PEONIA ACI™ serumas veidui

miegapelius
Testuotojas miegapelius
PEONIA ACI™ serumas veidui

PEONIA serumą gavau greitai ir tą patį vakarą pradėjau testuoti.

Pirmieji įspūdžiai

Pakuotė kokybiška, maloni akiai, etiketė neperkrauta nei simboliais, nei spalvomis, skoninga. Žvelgiant į produkto pakuotę, matyti, kad tai kokybiškas, brangesnis preparatas.

Visa tai sako vien pakuotė ir buteliuko dizainas, tad galiu teigti, kad PEONIA serumas skirtas gaunantiems vidutines ir aukštesnes pajamas.

Mano spėjimus patvirtino ir peonia.lt rasta informacija apie serumą, jo kaina 23.99 už 15ml.

Buteliukas patogus naudoti, su pipete, tad lengva normuoti.

Nors kaina aukštoka, tačiau tai suponuoja, kad šis grožio produktas kokybiškas. Nekantravau išbandyti, ar tai tiesa.

Informacijos pateikimas

Iš karto reikia paminėti, kad neradau informacijos, kaip naudoti serumą. Net kelis kartus peržiūrėjau tiek buteliuką, tiek pačią dėžutę, bet vartojimo instrukcijos nėra.

Informacijos stoka nuvylė, netgi supykdė, nes mėgstu išsistudijuoti, kaip vartoti preparatą prieš pradėdama, o dabar teko pačiai nuspręsti.

Nesu tikra, ar vartojimo instrukcija buvo nepateikta tik testuotojoms, ar jos nėra ir ant produktų rinkoje. Tačiau gamintojams rekomenduočiau papildyti gaminį instrukcija, papildoma lietuviška etikete su paaiškinimu. Taip įvestumėte aiškumo.

PEONIA ACI serumas

PEONIA ACI serumo sudėtis, tekstūra, poveikis

Serumo sudėtis atrodo kokybiška, nėra pridėta nereikalingų medžiagų.

Serumas tirštas, baltos spalvos, neįprasto kvapo. Kvapas  kiek erzino, bet kitas dienas pripratau ir jau nebejutau.

Tepti ant veido itin patogu, kadangi lengva dozuoti pipete, tepasi maloniai, lengvai pasiskirsto ant veido odos paviršiaus ir labai greitai susigeria.

Užtepus serumo mano oda jaučia nedidelį tempimą, kurį laiką veidą tarsi žnaibo, tačiau didesnio diskomforto nejaučiu.

Pavartojus serumo ilgesnį laiką, jaučiasi, kad oda stangresnė ir skaisti. Pojūtis matėsi jau kažkur po savaitės.

PEONIA ACI serumo vertinimas

Vertinčiau teigiamai, skiriu 4 žvaigždutes. Manau, kad mano oda tikrai atrodo atsigavusi, prisodrinta, kremas savo "darbą" atlieka.

5 žvaigždučių neduodu dėl informacijos stokos, o tai klientui, mano nuomone, yra svarbu.

Be to, turiu paminėti, kad serumo naudojimo metu, lankiausi pas kosmetologę, tuo metu buvau pasitepusi serumu ir veido oda sureagavo labai jautriai, ko anksčiau nebūdavo. Nesu tikra, tačiau manau, kad taip reagavo dėl naudojamo serumo.

Testuotojų vertinimai

merginukas
2018-12-12
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C
Siuntinuką gavau gan greitai, pradžiugino pridėtas mėginukas, tačiau nustebino serumo dydis (15ml). Skaityti visą
Teramisa
2018-12-20
PEONIA ACI™ serumas veidui
Vertindama stangrinamojo veido serumo ACI™ FORMULA 3 sudėtį, ieškojau informacijos apie kiekvieną ingredientą.... Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-12-19
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C
Testavau PEONIA antioksidantą - serumą veidui su vitaminu C. Nuo siuntinuko gavimo serumą naudoju jau virs 2 savaičių... Skaityti visą
ririki
2018-12-20
PEONIA ACI™ serumas veidui
Apie PEONIA pirmą kartą sužinojau „Tėvų darželio“ dėka, kuomet buvo testuojami veido kremai. Šis kosmetikos gamintojas iš ... Skaityti visą
ekshineee
2018-12-19
PEONIA ACI™ serumas veidui
Pakuotė maža, serumo buteliukas lengvai telpantis į saują, ar bet kurią kišenę. Pirma mintis – super, idealiai kelioninis! Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. ririki
  ririki prieš 1 m.

  Apie PEONIA pirmą kartą sužinojau „Tėvų darželio“ dėka, kuomet buvo testuojami veido kremai. Šis kosmetikos gamintojas iš karto sudomino - gera produktų sudėtis, žadamas puikus poveikis, na ir žinoma, malonu, kad tai lietuviška produkcija. Labai džiugu, kad pasitaikė proga išbandyti šio gamintojo serumą.

  Taigi, išpakavusi siuntinį, rankose laikiau nedidelę dėžutę. Jos išvaizda maloni akiai, neperkrauta, tvarkinga ir sukuria įspūdį, kad tai patikimas, kokybiškas produktas. Skaityti visą »»»

 2. User has not uploaded an avatar
  vvivvi prieš 1 m.

  PEONIA ACI stangrinamasis serumas veidui

  Išmėginau jau antrą PEONIA kosmetikos produktą. Serumas veidui taip pat nenuvylė kaip ir stangrinamasis paakių kremas. Ypač džiugina tai, kad ši kosmetika yra lietuviška.

  PAKUOTĖ
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotė man taip pat labai patogi, nors serumo buteliukas ir itin mažas, produkto jame yra tik 15ml. Buteliuko dangtelis yra kartu su pipete, kuri reikalinga skystos konsistencijos serumui paskirstyti ant odos. Pipetė veikia puikiai, dozuoja pakankamą serumo kiekį vieno karto panaudojimui.
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotės dizainas sakyčiau labai profesionalus, malonus akiai, neerzina. Vyrauja rausva ir balta spalvos, buteliukas tamsaus rudo stiklo, dangtelis metalinis. Buteliuką malonu liesti.
  Tiesa, trūko informacijos apie serumo naudojimą. Nebuvo aišku, kada geriau naudoti šį serumą: ryte, vakare, ar abiem atvejais.
  Užrašai pakuotės paviršiuje aiškūs, lengvai įskaitomi, suprantami, šriftai puikiai suderinti.

  PRODUKTAS
  Serumo veidui spalva yra pieno baltumo. Konsistencija labiau skysta, šiek tiek primena rūgpienį. Labai lengvai įsigeria į odą.
  Šiuo metu yra šildymo sezonas, kuris ypač sausina veido odą. Naudoju šį PEONIA serumą veidui jau dvi savaites, ir nejaučiu jokio sausumo požymio veido odoje. Mano oda puikios būklės. Tepant šį serumą ant veido, jaučiamas gaivumas, vėsumas, lengvumas, labai malonus jausmas. Kvapas neutralus. Sudėtyje nėra ingredientų, kurie kenktų odai.

  REZULTATAS
  Po dviejų savaičių stangrinamojo PEONIA serumo naudojimo, mano oda neišsausėjo, nepatyrė jokios alerginės reakcijos ir pan. Sakyčiau atvirkščiai, norėčiau pratęsti tokio produkto naudojimą, nes mano veido oda atrodo skaisčiai, elastinga, pridrėkinta ir pamaitinta. Aš jaučiuosi tikrai komfortabiliai. Man labai patinka ši linija. Tikrai norėsiu rekomenduoti kitiems.
  Smalsu išmėginti ir kitus šios kompanijos produktus. Ačiū

 3. User has not uploaded an avatar
  vaida651 prieš 1 m.

  Teko išbandyti PEONIA antioksidantą – serumą veidui su vitaminu C. Nors naudoju pakankamai neilgai, beveik 3 savaites, pastebėjau, kad oda tapo elastingesnė. Patiko, patogus buteliukas, pipetė, lengvai ir greitai įsigeria. Itin patiko, kad bekvapis. Beje jauninantį drėkinantį kremą naudoju ir toliau.

 4. miegapelius
  miegapelius prieš 1 m.

  PEONIA serumą gavau greitai ir tą patį vakarą pradėjau testuoti.

  Pirmieji įspūdžiai. Pakuotė kokybiška, maloni akiai, etiketė neperkrauta nei simboliais, nei spalvomis, skoninga. Žvelgiant į produkto pakuotę, matyti, kad tai kokybiškas, brangesnis preparatas.

  Visa tai sako vien pakuotė ir buteliuko dizainas, tad galiu teigti, kad PEONIA serumas skirtas... Skaityti visą »»»

 5. Lialia 97 prieš 5 mėn.

  Sveiki ar galima veido seruma naudoti paakiams ar turi būti atskiras serumas paakiams?

Noriu įvertinti daiktą: