PEONIA ACI™ serumas veidui

ekshineee
Testuotojas ekshineee
PEONIA ACI™ serumas veidui

Pakuotės išvaizda

Gavus siuntą, išpakavus – nustebino joje esanti maža dežutė – pasirodo, ta dežutė testuojamas produktas.

Pirma mintis – kodėl toks mini buteliukas? Žvilgt, kad tikrai tik 15ml, net sudvejojau, kiek ilgai naudoti jo čia užteks, bet niekis, galvoju, pabandymui gal tikrai tokio kieko ir reikia.

Išvaizda – mano skonio! Balta dėžutė, gražu, ne per marga, ne per krauta, subtilu. Viduje esantis buteliukas taipogi su balta etikete – paprastai, bet kažkiek kvepia prabanga. Čia jau iškart krito į akį, kad buteliukas ne spaudžiamas, o su pipete!

Tiesa pasakius, pirmą kartą kremą/serumą matau tokiu pavidalu. Patestuosiu ir jo patogumą

Pakuotės patogumas

Pakuotė maža, serumo buteliukas lengvai telpantis į saują, ar bet kurią kišenę. Pirma mintis – super, idealiai kelioninis! Pačiumpi, ir nešiesi visur su savimi, nesukelia jokių nepatogumu. Užskaitau – 10 balų!

Kas dėl pipetės, man ji labai netrukdė, bet žinoma, paprasčiau kažkaip atrodo būtų, jei būtų spaudžiama. Kita mintis buvo tokia, o jei netyčia iškristu iš rankų pipetė ant plytelių? Bum, sudužo ir nebėra kuo tepti (tas pats galioja ir buteliukui, na galbūt taip greit ir nedūžtų, čia tik pamąstymui)...?

Informacijos pateikimas

O taip, iškart puoliau ieškoti kiek kartų tepti, kada tepti - deje neradau JOKIOS informacijos, absoliučiai. Galvoju, na galbūt elementaru – tepk kiek nori, ir kiek reikia, jei jau nieko neaprašoma.

Dėl visa ko susiradau savo testuojamą serumą jų puslapyje www.peonia.lt – nustebau, pamačius, kad taip, tas 15ml., ne tik testuojamas dydis, bet ir parduodamas rinkai! Už pribloškiančią kainą – 24 eurus!

Pirma mintis, kad auksas tam buteliuke, ir džiugu, jog galėsiu tai išmėginti. Tada likau nustebus antrą kartą, nes ten taipogi neradau jokios info apie naudojimą, TIK identiškas aprašas, ką radau ir ant dėžutės, t.y. sudėtis ir kiti aspektai: kokia talpa, galiojimo laikas ir t.t.

Serumo sudėtis ir veikliosios medžiagos

Nelabai ką nusimanau šioje srityje, bet vistik žvigtelėjau, ir žinau tik tai, kad jei nėra visokių pvz. parabenų tai jau yra labai gerai o dar visokie aliejai.. gėlių vanduo – skamba gaiviai, naturaliai.

TIK kažkoks ožkos baltymas (tiksliai nepasakysiu dabar) nelabai suviliojo, bei benzilo alkoholis, nežinau kam jų reikią, ar nebutų serumas veiksmingas ir be jų?!

Serumo tekstūra (konsistencija, kvapas)

Spalva balta – kaip ir daugelio kremų. Konsistencija atrodo kaip ir ideali – nei tirštas labai, nei skystas. Pats tas viduriukas. Kas man nepatiko, tai kvapas. Na nebuvo taip, kad erzintų be proto, bet – gaila, ne mano skoniui kvapas.

Bandžiau atsekti, kas per kvapas, kas jį suteikią – tai likau manyti, jog tai gelių vanduo.. Nors pasitepus veidą – kvapas dingsta, susigeria ir jo nebejauti, tai bent tiek gerai buvo, kaip ir uždėjau +

Pojūčiai pasitepus – poveikis

Pirmąją dieną pasitepus – šiek tiek užkliuvo tik kvapas, kuris man nepatiko. Konsistencija serumo ant veido pasiskirsto tolygiai, nes labai lengvai tepasi.

Antrąja dieną, kadangi nebuvo parašyta kaip naudoti: kada ir kaip dažnai tepti, tai pasitepiau ryte ir vakare. Trečią dieną ryte atsikėlus pajutau, jog niežti veidą, nuėjus prie veidrodžio pamačiau išbertus žandus,skruostus, raudonais mini plėmukais, net nežinau kaip apibūdinti.

Nuotraukose vaizdas 2 kartais mažiau matomas, nei buvo iš tikro, tiesiog nepavyko man perteikti realybės. Tada nebenaudojau serumo, laukiau kol pranyks. Išbėrimas dingo po dviejų parų.

Tačiau niežulys laikėsi 3 paras. Gaila, bet daugiau nebesitepiau, nes artėjo dukrytės gimtadienis, bijojau, kad vėl bus tas pats, šiandien (19d.) mano gimtadienis, irgi bijojau ant jo būti „papuošta“ o dabar vėl bus šventės o ir atsakymą privalu pateikti iki 20 dienos..

Kadangi, man nepasisekė 100% išbandyti PEONIA produkcijos, nuliūdau, kad šitiek liko serumo - tai daviau draugei patestuoti. Jai netinka nei vienas kremas, nuo visų beria smulkiais spuogeliais, pasiūliau išbandyti šį, juk rašo tinka jautriai odai. Deja, rezultatas tas pats, ją išbėrė po pirmo potepio.

Žvaigždutės: 3 iš 5

Pliusai: patogus, gražus buteliukas.

Minusai: kaina, informacijos trūkumas, bei mano atveju netinkama kažkuri produkto dalis, nes turėjo šalutinių poveikių.

Testuotojų vertinimai

merginukas
2018-12-12
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C
Siuntinuką gavau gan greitai, pradžiugino pridėtas mėginukas, tačiau nustebino serumo dydis (15ml). Skaityti visą
Teramisa
2018-12-20
PEONIA ACI™ serumas veidui
Vertindama stangrinamojo veido serumo ACI™ FORMULA 3 sudėtį, ieškojau informacijos apie kiekvieną ingredientą.... Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-12-19
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C
Testavau PEONIA antioksidantą - serumą veidui su vitaminu C. Nuo siuntinuko gavimo serumą naudoju jau virs 2 savaičių... Skaityti visą
ririki
2018-12-20
PEONIA ACI™ serumas veidui
Apie PEONIA pirmą kartą sužinojau „Tėvų darželio“ dėka, kuomet buvo testuojami veido kremai. Šis kosmetikos gamintojas iš ... Skaityti visą
miegapelius
2019-01-09
PEONIA ACI™ serumas veidui
PEONIA pakuotė kokybiška, maloni akiai, etiketė neperkrauta nei simboliais, nei spalvomis, skoninga. Žvelgiant į produkto...... Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. ririki
  ririki prieš 1 m.

  Apie PEONIA pirmą kartą sužinojau „Tėvų darželio“ dėka, kuomet buvo testuojami veido kremai. Šis kosmetikos gamintojas iš karto sudomino - gera produktų sudėtis, žadamas puikus poveikis, na ir žinoma, malonu, kad tai lietuviška produkcija. Labai džiugu, kad pasitaikė proga išbandyti šio gamintojo serumą.

  Taigi, išpakavusi siuntinį, rankose laikiau nedidelę dėžutę. Jos išvaizda maloni akiai, neperkrauta, tvarkinga ir sukuria įspūdį, kad tai patikimas, kokybiškas produktas. Skaityti visą »»»

 2. User has not uploaded an avatar
  vvivvi prieš 1 m.

  PEONIA ACI stangrinamasis serumas veidui

  Išmėginau jau antrą PEONIA kosmetikos produktą. Serumas veidui taip pat nenuvylė kaip ir stangrinamasis paakių kremas. Ypač džiugina tai, kad ši kosmetika yra lietuviška.

  PAKUOTĖ
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotė man taip pat labai patogi, nors serumo buteliukas ir itin mažas, produkto jame yra tik 15ml. Buteliuko dangtelis yra kartu su pipete, kuri reikalinga skystos konsistencijos serumui paskirstyti ant odos. Pipetė veikia puikiai, dozuoja pakankamą serumo kiekį vieno karto panaudojimui.
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotės dizainas sakyčiau labai profesionalus, malonus akiai, neerzina. Vyrauja rausva ir balta spalvos, buteliukas tamsaus rudo stiklo, dangtelis metalinis. Buteliuką malonu liesti.
  Tiesa, trūko informacijos apie serumo naudojimą. Nebuvo aišku, kada geriau naudoti šį serumą: ryte, vakare, ar abiem atvejais.
  Užrašai pakuotės paviršiuje aiškūs, lengvai įskaitomi, suprantami, šriftai puikiai suderinti.

  PRODUKTAS
  Serumo veidui spalva yra pieno baltumo. Konsistencija labiau skysta, šiek tiek primena rūgpienį. Labai lengvai įsigeria į odą.
  Šiuo metu yra šildymo sezonas, kuris ypač sausina veido odą. Naudoju šį PEONIA serumą veidui jau dvi savaites, ir nejaučiu jokio sausumo požymio veido odoje. Mano oda puikios būklės. Tepant šį serumą ant veido, jaučiamas gaivumas, vėsumas, lengvumas, labai malonus jausmas. Kvapas neutralus. Sudėtyje nėra ingredientų, kurie kenktų odai.

  REZULTATAS
  Po dviejų savaičių stangrinamojo PEONIA serumo naudojimo, mano oda neišsausėjo, nepatyrė jokios alerginės reakcijos ir pan. Sakyčiau atvirkščiai, norėčiau pratęsti tokio produkto naudojimą, nes mano veido oda atrodo skaisčiai, elastinga, pridrėkinta ir pamaitinta. Aš jaučiuosi tikrai komfortabiliai. Man labai patinka ši linija. Tikrai norėsiu rekomenduoti kitiems.
  Smalsu išmėginti ir kitus šios kompanijos produktus. Ačiū

 3. User has not uploaded an avatar
  vaida651 prieš 1 m.

  Teko išbandyti PEONIA antioksidantą – serumą veidui su vitaminu C. Nors naudoju pakankamai neilgai, beveik 3 savaites, pastebėjau, kad oda tapo elastingesnė. Patiko, patogus buteliukas, pipetė, lengvai ir greitai įsigeria. Itin patiko, kad bekvapis. Beje jauninantį drėkinantį kremą naudoju ir toliau.

 4. miegapelius
  miegapelius prieš 1 m.

  PEONIA serumą gavau greitai ir tą patį vakarą pradėjau testuoti.

  Pirmieji įspūdžiai. Pakuotė kokybiška, maloni akiai, etiketė neperkrauta nei simboliais, nei spalvomis, skoninga. Žvelgiant į produkto pakuotę, matyti, kad tai kokybiškas, brangesnis preparatas.

  Visa tai sako vien pakuotė ir buteliuko dizainas, tad galiu teigti, kad PEONIA serumas skirtas... Skaityti visą »»»

 5. Lialia 97 prieš 3 mėn.

  Sveiki ar galima veido seruma naudoti paakiams ar turi būti atskiras serumas paakiams?

Noriu įvertinti daiktą: