Natūralūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimai)

Partnerio turinys
4.2
17 vertinimai(ų)
Natūralūs „Supergarden“ užkandžiai BITES (atsiliepimai)

„Supergarden“ užkandžiai BITES - 100 % natūralūs, be pridėtinio cukraus, kvapiųjų medžiagų ir dažiklių.

Tik 3 ingridientai: maltų uogų/vaisių/daržovių milteliai, prabangiausias sviestas – kakavos ir pats švariausias proteinas – žirnių.

Kai norisi kažko skanaus ar saldaus – pati geriausia alternatyva saldumynams!

Daugiau informacijos apie natūralius užkandžius BITES - www.supergarden.lt

TESTUOTOJŲ ATSILIEPIMAI

tevu-darzelis.lt testuotojai ragavo tris natūralių užkandžių BITES skonius (kiekvienas testuotojas gavo tris skirtingų skonių indelius*):

1. Džiovintų šaltyje vaisių užkandis BITES - džiovintos šaltyje uogos ir vaisiai (ananasai, mangai, bananai, juodieji serbentai, avietės), kakavos sviestas, žirnių baltymų izoliatas**. www.supergarden.lt/dziovintu-saltyje-vaisiu-uzkandis

2. Džiovintų šaltyje uogų užkandis BITES – džiovintos šaltyje uogos (gervuogės, avietės, mėlynės, žemuogės, braškės), kakavos sviestas, žirnių baltymų izoliatas**. www.supergarden.lt/dziovintu-saltyje-uogu-uzkandis

3. Džiovintų šaltyje daržovių užkandis BITES - džiovintos šaltyje daržovės (burokėliai, morkos, žirniai, kukurūzai, raudonoji paprika), kakavos sviestas, žirnių baltymų izoliatas**. www.supergarden.lt/dziovintu-saltyje-darzoviu-uzkandis

• *Grynoji produkto masė viename indelyje – 50g.
  • **Izoliatas - išgryninti, išvalyti, nuo kitų medžiagų atskirti natūralūs baltymai.

Testuotojų atsiliepimai pateikti komentruose apačioje

Gieedriukee prieš 2 sav.

I[img]photo:img_20201008_162955-hpdah.jpg[/img

Su vaikais išbandėme BITES užkandžius, tai tobula pakeičiant įprastus saldainius. Indelyje yra keli skoniai iš kurių išsirinkome kiekvienas sau. Patogus kelionėje. Vaikui labai patiko, nes gali įsidėti į mokyklą, mažas indukas indukas ir nesveriantis daug svorio. Vaikams labai patiko vaisinis uogų užkandukas.
    Tikrai rekomenduoju išbandyti ir mėgautis keliais skoniais viename indelyje.

Gieedriukee prieš 2 sav.

Su vaikais išbandėme BITES užkandžius, tai tobula pakeičiant įprastus saldainius. Indelyje yra keli skoniai iš kurių išsirinkome kiekvienas sau. Patogus kelionėje. Vaikui labai patiko, nes gali įsidėti į mokyklą, mažas indukas ir nesveriantis daug svorio. Vaikams labai patiko vaisinis uogų užkandukas.
    Tikrai rekomenduoju išbandyti ir mėgautis keliais skoniais viename indelyje.

Deimante26 prieš 2 sav.

Sūnaus(5 metai) labai mėgsta uogų ir daržovių Bites. Žinant sudėtį, gelbsti daržovių Bites, nes visiškai nevalgo žalių daržovių, o supergarden užkandžius su pasimėgavimu gardžiuojasi.

kristoolia prieš 1 sav.

Mūsų šeimai tai atradimas. Pamėgo net vaikas. Žinant jų sudėtį, labai džiaugiuosi, kad vaikas nešasi į mokyklą ir užkandžiauja sveikai.

NeringaKle prieš 1 sav.

maniškis mėgsta kosmonautus, pasinaudojau gudrybe ir pasakiau, kad tokį maistą valgo kosmonautai, tai visai jokių problemų nebuvo Man skaniausi daržoviniai, vyrui patiko saldesni vaisių.

Noriu įvertinti daiktą: