Vichy
Testuotojas Vichy
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)

Išragavome ir mes šiuos užkandukus. Ragavome su dviejų metukų dukryte.
Pakuotės labai gražios, tiek forma, tiek dangtelis, tiek etiketės viskas labai gražu  patogu įsimesti į rankinę, pakuotė pas mus dar bus naudojama ir toliau, įsimetant mažajai kokių džiovintų uogų

Išvaizda įdomi, gal kiek neįprasta akiai, kubeliai. Vyras pamatęs paklausė, ar mes kačių maistą valgom?   Na bet mažajai valgytojai patiko, dydis kubelio pats tas mažai burnytei ir mažiems pirščiukams

Skonis. Pradėjome nuo vaisių, kai kurie gabaliukai labai rūgštūs, lyg citrina valgytum, man nėjo suprasti kokį vaisių valgau, tas mane glumino. Su uogom irgi panašiai, buvo irgi labai rūgščių. Mažoji paragavusi tų rūgštesnių ir nebeėmė. Daržovės. Šios patiko mažiausiai, tik morkos ir burokėlis tiko mažajai, aš ragavau visų, irgi sunkoka suprast buvo ką valgau.

Šiaip apibendrinant, sakyčiau skonis nėra labai išreikštas, nėra taip kad ooo valgau spanguolę ooo valgau mangą. Abejoju, kad ateityj pirksime šį užkanduką.

Dėkui už galimybę testuoti

Testuotojų vertinimai

2021-01-04
Natūralūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Ragautojai 2,5m. Labiausiai patiko vaisių užkandis, uogu taip pat neblogai įvertino. Mažiausiai sužavėjo daržovių užkandis Skaityti visą
Krissss
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Užkandžius verta paragauti, nes sudėtis draugiška mūsų organizmui, produkto konsistencija išties įdomi. Tiek daržovės, uogos be Skaityti visą
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Labiausiai patiko 9-mečiui berniukui, kuris ir šiaip visokių žalumynų ir augalinių produktų mėgėjas. Skaityti visą
Eziukas
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Kadangi megstame super garden uogas, labai norejau ismegint nauja produktą - daržovių užkandį. Skaityti visą
Kanele
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Vaikams tokį sveiką užkandį rekomenduočiau dėl sudėties, žinoma, bei dėl patrauklaus pateikimo. Skaityti visą
Urteute
giedrespirmas
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Pirmiausia labai miela pakuotė ir labai žaisminga. Net pabaigus užkandukus pasilikau - panaudosiu kažkam dar Skaityti visą
Mamyciuke6
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Labai nudžiugome gavę užkandukus, mergaitėms labai patiko indeliai, žaisminga, patogi pakuotė. Skaityti visą
virsukalne
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Išbandėme BITES užkandukus kartu su draugų šeimyna. Puikiai tiko ant vaišių stalelio, ir neragavusiųjų akį traukė Skaityti visą
Patiko įpakavimas. Ne per didelis, patogus mažiems pirščiukams. Skaityti visą
Naturalūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimas)
Vaikui labai patiko, nes gali įsidėti į mokyklą, mažas indukas indukas ir nesveriantis daug svorio. Skaityti visą

Gieedriukee prieš 1 m.

Su vaikais išbandėme BITES užkandžius, tai tobula pakeičiant įprastus saldainius. Indelyje yra keli skoniai iš kurių išsirinkome kiekvienas sau. Patogus kelionėje. Vaikui labai patiko, nes gali įsidėti į mokyklą, mažas indukas indukas ir nesveriantis daug svorio. Vaikams labai patiko vaisinis uogų užkandukas.
    Tikrai rekomenduoju išbandyti ir mėgautis keliais skoniais viename indelyje.

Gieedriukee prieš 1 m.

Su vaikais išbandėme BITES užkandžius, tai tobula pakeičiant įprastus saldainius. Indelyje yra keli skoniai iš kurių išsirinkome kiekvienas sau. Patogus kelionėje. Vaikui labai patiko, nes gali įsidėti į mokyklą, mažas indukas ir nesveriantis daug svorio. Vaikams labai patiko vaisinis uogų užkandukas.
    Tikrai rekomenduoju išbandyti ir mėgautis keliais skoniais viename indelyje.

Deimante26 prieš 1 m.

Sūnaus(5 metai) labai mėgsta uogų ir daržovių Bites. Žinant sudėtį, gelbsti daržovių Bites, nes visiškai nevalgo žalių daržovių, o supergarden užkandžius su pasimėgavimu gardžiuojasi.

kristoolia prieš 1 m.

Mūsų šeimai tai atradimas. Pamėgo net vaikas. Žinant jų sudėtį, labai džiaugiuosi, kad vaikas nešasi į mokyklą ir užkandžiauja sveikai.

NeringaKle prieš 1 m.

maniškis mėgsta kosmonautus, pasinaudojau gudrybe ir pasakiau, kad tokį maistą valgo kosmonautai, tai visai jokių problemų nebuvo Man skaniausi daržoviniai, vyrui patiko saldesni vaisių.

Noriu įvertinti daiktą: