MARSIEČIŲ maisto papildai su šviečiančiomis žnyplėmis

Raudonas Balionėlis
MARSIEČIŲ maisto papildai su šviečiančiomis žnyplėmis

Mūsų namuose vaikai kasdien geria vitaminus ir tai yra labai laukiama dienos dalis. Kodėl? Nes vitaminus gerti ne tik sveika, bet ir smagu.

Visuomet stengiamės parinkti geros sudėties bei vaikams patrauklios išvaizdos vitaminus. Na, o Marsiečių vitaminai su šviečiančiomis žnyplėmis turi viską ko reikia tėvams ir ko norisi vaikams.

MARSIEČIAI su žnylėmis

Šie vitaminai susideda iš C, D vitamino bei cinko. Ne gana to, jie praturtinti bioflavanoidų rutinu. Paprasčiau tariant šie vitaminai padeda stiprinti imunitetą bei normalų kaulų vystymąsi. O bioflavanoidai patekę į organizmą pasižymi priešuždegiminiu, antibakteriniu poveikiu, tad užkerta kelią didesnėms ligoms. O ko daugiau gali norėti iš vitaminų - tiesiog tobula.

Įjungus fantaziją, vitaminai labai puikiai nuteikia nuo pat pakuotės. Juk čia prasideda istorija - marsiečiai atvyksta į žemę ir atskraidina vaikams puikiausių vitaminų.

Išsipakavę randame kuo tikriausią kosminę kapsulę, kurioje laikomi marso akmenys. Pridėtos šviečiančios žnyplės padės tyrinėti ir atrasti tinkamiausią dienos vitaminą.

MARSIEČIŲ vitaminai guminukai su žnyplėmis

Patys vitaminai yra akmenukų formos, 3 spalvų ir skonių guminukai. Tad forma ir tekstūra yra labai tinkama vaikams. Jie jaučiasi tarytum valgydami saldainį. O skonis išties puikus, paragavau ir aš pati.

Sūnui šie vitaminai be galo patiko. Pats vitaminas kaip saldainėlis dienos pradžiai. Bet dar "skanesnis" yra pats procesas. Žnyplėmis suspaustas vitaminas nušvinta kaip rausva lemputė ir tokį šviesulėlį sūnus dedasi į savo burnytę

Išties net nežinau ar tai sutapimas, ar taip jau yra, bet...per visą laiką kol sūnus vartojo Marsiečių vitaminus, jis nė karto nesirgo. Išties tikiu, kad tai šių vitaminų dėka, nes toks geras kiekvieno ryto nusiteikimas išbaido visas ligas.

Esu tikra, kad ši pakuotė namuose ne paskutinė, vos pasibaigus eisime ieškoti būtent šių, o gal ir dar smagesnių vitaminų. Bet, kad tai bus MARSIEČIAI galiu garantuoti - jie sužavėjo visą mūsų šeimą.

Marsiečių vitaminus su šviečiančiomis žnyplėmis vertinu 5 žvaigždutėmis ir visiems labai rekomenduoju :)

Testuotojų vertinimai

giedruse1
2018-12-12
MARSIEČIAI guminukai su ežiuole
Kai rinkausi vitaminų rūšį, pagalvojau, kad norėčiau, jog vaikui būtų ne tik naudinga, bet ir skanu. Žinoma, kuris gi.. Skaityti visą
Silviukste
2018-12-20
MARSIEČIAI Guminukai su BoneActive
.irisiukas.
2019-01-10
MARSIEČIAI ImunoForte sirupas
Gavome testuoti Marsiečiai: Imuno forte sirupas nuo 1 metu. Sirupas tamsiame plastiko buteliuke, įdėtas šaukštelis su.......... Skaityti visą

1. MeleKaramele
    MeleKaramele prieš 3 sav.

Testavome apelsinų skonio kramtomas tabletes „Marsiečiai“. Pasirinkome šį variantą, nes atrodė įdomiau ir neįprasčiau, nei guminukai ar sirupai. Vaikams patiko žaisminga dėžutė ir tabletės forma, 4 m. amžiaus dukra, man paaiškinus, kad marsiečiai skraido danguje, vis prašydavo „tų, kur skraido“ 😊 Jai patiko ir skonis, nors besibaigiant dėžutei matyt pabodo, nes nebelabai norėjo. Man pačiai skonis nebuvo pats geriausias, nes priminė skonį tirpių, putojančių vandenyje vitaminų, kurių labai nemėgstu. Taip pat paragavus nesužavėjo ir 2 m. sūnaus, gal ir gerai, nes jie ir yra skirti kiek vyresniems vaikučiams, nors šiaip jis puikiai sukramto visas tabletes. Nežinau sutapimas ar ne, bet tą laikotarpį, kai gėrė vitaminus, dukra peršalimo ligomis nesirgo, tiesa, vartojame ir kitų, žolelinių papildų imunitetui stiprinti. Manau kad kitąkart visgi mieliau išbandyčiau guminukus ar sirupą, kad tikų ir mažajam vaikučiui bei nereiktų kramtyti kietos tekstūros.

2. Silviukste
    Silviukste prieš 3 sav.

Nuo gimimo mano sūnus yra vartojęs tik vitaminą D. Kadangi šiais metais pradėjome lankyti darželį, ir kaip žinia laukiau beprasidedančio ligų maratono, kas dažniausiai įvyksta pradėjus lankytis pirmus metus darželį.

Ta proga nutariau, kad laikas pradėti vartoti ir papildus stiprinančius imunitetą. Pradėjome vartoti žuvų taukus, ir pamačius paskelbtą testuotojų atranką Marsiečių maisto papildų nutariau surizikuoti dalyvauti atrankoje ir neprašoviau, gavau galimybę juos išbandyti nemokamai. Skaityti visą »»»

laurazied prieš 6 d.

sveiki noriu paklausti ar yra vitaminu marsieciu nuo 5 metu vaikui ?

4. .irisiukas.
    .irisiukas. prieš 5 d.

Gavome testuoti "Marsiečiai: Imuno forte sirupas" Nuo 1 metų.

Sirupas tamsiame plastiko buteliuke (ramu, kad vaikas paėmęs į rankas netyčia nesudaužys), įdėtas šaukštelis su gradacijom, kas labai patogu. Sirupo konsistencija tirštoka, rudos spalvos.

Į sudėti įeina betagliukanų, vitamino C ir šeivamedžio bei erškėtuogių ekstraktai.

Tokio tipo vitaminus bandėm pirmą kartą. Vaikui labai patiko ir tapo savotišku ritualu – pats vedėsi prie spinteles, rodydamas ko nori. Kartais ir keletą kartų per diena, tai tekdavo aiškinti, kad dar ne laikas ir reikia sulaukti vakaro ... Skaityti visą »»»

5. MeleKaramele
    MeleKaramele prieš 5 d.

laurazied parašė:
    sveiki noriu paklausti ar yra vitaminu marsieciu nuo 5 metu vaikui ?

Tai 5 metu visi jie jau tinkami;)

Noriu įvertinti daiktą: