PEONIA ACI™ serumas veidui

Teramisa
Testuotojas Teramisa
PEONIA ACI™ serumas veidui

Ačiū už suteiktą galimybę išmėginti ir įverinti „PEONIA LAB“ sukurtą ir Lietuvoje pagamintą odos priežiūros priemonę – stangrinamąjį veido serumą ACI™ FORMULA 3.

Tai pirmasis serumas, papildęs mano veido priežiūros priemonių lentyną, todėl atlikusi testavimą, galiu drąsiai sakyti, kad nuo šiol mano veido priežiūros rutina bus pakoreguota, o lentynėlės turinį nuo šiol papildys ne tik veido kremai.

TARA IR PAKUOTĖ

Stangrinamasis veido serumas ACI™ FORMULA 3 pateikiamas popierinėje/kartoninėje pakuotėje, kurioje yra tamsinto stiklo tara su užsukama įmontuota dozavimo pipete. Tokia tara būdinga daugumai kitų firmų serumams, todėl ACI™ FORMULA 3 serumo pateikimą pirkėjui vertinu kaip standartinį ir atitinkantį veido priežiūros priemonės pobūdį.

Serumo buteliukas atrodo stilingai, saikingai, o blizgiomis metalo dulkėmis dengtas užsukamas kamštelis suteikia įpakavimui prabangos įspūdį. Tačiau, už mano apžvelgtų pakuotės pliusų slypi ir vienas pagrindinis minusas – maža taros talpa. Įsigijusios serumą, gausite viso labo 15 ml šio produkto.

Jei palygintumėte kitų gamintojų parduodamų serumų kiekį, tai pastebėtumėte, kad standartinis tokio pobūdžio produkto kiekis siekia apie 30 ml. Taigi, summa summarum, norėtųsi arba didesnio serumo kiekio, arba mažesnės šio serumo kainos.

Pasigedau aprašymo lapelio bei naudojimo instrukcijos. Ko tikėtis iš šios veido priežiūros priemonės? Kokiam odos tipui tinka? Ar šį serumą naudoti ryte ir vakare? Tepti ant drėgnos ar sausos odos? O kaip jį tinkamai kombinuoti su jauninamuoju drėkinamuoju „PEONIA“ kremu, kurio testeris buvo pridėtas šalia serumo? Tikiuosi, gamintojas atkreips dėmesį į šias pastabas ir serumo pakuotę papildys informaciniu lapeliu.

SUDĖTIS IR VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Vertindama stangrinamojo veido serumo ACI™ FORMULA 3 sudėtį, ieškojau informacijos apie kiekvieną ingredientą, paminėtą ant serumo popierinės pakuotės. Pradžia džiuginanti, nes minimi aliejai, glicerinas, kurie sudaro pagrindinę produkto bazę.

Tačiau toliau išvardinti naudojami ingredientai mane šiek tiek nuvylė. Yra nemažai vidutiniškai saugių medžiagų, yra keletas net ir pavojingų, tokių, kaip benzyl alkohol, kuris gali sukelti kontaktinį dermatitą, arba retinyl polmitate, kuris yra toksiškas ir nerekomenduojamas nėščiosioms (produktą testavau būdama 38 savaitę nėščia).

Tačiau, nenorėčiau skubėti teisti gamintojų ir rekomenduoti ieškoti saugesnių alternatyvų, nes kaip žinia, tikėtina, kad šios vidutinio pavojingumo ar pavojingos medžiagos sudaro nedidelį kiekį serumo. Bet, kaip bebūtų, norėtųsi saugesnės sudėties.

KONSISTENCIJA

Stangrinamojo veido serumo ACI™ FORMULA 3 konsistencija yra skysta, kreminė. Ištraukus iš buteliuko pipetę, matyti gelsvo aliejaus priemaišos, todėl mano asmeninis patarimas būtų prieš tepant priemonę ant veido ją suplakti, kad tiek kreminė, tiek aliejinė medžiagos tarpusavy išsimaišytų ir ant veido pasiskirstytų tolygiai.

Kadangi serumas yra daugiau kreminės, nei aliejinės konsistencijos, suabejojau ar 15 ml yra pakankamas kiekis, kad produkto užtektų optimaliam laikotarpiui.

Serumo kvapas švelniai saldus, ramus, neturėtų dirginti jautrios uoslės ir, nors, tikėjausi, kad kvapas atspindės „PEONIA“ prekės ženklą, siejamą su Lietuvos darželiuose dažnu ir itin mėgstamu augalu bijūnu (lot. Paeonia), bet bijūnų kvapo neužuodžiau.

Kaip bebūtų, serumo kvapas pasirodė „lietuviškas“, atkartojantis kitų mums artimų kaimo gėlių kvapų mišinį.

POJŪČIAI 

Bene svarbiausia stangrinamojo veido serumo ACI™ FORMULA 3 apžvalgos dalis yra apie pojūčius. Jei pojūčiai pasitepus priemonę bei priemonės poveikis odai pateisina mūsų lūkesčius, tai tuomet galime atleisti gamintojui dėl daugumos kitų trūkumų.

Serumą naudojau ir ryte, ir vakare, užlašindama jo ant kaktos, skruostų bei smakro srities. Iš viso 4 lašai, kad priemonės užtektų tinkamam paskirstymui ant veido. Serumas susigeria gretai, nepalieka blizgesio, oda tampa glotni ir švelni kaip velvetas.

Nepastebėjau, kad mano oda sudirgtų, pasireikštų alerginė reakcija nuo anksčiau paminėtų nesaugių ingredientų.

Nors nemėginau serumo tepti kaip bazės makiažo pagrindui, bet tikiu, kad šis serumas puikiai atliktų ir makiažo pagrindo funkciją. Net ir po kelių valandų nepastebėjau, kad veido oda imtų blizgėti ar sausėti. Manau, tai didelis privalumas dirbančiai moteriai, kuriai būtina išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą visą dieną.

Taigi, dėl šių priežasčių, kaip ir minėjau ankščiau, mano veido priežiūros priemonių lentynėlę nuo šiol tikrai papildys ne tik įprasti veido kremai.

Produktą vertinu 3 žvaigždutėmis. Norėtųsi saugesnės sudėties, didesnio produkto kiekio bei daugiau informacijos apie pačią veido priežiūros priemonę.

Testuotojų vertinimai

merginukas
2018-12-12
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C
Siuntinuką gavau gan greitai, pradžiugino pridėtas mėginukas, tačiau nustebino serumo dydis (15ml). Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-12-19
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C
Testavau PEONIA antioksidantą - serumą veidui su vitaminu C. Nuo siuntinuko gavimo serumą naudoju jau virs 2 savaičių... Skaityti visą
ririki
2018-12-20
PEONIA ACI™ serumas veidui
Apie PEONIA pirmą kartą sužinojau „Tėvų darželio“ dėka, kuomet buvo testuojami veido kremai. Šis kosmetikos gamintojas iš ... Skaityti visą
ekshineee
2018-12-19
PEONIA ACI™ serumas veidui
Pakuotė maža, serumo buteliukas lengvai telpantis į saują, ar bet kurią kišenę. Pirma mintis – super, idealiai kelioninis! Skaityti visą
miegapelius
2019-01-09
PEONIA ACI™ serumas veidui
PEONIA pakuotė kokybiška, maloni akiai, etiketė neperkrauta nei simboliais, nei spalvomis, skoninga. Žvelgiant į produkto...... Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. ririki
  ririki prieš 1 m.

  Apie PEONIA pirmą kartą sužinojau „Tėvų darželio“ dėka, kuomet buvo testuojami veido kremai. Šis kosmetikos gamintojas iš karto sudomino - gera produktų sudėtis, žadamas puikus poveikis, na ir žinoma, malonu, kad tai lietuviška produkcija. Labai džiugu, kad pasitaikė proga išbandyti šio gamintojo serumą.

  Taigi, išpakavusi siuntinį, rankose laikiau nedidelę dėžutę. Jos išvaizda maloni akiai, neperkrauta, tvarkinga ir sukuria įspūdį, kad tai patikimas, kokybiškas produktas. Skaityti visą »»»

 2. User has not uploaded an avatar
  vvivvi prieš 1 m.

  PEONIA ACI stangrinamasis serumas veidui

  Išmėginau jau antrą PEONIA kosmetikos produktą. Serumas veidui taip pat nenuvylė kaip ir stangrinamasis paakių kremas. Ypač džiugina tai, kad ši kosmetika yra lietuviška.

  PAKUOTĖ
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotė man taip pat labai patogi, nors serumo buteliukas ir itin mažas, produkto jame yra tik 15ml. Buteliuko dangtelis yra kartu su pipete, kuri reikalinga skystos konsistencijos serumui paskirstyti ant odos. Pipetė veikia puikiai, dozuoja pakankamą serumo kiekį vieno karto panaudojimui.
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotės dizainas sakyčiau labai profesionalus, malonus akiai, neerzina. Vyrauja rausva ir balta spalvos, buteliukas tamsaus rudo stiklo, dangtelis metalinis. Buteliuką malonu liesti.
  Tiesa, trūko informacijos apie serumo naudojimą. Nebuvo aišku, kada geriau naudoti šį serumą: ryte, vakare, ar abiem atvejais.
  Užrašai pakuotės paviršiuje aiškūs, lengvai įskaitomi, suprantami, šriftai puikiai suderinti.

  PRODUKTAS
  Serumo veidui spalva yra pieno baltumo. Konsistencija labiau skysta, šiek tiek primena rūgpienį. Labai lengvai įsigeria į odą.
  Šiuo metu yra šildymo sezonas, kuris ypač sausina veido odą. Naudoju šį PEONIA serumą veidui jau dvi savaites, ir nejaučiu jokio sausumo požymio veido odoje. Mano oda puikios būklės. Tepant šį serumą ant veido, jaučiamas gaivumas, vėsumas, lengvumas, labai malonus jausmas. Kvapas neutralus. Sudėtyje nėra ingredientų, kurie kenktų odai.

  REZULTATAS
  Po dviejų savaičių stangrinamojo PEONIA serumo naudojimo, mano oda neišsausėjo, nepatyrė jokios alerginės reakcijos ir pan. Sakyčiau atvirkščiai, norėčiau pratęsti tokio produkto naudojimą, nes mano veido oda atrodo skaisčiai, elastinga, pridrėkinta ir pamaitinta. Aš jaučiuosi tikrai komfortabiliai. Man labai patinka ši linija. Tikrai norėsiu rekomenduoti kitiems.
  Smalsu išmėginti ir kitus šios kompanijos produktus. Ačiū

 3. User has not uploaded an avatar
  vaida651 prieš 1 m.

  Teko išbandyti PEONIA antioksidantą – serumą veidui su vitaminu C. Nors naudoju pakankamai neilgai, beveik 3 savaites, pastebėjau, kad oda tapo elastingesnė. Patiko, patogus buteliukas, pipetė, lengvai ir greitai įsigeria. Itin patiko, kad bekvapis. Beje jauninantį drėkinantį kremą naudoju ir toliau.

 4. miegapelius
  miegapelius prieš 1 m.

  PEONIA serumą gavau greitai ir tą patį vakarą pradėjau testuoti.

  Pirmieji įspūdžiai. Pakuotė kokybiška, maloni akiai, etiketė neperkrauta nei simboliais, nei spalvomis, skoninga. Žvelgiant į produkto pakuotę, matyti, kad tai kokybiškas, brangesnis preparatas.

  Visa tai sako vien pakuotė ir buteliuko dizainas, tad galiu teigti, kad PEONIA serumas skirtas... Skaityti visą »»»

 5. Lialia 97 prieš 3 mėn.

  Sveiki ar galima veido seruma naudoti paakiams ar turi būti atskiras serumas paakiams?

Noriu įvertinti daiktą: