PEONIA serumai veidui (atsiliepimai)

Partnerio turinys
4.3
3 vertinimai(ų)
PEONIA serumai veidui (atsiliepimai)

Toliau testuojame lietuvišką PEONIA LAB veido priežiūros priemonių liniją, įkvėptą naujos kartos biotechnologijos mokslų laimėjimų ir sukurtą bendradarbiaujant su Lietuvos biotechnologijų įmonės PROFARMA ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkais!

Pirmieji du išbandyti PEONIA produktai įvertinti išties gerai, šį kartą išbandysime du PEONIA serumus veidui.

PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C

Serumas PEONIA ANTIOXIDANT 1 skatina kolageno gamybą, ypač efektyvi priemonė odai, pažeistai saulės. Padeda kovoti su pigmentinėmis dėmėmis, pagerina odos elastingumą, bei bendrą būklę.

Serumo sudėtyje esantis vitaminas C bei vitaminas E, kurie veikia kaip antioksidantai – padeda pašalinti laisvuosius radikalus. Unikali formulė padeda išlaikyti vitamino C stabilumą.

Aktyviosios medžiagos prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Subalansuota šio serumo formulė tinka ir labai jautriai odai.

Veikliųjų medžiagų ypatybės:

• Padeda sumažinti odos senėjimo požymius;
  • Apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio;
  • Padeda atstatyti kolageno ir elastino lygį;
  • Sumažina odos pigmentaciją.

PEONIA ACI™ serumas veidui

Serume PEONIA ACI™ FORMULA yra 4 biologiškai aktyvūs komponentai. PEONIA ACI™ kompleksas – didelės koncentracijos priešpienio biologiškai aktyvūs komponentai, natūralūs augimo faktoriai, natūrali hialurono rūgštis, aminorūgštys, kofermentas Q10, simondsijų (jojoba) aliejus.

Veikliųjų medžiagų ypatybės:

• Atkuria odos ląsteles;
  • Stangrina, maitina, drėkina ir skaistina odą;
  • Saugo nuo UV spindulių.

Testuotojų vertinimai

2018-12-12
PEONIA antioksidantas – serumas veidui su vitaminu C
Siuntinuką gavau gan greitai, pradžiugino pridėtas mėginukas, tačiau nustebino serumo dydis (15ml). Skaityti visą

1. egle385
    egle385 prieš 1 sav.

Pirmiausia noriu padėkoti Tėvų Darželio komandai už suteiktą galimybe tapti testuotoja. Siuntinukas mane pasiekė greitai.

Tad per kelias dienas po gauto informacinio laiško apie atranką nusprendžiau pasidomėti šiuo produktu. Iki to laiko nieko nebuvau girdėjusi apie šią kosmetikos linija. Mane labai nustebino ir nudžiugino, kad išbandysiu lietuvišką produktą.

Išpakavusi siuntinį radau PEONIA antioksidantą-serumą su vit. C ir PEONIA jauninamąjį drėkinamąji vedo kremą (mėginuką). Pasigedau kokio nors lankstinuko ar informacinio lapelio apie šią kosmetikos liniją, kaip ją naudoti ar pan. Kadangi dar niekada neteko naudoti serumo veidui, tai pasidomėjau kaip šį produktą teisingai naudoti. Visa mane dominanti informacija pateikta interneto puslapyje www.peonia.lt.

Produkto pakuotė labai patogi, su pipete galima patogiai užlašinti norimą kiekį serumo ant veido odos. Nustebino, kad nėra intensyvaus kvapo, nors tikėjausi bijūnų kvapo. Rėmiausi PEONIA linijos pavadinimo reikšme.

Produkto konsistencija aliejinės, tad užtenka tik poros lašelių. (15ml kieko užteks tikrai ilgam). Sudėtyje yra makadamijos aliejaus, kuris naudojamas probleminei odai. Taip pat vitamino C-mažina pigmentines dėmes. Vitaminas E-maitina veido odą. Kaip ir rekomenduota serumą tepiau vakarais. Man to užteko, nes oda nėra labai sausa. Labai jaudinausi, kad produktas gali netikti, nes yra gana riebus, bet šį abejonė nepasitvirtino. Rytais vedo oda atrodė pamaitinta, minkšta, jokių pleiskanojimų.

Vertinu 5 žvaigždutėmis,nes produktas pagrindinį mano lūkestį išpildė. Maitina mano odą, neriebina jos, o dėl pigmentinių dėmelių mažinimo parodys ilgas naudojimo laikas.

Dėkoju!!!

2. merginukas prieš 1 sav.

Pirmają šių metų dovanėlę gavau nuo Tėvų darželio - tai laimėtas Peonia veido antioksidantas-serumas su vitaminu C. Siuntinuką gavau gan greitai, pradžiugino pridėtas mėginukas, tačiau nustebino serumo dydis (15ml). Iš pradžių pagalvojau, jog tai testerinis dydis, tačiau panaršiusi www.peonia.lt puslapyje supratau, kad Skaityti visą »»»

3. Monika139
    Monika139 prieš 4 d.

Labai nudžiugau gavusi galimybę išbandyti serumą su vitaminu C, nes planavau naudoti kokį nors produktą su vitaminu C. Apie „Peonia“ prekės ženklą sužinojau pirmą kartą, tačiau šis produktas mane maloniai nustebino.

„Peonia“ serumo su vitaminu C sudėtis: Macadamia Integrifolia seed oil (liet. Plačialapės makadamijos riešutų aliejus), Cyclopentasiloxane (liet. Ciklopentasiloksanas), Cyclohexasiloxane (liet. Cikloheksasiloksanas), Tetrahexyldecyl Ascorbate (liet. Vitaminas C), Citrus Grandis peel oil (liet. greipfruktų žievelių aliejus), Benzyl alcohol (liet. Benzilo alkoholis), Tocopherol (liet. Tokoferolis, Vitaminas E).

Serumo sudėtis gana nebloga, yra tik keli vidutinio saugumo ir vienas pavojingas ingredientas. Pagrindiniai serumo komponentai minkština ir drėkina odą.

Serumą naudojau pusantros savaitės, vakarais, po 4 lašiukus. Pasitepus jautėsi pamaitintos, minkštos ir švelnios odos jausmas. Per tokį trumpą laiką odos pagerėjimo nepastebėjau, tačiau manau, kad reikia ilgesnio laiko naudoti jį, kad pasijaustų efektas. Turiu gana probleminę odą, tačiau ir pablogėjimo nepajutau: daugiau nei įprastai neišbėrė, porų labai nekemša (tik keletas komponentų gali kimšti poras). Manau, kad šis serumas labiau tiktų sausiaodėms, nes puikiai padrėkintų ir paminkštintų odą.

Pati serumo konsistencija maloni ir labai lengvai skirstosi ant odos, kelių lašiukų užtenka veido ir kaklo odai. Patogus dozavimas pipete, kiekis – 15 ml, kurį nuo atidarymo reikia sunaudoti per 6 mėnesius, tačiau reikėtų sunaudoti iki saulės vonių, dėl vitamino C.

Popierinė dėžutė pagaminta kito popieriaus (PAP #21), pats buteliukas iš spalvoto stiklo (GL #72).

Noriu įvertinti daiktą: