PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C

merginukas
Testuotojas merginukas
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C

Pirmają šių metų dovanėlę gavau nuo Tėvų darželio – tai laimėtas Peonia veido antioksidantas-serumas su vitaminu C.

Siuntinuką gavau gan greitai, pradžiugino pridėtas mėginukas, tačiau nustebino serumo dydis (15ml). Iš pradžių pagalvojau, jog tai testerinis dydis, tačiau panaršiusi www.peonia.lt puslapyje supratau, kad tai pilno dydžio produktas. Pirmos mintys - auksas buteliuke. Visgi kaina € 21.59 už 15ml.

Patiko ir produkto dizainas - nedidukas stiklinis buteliukas su pipete. Per daug nesigilinus laukiau vakaro, kada galėsiu išmėginti šį stebuklą.

Pirmas įspūdis buvo puikus. Serumas aliejinis, jaučiamas šioks toks aliejinių dažų kvapas, tepėsi taupiai, vos kelių lašelių užteko ištepti ir pamažuoti veidą.

Pati esu mėgėja naudoti natūralius aliejus, tad serumas iškart patiko dėl savo aliejinės konsistencijos.

Turbūt skaitytojams iškils klausimas - kodėl tik 3 žvaigždutės?

Čia ir prasideda įdomumas. Serumą naudojau 10 vakarų iš eilės. Sakysit per mažai, kad susidaryčiau galutinę nuomonę? Galbut. Tačiau pagailėjau savo odos ir nusprendžiau bandymus nutraukti. Kai rinkausi, kurią priemonę noriu išbandyti, pasirinkau būtent šitą antioksidantą-serumą, kadangi gamintojas teigė, jog jis sumažina odos pigmentaciją bei tinka itin jautriai odai.

Rezultatas - maži spuogeliai ir raudonos dėmės ant veido. Pastebėjusi, kad odos būklė vis blogėja, nusprendžiau pasigilinti į serumo sudėtį ir išsiaiškinti, dėl ko. Visų pirma, pasigedau nors minimalaus informacinio lapelio.

Ant pakuotės ir pačio buteliuko tik pagrindinė informacija, tokia kaip pavadinimas, gamintojas, sudėtis (kuri, beje, šiek tiek skiriasi nuo pateiktos Peonia internetiniame puslapyje). Google pagalba išangrinėjusi sudėtį, supratau dėl ko serumas galimai nepatiko mano odai.

Nesu tokių dalykų žinovė, tačiau iššifravus ir išsivertus sudėtinių dalių pavadinimus, supratau, kad silikoninio pagrindo minkštikliai kimšo veido odos poras, o benzilo alkoholis ją sausino ir dirgino. Šitos blogybės paimė viršų prieš kitas tikrai puikias sudėtines dalis, tokias kaip makadamijų aliejus, vitaminai C ir E.

Summa summarum:

 • Privalumai: antioksidantai, vitaminas C.
 • Trūkumai: gali dirginti, kimšti poras, kaina.

Tikiuosi kitoms testuotojoms serumas tik ir patiks. Kad ir kaip bebūtų, išbandyti šį produktą ir parašyti įvertinimą buvo įdomi patirtis

Testuotojų vertinimai

Teramisa
2018-12-20
PEONIA ACI™ serumas veidui
Vertindama stangrinamojo veido serumo ACI™ FORMULA 3 sudėtį, ieškojau informacijos apie kiekvieną ingredientą.... Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2018-12-19
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C
Testavau PEONIA antioksidantą - serumą veidui su vitaminu C. Nuo siuntinuko gavimo serumą naudoju jau virs 2 savaičių... Skaityti visą
ririki
2018-12-20
PEONIA ACI™ serumas veidui
Apie PEONIA pirmą kartą sužinojau „Tėvų darželio“ dėka, kuomet buvo testuojami veido kremai. Šis kosmetikos gamintojas iš ... Skaityti visą
ekshineee
2018-12-19
PEONIA ACI™ serumas veidui
Pakuotė maža, serumo buteliukas lengvai telpantis į saują, ar bet kurią kišenę. Pirma mintis – super, idealiai kelioninis! Skaityti visą
miegapelius
2019-01-09
PEONIA ACI™ serumas veidui
PEONIA pakuotė kokybiška, maloni akiai, etiketė neperkrauta nei simboliais, nei spalvomis, skoninga. Žvelgiant į produkto...... Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. ririki
  ririki prieš 1 m.

  Apie PEONIA pirmą kartą sužinojau „Tėvų darželio“ dėka, kuomet buvo testuojami veido kremai. Šis kosmetikos gamintojas iš karto sudomino - gera produktų sudėtis, žadamas puikus poveikis, na ir žinoma, malonu, kad tai lietuviška produkcija. Labai džiugu, kad pasitaikė proga išbandyti šio gamintojo serumą.

  Taigi, išpakavusi siuntinį, rankose laikiau nedidelę dėžutę. Jos išvaizda maloni akiai, neperkrauta, tvarkinga ir sukuria įspūdį, kad tai patikimas, kokybiškas produktas. Skaityti visą »»»

 2. User has not uploaded an avatar
  vvivvi prieš 1 m.

  PEONIA ACI stangrinamasis serumas veidui

  Išmėginau jau antrą PEONIA kosmetikos produktą. Serumas veidui taip pat nenuvylė kaip ir stangrinamasis paakių kremas. Ypač džiugina tai, kad ši kosmetika yra lietuviška.

  PAKUOTĖ
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotė man taip pat labai patogi, nors serumo buteliukas ir itin mažas, produkto jame yra tik 15ml. Buteliuko dangtelis yra kartu su pipete, kuri reikalinga skystos konsistencijos serumui paskirstyti ant odos. Pipetė veikia puikiai, dozuoja pakankamą serumo kiekį vieno karto panaudojimui.
  Stangrinamojo serumo veidui pakuotės dizainas sakyčiau labai profesionalus, malonus akiai, neerzina. Vyrauja rausva ir balta spalvos, buteliukas tamsaus rudo stiklo, dangtelis metalinis. Buteliuką malonu liesti.
  Tiesa, trūko informacijos apie serumo naudojimą. Nebuvo aišku, kada geriau naudoti šį serumą: ryte, vakare, ar abiem atvejais.
  Užrašai pakuotės paviršiuje aiškūs, lengvai įskaitomi, suprantami, šriftai puikiai suderinti.

  PRODUKTAS
  Serumo veidui spalva yra pieno baltumo. Konsistencija labiau skysta, šiek tiek primena rūgpienį. Labai lengvai įsigeria į odą.
  Šiuo metu yra šildymo sezonas, kuris ypač sausina veido odą. Naudoju šį PEONIA serumą veidui jau dvi savaites, ir nejaučiu jokio sausumo požymio veido odoje. Mano oda puikios būklės. Tepant šį serumą ant veido, jaučiamas gaivumas, vėsumas, lengvumas, labai malonus jausmas. Kvapas neutralus. Sudėtyje nėra ingredientų, kurie kenktų odai.

  REZULTATAS
  Po dviejų savaičių stangrinamojo PEONIA serumo naudojimo, mano oda neišsausėjo, nepatyrė jokios alerginės reakcijos ir pan. Sakyčiau atvirkščiai, norėčiau pratęsti tokio produkto naudojimą, nes mano veido oda atrodo skaisčiai, elastinga, pridrėkinta ir pamaitinta. Aš jaučiuosi tikrai komfortabiliai. Man labai patinka ši linija. Tikrai norėsiu rekomenduoti kitiems.
  Smalsu išmėginti ir kitus šios kompanijos produktus. Ačiū

 3. User has not uploaded an avatar
  vaida651 prieš 1 m.

  Teko išbandyti PEONIA antioksidantą – serumą veidui su vitaminu C. Nors naudoju pakankamai neilgai, beveik 3 savaites, pastebėjau, kad oda tapo elastingesnė. Patiko, patogus buteliukas, pipetė, lengvai ir greitai įsigeria. Itin patiko, kad bekvapis. Beje jauninantį drėkinantį kremą naudoju ir toliau.

 4. miegapelius
  miegapelius prieš 1 m.

  PEONIA serumą gavau greitai ir tą patį vakarą pradėjau testuoti.

  Pirmieji įspūdžiai. Pakuotė kokybiška, maloni akiai, etiketė neperkrauta nei simboliais, nei spalvomis, skoninga. Žvelgiant į produkto pakuotę, matyti, kad tai kokybiškas, brangesnis preparatas.

  Visa tai sako vien pakuotė ir buteliuko dizainas, tad galiu teigti, kad PEONIA serumas skirtas... Skaityti visą »»»

 5. Lialia 97 prieš 3 mėn.

  Sveiki ar galima veido seruma naudoti paakiams ar turi būti atskiras serumas paakiams?

Noriu įvertinti daiktą: