PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C

User has not uploaded an avatar
Testuotojas Smiltuke
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C

Gavusi laišką, kad esu viena laimingųjų, galinčių testuoti PEONIA produkciją, labai apsidžiaugiau. Testavau PEONIA antioksidantą - serumą veidui su vitaminu C.

Siuntinuką gavau gana greitai (nustebino kurjeris, kuris vietoj to, kad iš anksto praneštų atvykimo laiką, paskambino jau iš mano kiemo, bet čia jau lyrinis nukrypimas 😊). Negalėjau nustygt vietoj, tad jau tą patį vakarą išpakavau ir pradėjau naudoti 😊.

Pirmas įvertinimas įpakavimo. Dėžutė solidi, neperkrauta piešinukais. Patiko ir tai, kad buteliukas stiklinis, o ne plastikinis. Serumo dozavimui skirta patogi pipetė. Pakuotei, mano nuomone, pritrūko 2 dalykų:

 1. Instrukcijos, kaip naudoti serumą. Teko naršyti gamintojo internetinėje svetainėje. Žiūrint iš marketinginės pusės, instrukcijoje būtų galima pateikti ir informaciją, kaip serumą derinti su kitais įmonės produktais, taip pritraukiant potencialius pirkėjus kitiems produktams.
 2. Produkto galiojimo datos ant buteliuko. Data nurodyta ant dėžutės, bet juk ji beveik iš karto yra išmetama.

Serumas aliejinis, tad nenuostabu, kad siūloma jį naudoti vakare. Nors ir aliejinis, bet gana greitai įsigeriantis ir nebelieka jokio nereikalingo veido blizgesio. Gamintojo puslapyje rekomenduojama naudoti 3-4 lašelius, tačiau mano veido oda prašėsi nors pora lašelių daugiau 😊.

Nudžiugino tai, kad serumas nėra papildytas kokiais nors kvapais. Tai ypač svarbu man, nes miegam kartu su mažyte dukryte. Tikrai nesinorėtų jos uoslę dirginti be reikalo.

Nuo siuntinuko gavimo serumą naudoju jau virs 2 savaičių. Stebuklų nesimato, tačiau džiaugiuosi, kad oda neužsikemša, net pasidarė šiek tiek elastingesnė, atrodo geriau. Tikrai planuoju sunaudoti visą buteliuką, kad išsiaiškinčiau ir daugiau pliusų. Gal visgi toks kiekis vertas esamos kainos 😊.

Pliusai: patogus dozuoti, greit susigeria, nedirgina ir neužkemša odos, oda tapo elastingesnė, bekvapis.

Minusai: nėra naudojimo instrukcijos, nepigus malonumas.

Bendras įvertinimas - 4 žvaigždutės iš 5.

P.s. ačiū už galimybę testuoti. Svarstau įsigyt kremuką bandymui 😊.

Testuotojų vertinimai

merginukas
2018-12-12
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C
Siuntinuką gavau gan greitai, pradžiugino pridėtas mėginukas, tačiau nustebino serumo dydis (15ml). Skaityti visą
Teramisa
2018-12-20
PEONIA ACI™ serumas veidui
Vertindama stangrinamojo veido serumo ACI™ FORMULA 3 sudėtį, ieškojau informacijos apie kiekvieną ingredientą.... Skaityti visą
ririki
2018-12-20
PEONIA ACI™ serumas veidui
Apie PEONIA pirmą kartą sužinojau „Tėvų darželio“ dėka, kuomet buvo testuojami veido kremai. Šis kosmetikos gamintojas iš ... Skaityti visą
ekshineee
2018-12-19
PEONIA ACI™ serumas veidui
Pakuotė maža, serumo buteliukas lengvai telpantis į saują, ar bet kurią kišenę. Pirma mintis – super, idealiai kelioninis! Skaityti visą
miegapelius
2019-01-09
PEONIA ACI™ serumas veidui
PEONIA pakuotė kokybiška, maloni akiai, etiketė neperkrauta nei simboliais, nei spalvomis, skoninga. Žvelgiant į produkto...... Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. ririki
  ririki prieš 1 m.

  Apie PEONIA pirmą kartą sužinojau „Tėvų darželio“ dėka, kuomet buvo testuojami veido kremai. Šis kosmetikos gamintojas iš karto sudomino - gera produktų sudėtis, žadamas puikus poveikis, na ir žinoma, malonu, kad tai lietuviška produkcija. Labai džiugu, kad pasitaikė proga išbandyti šio gamintojo serumą.

  Taigi, išpakavusi siuntinį, rankose laikiau nedidelę dėžutę. Jos išvaizda maloni akiai, neperkrauta, tvarkinga ir sukuria įspūdį, kad tai patikimas, kokybiškas produktas. Skaityti visą »»»

 2. User has not uploaded an avatar
  vvivvi prieš 1 m.

  PEONIA ACI stangrinamasis serumas veidui

  Išmėginau jau antrą PEONIA kosmetikos produktą. Serumas veidui taip pat nenuvylė kaip ir stangrinamasis paakių kremas. Ypač džiugina tai, kad ši kosmetika yra lietuviška.

  PAKUOTĖ
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotė man taip pat labai patogi, nors serumo buteliukas ir itin mažas, produkto jame yra tik 15ml. Buteliuko dangtelis yra kartu su pipete, kuri reikalinga skystos konsistencijos serumui paskirstyti ant odos. Pipetė veikia puikiai, dozuoja pakankamą serumo kiekį vieno karto panaudojimui.
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotės dizainas sakyčiau labai profesionalus, malonus akiai, neerzina. Vyrauja rausva ir balta spalvos, buteliukas tamsaus rudo stiklo, dangtelis metalinis. Buteliuką malonu liesti.
  Tiesa, trūko informacijos apie serumo naudojimą. Nebuvo aišku, kada geriau naudoti šį serumą: ryte, vakare, ar abiem atvejais.
  Užrašai pakuotės paviršiuje aiškūs, lengvai įskaitomi, suprantami, šriftai puikiai suderinti.

  PRODUKTAS
  Serumo veidui spalva yra pieno baltumo. Konsistencija labiau skysta, šiek tiek primena rūgpienį. Labai lengvai įsigeria į odą.
  Šiuo metu yra šildymo sezonas, kuris ypač sausina veido odą. Naudoju šį PEONIA serumą veidui jau dvi savaites, ir nejaučiu jokio sausumo požymio veido odoje. Mano oda puikios būklės. Tepant šį serumą ant veido, jaučiamas gaivumas, vėsumas, lengvumas, labai malonus jausmas. Kvapas neutralus. Sudėtyje nėra ingredientų, kurie kenktų odai.

  REZULTATAS
  Po dviejų savaičių stangrinamojo PEONIA serumo naudojimo, mano oda neišsausėjo, nepatyrė jokios alerginės reakcijos ir pan. Sakyčiau atvirkščiai, norėčiau pratęsti tokio produkto naudojimą, nes mano veido oda atrodo skaisčiai, elastinga, pridrėkinta ir pamaitinta. Aš jaučiuosi tikrai komfortabiliai. Man labai patinka ši linija. Tikrai norėsiu rekomenduoti kitiems.
  Smalsu išmėginti ir kitus šios kompanijos produktus. Ačiū

 3. User has not uploaded an avatar
  vaida651 prieš 1 m.

  Teko išbandyti PEONIA antioksidantą – serumą veidui su vitaminu C. Nors naudoju pakankamai neilgai, beveik 3 savaites, pastebėjau, kad oda tapo elastingesnė. Patiko, patogus buteliukas, pipetė, lengvai ir greitai įsigeria. Itin patiko, kad bekvapis. Beje jauninantį drėkinantį kremą naudoju ir toliau.

 4. miegapelius
  miegapelius prieš 1 m.

  PEONIA serumą gavau greitai ir tą patį vakarą pradėjau testuoti.

  Pirmieji įspūdžiai. Pakuotė kokybiška, maloni akiai, etiketė neperkrauta nei simboliais, nei spalvomis, skoninga. Žvelgiant į produkto pakuotę, matyti, kad tai kokybiškas, brangesnis preparatas.

  Visa tai sako vien pakuotė ir buteliuko dizainas, tad galiu teigti, kad PEONIA serumas skirtas... Skaityti visą »»»

 5. Lialia 97 prieš 7 mėn.

  Sveiki ar galima veido seruma naudoti paakiams ar turi būti atskiras serumas paakiams?

Noriu įvertinti daiktą: