PEONIA ACI™ serumas veidui

ririki
Testuotojas ririki
PEONIA ACI™ serumas veidui

Apie PEONIA pirmą kartą sužinojau „Tėvų darželio“ dėka, kuomet buvo testuojami veido kremai. Šis kosmetikos gamintojas iš karto sudomino - gera produktų sudėtis, žadamas puikus poveikis, na ir žinoma, malonu, kad tai lietuviška produkcija. Labai džiugu, kad pasitaikė proga išbandyti šio gamintojo serumą.

Pirmas įspūdis

Taigi, išpakavusi siuntinį, rankose laikiau nedidelę dėžutę. Jos išvaizda maloni akiai, neperkrauta, tvarkinga ir sukuria įspūdį, kad tai patikimas, kokybiškas produktas.

Viduje - 15ml talpos serumo buteliukas. Pirmas dalykas, kurio ėmiausi ieškoti ant dėžutės, jos viduje ir ant buteliuko - naudojimo instrukcija, tačiau neradau. Teko naršyti gamintojo tinklapyje, kur prie šio serumo nr. 3 trumpai nurodyta jį tepti po serumų nr. 1 ir 2.

Tuomet užėjau į atskirą skiltį skirtą trijų žingsnių programai ir radau patikslinimą, kad naudoti reikėtų vakare. Mano manymu, tai svarbi informacija ir tikrai turėtų būti lengviau pasiekiama, kad ir keliais žodžiais aprašyta ant pakuotės.

Atsukus buteliuką kiek nustebino pipetės tipo dozatorius, tačiau pagalvojus, tokio kiekio produktui vargu ar galima būtų pritaikyti kitokį dozatorių. Paspaudus išbėga lašas serumo. Vėlgi, instrukcijoje nenurodyta, kiek tiksliai jo naudoti (tai nurodoma tik minint serumą nr. 1), taigi čia taikiau principą „iš akies“. Pradžioje kol produkto buvo daug, pipetės nenaudojau pagal tiesioginę paskirtį, kadangi ištraukus iš buteliuko, ji buvo pasidengusi serumu, todėl tepiau jį tiesiai ant veido. Galbūt tai nėra tinkamas naudojimo būdas, tačiau išties gaila palikti tuos likučius.

Pojūčiai

Pati serumo konsistencija maloni, spalva balta, primena labai lengvos tekstūros švelnų kremą arba pienelį. Kvapas sunkiai nusakomas, kadangi taip pat lengvas, neįkyrus, rodos net sunkiai užuodžiamas.

Ant odos produktas tepasi ir pasiskleidžia lengvai. Tik padengus veidą juntamas šioks toks lipnumas, tačiau minutės bėgyje serumas susigeria ir oda lieka švelni lyg aksominė.

Pabudus ryte pastebėjau kiek didesnį nei įprastai odos blizgesį, tačiau nesijuto nemalonaus riebumo. Šioje vietoje kilo klausimas, kaip gi būtų naudojant visus tris serumus iš programos - galbūt mano odai būtų kiek per daug, jei blizgumas atsirado ir nuo vieno.

Poveikis

Gamintojas nurodo, kad serumas stangrina, drėkina, maitina, skaistina ir atkuria odos ląsteles. Naudojusi jį 3 savaitės pastebėjau tik drėkinantį efektą, nakčiai nebereikėjo įprasto kremo.

Kito žadamo poveikio nepajutau, bet nesu tikra - gal reikia daugiau laiko, o gal tam reikėtų naudoti visus produktus iš trijų žingsnių programos. Dar rašoma, kad serumas apsaugo nuo UV spindulių, tačiau nenurodoma kiek stipriai ir kyla klausimas dėl apsaugos naudos, juk jis naudojamas vakare, o ryte veidas jau būna nuprausiamas.

Apibendrinant testavimo patirtį PEONIA ACI serumą veidui vertinčiau 3 žvaigždutėmis iš 5.

Jis malonus naudoti, puikiai pakeičia naktinį kremą, gerai drėkina ir oda po naudojimo tampa itin švelni, tačiau iš produkto, kuris nėra tiesiog kremas, o taip pat kainuoja ne pigiai, tikėčiausi daugiau.

Pasikartosiu, kad vertinimas gali būti ne itin tikslus, nes gamintojas rekomenduoja naudoti 3 serumus vienu metu, bet šį konkretų produktą vertinčiau būtent taip.

Testuotojų vertinimai

merginukas
2018-12-12
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C
Siuntinuką gavau gan greitai, pradžiugino pridėtas mėginukas, tačiau nustebino serumo dydis (15ml). Skaityti visą
Teramisa
2018-12-20
PEONIA ACI™ serumas veidui
Vertindama stangrinamojo veido serumo ACI™ FORMULA 3 sudėtį, ieškojau informacijos apie kiekvieną ingredientą.... Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-12-19
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C
Testavau PEONIA antioksidantą - serumą veidui su vitaminu C. Nuo siuntinuko gavimo serumą naudoju jau virs 2 savaičių... Skaityti visą
ekshineee
2018-12-19
PEONIA ACI™ serumas veidui
Pakuotė maža, serumo buteliukas lengvai telpantis į saują, ar bet kurią kišenę. Pirma mintis – super, idealiai kelioninis! Skaityti visą
miegapelius
2019-01-09
PEONIA ACI™ serumas veidui
PEONIA pakuotė kokybiška, maloni akiai, etiketė neperkrauta nei simboliais, nei spalvomis, skoninga. Žvelgiant į produkto...... Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. ririki
  ririki prieš 1 m.

  Apie PEONIA pirmą kartą sužinojau „Tėvų darželio“ dėka, kuomet buvo testuojami veido kremai. Šis kosmetikos gamintojas iš karto sudomino - gera produktų sudėtis, žadamas puikus poveikis, na ir žinoma, malonu, kad tai lietuviška produkcija. Labai džiugu, kad pasitaikė proga išbandyti šio gamintojo serumą.

  Taigi, išpakavusi siuntinį, rankose laikiau nedidelę dėžutę. Jos išvaizda maloni akiai, neperkrauta, tvarkinga ir sukuria įspūdį, kad tai patikimas, kokybiškas produktas. Skaityti visą »»»

 2. User has not uploaded an avatar
  vvivvi prieš 1 m.

  PEONIA ACI stangrinamasis serumas veidui

  Išmėginau jau antrą PEONIA kosmetikos produktą. Serumas veidui taip pat nenuvylė kaip ir stangrinamasis paakių kremas. Ypač džiugina tai, kad ši kosmetika yra lietuviška.

  PAKUOTĖ
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotė man taip pat labai patogi, nors serumo buteliukas ir itin mažas, produkto jame yra tik 15ml. Buteliuko dangtelis yra kartu su pipete, kuri reikalinga skystos konsistencijos serumui paskirstyti ant odos. Pipetė veikia puikiai, dozuoja pakankamą serumo kiekį vieno karto panaudojimui.
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotės dizainas sakyčiau labai profesionalus, malonus akiai, neerzina. Vyrauja rausva ir balta spalvos, buteliukas tamsaus rudo stiklo, dangtelis metalinis. Buteliuką malonu liesti.
  Tiesa, trūko informacijos apie serumo naudojimą. Nebuvo aišku, kada geriau naudoti šį serumą: ryte, vakare, ar abiem atvejais.
  Užrašai pakuotės paviršiuje aiškūs, lengvai įskaitomi, suprantami, šriftai puikiai suderinti.

  PRODUKTAS
  Serumo veidui spalva yra pieno baltumo. Konsistencija labiau skysta, šiek tiek primena rūgpienį. Labai lengvai įsigeria į odą.
  Šiuo metu yra šildymo sezonas, kuris ypač sausina veido odą. Naudoju šį PEONIA serumą veidui jau dvi savaites, ir nejaučiu jokio sausumo požymio veido odoje. Mano oda puikios būklės. Tepant šį serumą ant veido, jaučiamas gaivumas, vėsumas, lengvumas, labai malonus jausmas. Kvapas neutralus. Sudėtyje nėra ingredientų, kurie kenktų odai.

  REZULTATAS
  Po dviejų savaičių stangrinamojo PEONIA serumo naudojimo, mano oda neišsausėjo, nepatyrė jokios alerginės reakcijos ir pan. Sakyčiau atvirkščiai, norėčiau pratęsti tokio produkto naudojimą, nes mano veido oda atrodo skaisčiai, elastinga, pridrėkinta ir pamaitinta. Aš jaučiuosi tikrai komfortabiliai. Man labai patinka ši linija. Tikrai norėsiu rekomenduoti kitiems.
  Smalsu išmėginti ir kitus šios kompanijos produktus. Ačiū

 3. User has not uploaded an avatar
  vaida651 prieš 1 m.

  Teko išbandyti PEONIA antioksidantą – serumą veidui su vitaminu C. Nors naudoju pakankamai neilgai, beveik 3 savaites, pastebėjau, kad oda tapo elastingesnė. Patiko, patogus buteliukas, pipetė, lengvai ir greitai įsigeria. Itin patiko, kad bekvapis. Beje jauninantį drėkinantį kremą naudoju ir toliau.

 4. miegapelius
  miegapelius prieš 1 m.

  PEONIA serumą gavau greitai ir tą patį vakarą pradėjau testuoti.

  Pirmieji įspūdžiai. Pakuotė kokybiška, maloni akiai, etiketė neperkrauta nei simboliais, nei spalvomis, skoninga. Žvelgiant į produkto pakuotę, matyti, kad tai kokybiškas, brangesnis preparatas.

  Visa tai sako vien pakuotė ir buteliuko dizainas, tad galiu teigti, kad PEONIA serumas skirtas... Skaityti visą »»»

 5. Lialia 97 prieš 7 mėn.

  Sveiki ar galima veido seruma naudoti paakiams ar turi būti atskiras serumas paakiams?

Noriu įvertinti daiktą: