blizgantys seseliaiSerg Zastavkin | Shutterstock.com