Urteute
Testuotojas Urteute

Esu "Super garden" vaisių megėja, džiaugiuosi galimybe išbandyti užkandukus 👌

1. Pakuotė puiki! Tvirtai užsidaro, lengvutė, neužima daug vietos, puikiai tinka nešiotis kuprinėje. Neštumo metu būna, kad truputi jaučiasi papikinimas, tai puikiai tinka užkasti sveiko užkandžio, o ne saldainių 😁🤭
2. Vaisių ir uogų užkandžiai patiko labiausiai! Jau nebėra 😁 būtinai nusipirksiu, nes tikrai puikus užkandis 👌 Deja daržovių ne...keistas skonis, nors daržoves mėgstu.
3. Tikrai rekomenduočiau kitiems, ypač kas turi vaikų, nes tikrai traukia akį spalvos, kubelio forma, o ir labai skanu, ir sveika 👌 tokie kiekiai vaisių ir uogų telpa į 50 g.pakuotę, super! Rekomenduoju ir neštukėms ;) puikus užkandis, jei jaučiate pykinimą, ar reikia staiga užkasti ;)

Toliau lieku "Super Garden" gerbėja ir lauksiu naujienų 😁👌

Testuotojų vertinimai

2021-01-04
Natūralūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Ragautojai 2,5m. Labiausiai patiko vaisių užkandis, uogu taip pat neblogai įvertino. Mažiausiai sužavėjo daržovių užkandis Skaityti visą
Krissss
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Užkandžius verta paragauti, nes sudėtis draugiška mūsų organizmui, produkto konsistencija išties įdomi. Tiek daržovės, uogos be Skaityti visą
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Labiausiai patiko 9-mečiui berniukui, kuris ir šiaip visokių žalumynų ir augalinių produktų mėgėjas. Skaityti visą
Vichy
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Išragavome ir mes šiuos užkandukus. Ragavome su dviejų metukų dukryte. Skaityti visą
Eziukas
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Kadangi megstame super garden uogas, labai norejau ismegint nauja produktą - daržovių užkandį. Skaityti visą
Kanele
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Vaikams tokį sveiką užkandį rekomenduočiau dėl sudėties, žinoma, bei dėl patrauklaus pateikimo. Skaityti visą
giedrespirmas
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Pirmiausia labai miela pakuotė ir labai žaisminga. Net pabaigus užkandukus pasilikau - panaudosiu kažkam dar Skaityti visą
Mamyciuke6
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Labai nudžiugome gavę užkandukus, mergaitėms labai patiko indeliai, žaisminga, patogi pakuotė. Skaityti visą
virsukalne
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Išbandėme BITES užkandukus kartu su draugų šeimyna. Puikiai tiko ant vaišių stalelio, ir neragavusiųjų akį traukė Skaityti visą
Patiko įpakavimas. Ne per didelis, patogus mažiems pirščiukams. Skaityti visą
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Vaikui labai patiko, nes gali įsidėti į mokyklą, mažas indukas indukas ir nesveriantis daug svorio. Skaityti visą

Gieedriukee prieš 1 m.

Su vaikais išbandėme BITES užkandžius, tai tobula pakeičiant įprastus saldainius. Indelyje yra keli skoniai iš kurių išsirinkome kiekvienas sau. Patogus kelionėje. Vaikui labai patiko, nes gali įsidėti į mokyklą, mažas indukas indukas ir nesveriantis daug svorio. Vaikams labai patiko vaisinis uogų užkandukas.
    Tikrai rekomenduoju išbandyti ir mėgautis keliais skoniais viename indelyje.

Gieedriukee prieš 1 m.

Su vaikais išbandėme BITES užkandžius, tai tobula pakeičiant įprastus saldainius. Indelyje yra keli skoniai iš kurių išsirinkome kiekvienas sau. Patogus kelionėje. Vaikui labai patiko, nes gali įsidėti į mokyklą, mažas indukas ir nesveriantis daug svorio. Vaikams labai patiko vaisinis uogų užkandukas.
    Tikrai rekomenduoju išbandyti ir mėgautis keliais skoniais viename indelyje.

Deimante26 prieš 1 m.

Sūnaus(5 metai) labai mėgsta uogų ir daržovių Bites. Žinant sudėtį, gelbsti daržovių Bites, nes visiškai nevalgo žalių daržovių, o supergarden užkandžius su pasimėgavimu gardžiuojasi.

kristoolia prieš 1 m.

Mūsų šeimai tai atradimas. Pamėgo net vaikas. Žinant jų sudėtį, labai džiaugiuosi, kad vaikas nešasi į mokyklą ir užkandžiauja sveikai.

NeringaKle prieš 1 m.

maniškis mėgsta kosmonautus, pasinaudojau gudrybe ir pasakiau, kad tokį maistą valgo kosmonautai, tai visai jokių problemų nebuvo Man skaniausi daržoviniai, vyrui patiko saldesni vaisių.

Noriu įvertinti daiktą: