Testuotojas Agnė18
NUTRIBULLET trintuvas (atsiliepimas)

Nors kartą pavyko, gavau ištestuoti Nutribuleta,tikrai geras daiktas, veikia daug tyliau nei turimas senasis, kompaktiškas puikus pagalbininkas virtuvėje

Aš gaminau vaikų mėgstamą kokteilį

*Bananas
*Šilauogės
*Braškės (naudojau šaldytas )
*Pienas
Skanaus

Rekomenduoju turėti visiems namuose tokį pagalbininką .Pas mus kokteiliai labiausiai eina žiemos metu,nespėju plakti 🙂

Testuotojų vertinimai

NUTRIBULLET trintuvas (atsiliepimas)
Likau maloniai nustebinta ir labai džiaugiuosi šiuo aparatu palengvinančiu buitį. Skaityti visą
NUTRIBULLET trintuvas (atsiliepimas)
Išmėgins Nutribullet trintuvą, kurį nuoširdžiai rekomenduoju turėt kiekvienai virtuvės šeimininkei. Skaityti visą
zvirblelis7
NUTRIBULLET trintuvas (atsiliepimas)
Kas labiausiai patiko, tai trintuvo kompaktiškumas. Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
NUTRIBULLET trintuvas (atsiliepimas)
Esu labai patenkinta Nutribullet trintuvu ir jis tikrai bus dažnai mano naudojamas! Skaityti visą
Gintarele28
NUTRIBULLET trintuvas (atsiliepimas)
Iki šiol niekada neteko naudoti tokio tipo trintuvo, todėl buvau išties maloniai nustebinta, kaip viskas greita ir paprasta. Skaityti visą

Pelė drąsuolė prieš 1 m.

Sveiki,
    Gavau puikią galimybę išbandyti naują virtuvės pagalbininką. Labai dėkoju tėvų darželiui už tai. Dalinuosi įspūdžiais:
    Nekantriai išpakavome trintuvą - puiki korpuso spalva, kokybiškas, sunkus. Ir kitą rytą išsikepėme puikius blynelius!

Dažniausiai blynus gaminu su mažuoju pagalbininku. Lyginant su senuoju blenderiu Nutribulet talpa yra aukštesnė ir abejojau dėl stabilumo, tačiau be reikalo. Visi produktai taikliai pasiekė tikslą

Kepėme improvizuotus blynelius, pasidalinsiu receptu. Išėjo tikriausiai puikiausi gaminti mano patirtimi!
    Gamindama panaudojau:
    2kiaušinius;
    1puodelį begliutenių miltų;
    1/2 stiklinės vandens;
    druskos pagal skonį
    Viską sudėjus ir paplakus keletą sekundžių tešla buvo paruošta. Į įkaitintą aliejuotą keptuvę įpylus tešlos rezultatas nustebino - kvapnūs, purūs ir tiesiog tirpstantys burnoje blynai! Senuoju trintuvu niekada neišgaudavau tokios tekstūros.
    Cukraus nededu sąmoningai - mūsų šeimoje mylimi tiek desertiniai tiek maistingi blynai. Todėl visi turėjo pasirinkimus būtent sau.

Tėčiui blyneliai su kumpiu ir sūriu, mamai su pesto padažu, o vaikas šį sykį norėjo blynelių su sūreliu ir uogomis.

Kitomis dienomis išbandėme ir kitokius blynelius - visuomet rezultatas buvo puikus!

Mano pastebėti trūkumai yra nedideli:
    -Maišant tešlą su kvietiniais miltais jie labiau kibo prie sienelės, reikėjo atsukti ir juos nukrapštyti. Bet tai tikriausiai būtų su visais maišytuvais.
    -Trintuvas nėra didelis, tačiau man buvo sunku jam atrasti vietos dėl nestandartinio aukščio
    -Spaudžiasi nelengvai - mūsų situacijoje tai bando daryti vaikas
    Tačiau pliusų radau žymiai daugiau:
    +Stabilus
    +Gerai suplaka tešlą
    +Nedidelis ir galingas
    +Labai gražios spalvos ir dizaino
    +Lengva priežiūra
    +Peiliukai gerai susmulkina maistą ir nepalieka gabaliukų
    +Garsas nėra didelis

2. Gintarele28
    Gintarele28 prieš 1 m.

Labai, labai džiaugiuosi tapusi viena iš Nutribullet testuotojų ir gavusi progą jį išbandyti. Iki šiol niekada neteko naudoti tokio tipo trintuvo, todėl buvau išties maloniai nustebinta, kaip viskas greita ir paprasta.

Pasitelkusi į pagalbą Nutribullet, pabandžiau pagaminti blynus, dalinuosi receptu ir gaminimo eiga.

Naudojau:

•1 kiaušinį;
    •Šiek tiek aliejaus;
    •Stiklinę kefyro;
    •Stiklinę miltų;
    •3 v. šaukštus cukraus (saldumą reguliuojamės pagal poreikį);
    •Šiek tiek vanilinio cukraus;
    •Žiupsnelis druskos;
    •Pusė a. šaukštelio kepimo miltelių;
    •Pusė a. šaukštelio valgomosios sodos.

Pirmiausia į trintuvą supyliau visus šlapiuosius produktus, po to subėriau visus sausus...

...ir viską išplakiau:

Iš karto užbėgu pati sau už akių ir parašau vienintelį dalyką, kuris man šiek tiek užkliuvo. Deja, bet taip viską subėrus ir nepersistengus su plakimo trukme, miltai ne visai tolygiai išsiplakė, todėl teko tešlą dar šiek tiek pamaišyti ir ranka.

Bet na, tai tikrai tik smulkmena lyginant su tuo, kiek viskas paprasta ir greita, kai tešlą maišai tokiu būdu.

Tešla paruošta, dabar jau kepsim blynus.

Labai gerai įkaitinau keptuvę, o po to stipriai sumažinau kaitrą, dar šiek tiek palaukiau ir kepiau pirmąjį blyną (pabandymui).

Blynus kepame sausoje keptuvėje, ant mažos kaitros. Pirmąją pusę kepame tol, kol paviršiuje susidaro burbuliukai, tada blynus verčiame ir apkepame antrą pusę:

Viskas, galime ragauti ❤️ skanaus! 🌸

Pliusai:
    •Man labai patinka Nutribullet dizainas!😍
    •Trintuvas nėra didelis, bet atrodo tikrai galingas (po blynų spėjau ir koktelį susiplakti, išplakė - TOBULAI!🥰);
    •Dirba pakankamai tyliai;
    •Laaabai lengva prižiūrėti!👌🏼

Manau, kad šiuo džiaugsmu naudosiuosi tikrai dažnai, esu labai patenkinta ir pasimartosiu - maloniai nustebint!😍👌🏼
    Dabar su nekantrumu laukiu, kol gaminsim trintą sriubytę ir drąsiai jį REKOMENDUOJU!

3. Gintarele28
    Gintarele28 prieš 1 m.

Iš to džiaugsmo neįvertinau trintuvo žvaigždutėmis😳 Aišku, kad 5!

4. Neegzistuojantis vartotojas
    prieš 1 m.

Kaip moki pinigus tai ir vertinimas adekvatesnis. Naudojant ledukus smulkina sunkiai, plius yra griozdiskas, as geriau rinkciausi virtuves kombaina.
    Smulkina produktus gerai, greitai.
    Bendraa vertinimas 3/5

5. lututee
    lututee prieš 1 m.

Skaitau ir netikiu.. Veikia tyliai?? Nu kad tikrai ne. Veikia tikrai garsiai ir triukšmingai, kaip sena mamos kavamalė