Avokadų ir fetos užtepas

Ingredientai: Avokadai - 4 vienetai, Svogūnas (geriau raudonasis) - 0.5 vieneto, Česnakas - 2 skiltelės, Pomidorai - 4 vienetai, Fetos sūris - 150 gramai, Petražolės arba kalendra - 1 sauja, Citrinos sultys - 3 valgomieji šaukštai, Aliejus - 2 valgomieji š.

Kubeliais pjaustytus pomidorus, svogūną, labai smulkiai supjaustytą česnaką, kapotas petražoles, kubeliais pjaustytus avokadus sumaišykite su aliejumi ir šlakeliu citrinos sulčių. Svarbu, kad avokadai būtų gerai prinokę ir lengvai susitrintų. Tuomet sudėkite kubeliais pjaustytą fetos sūrį ir vėl permaišykite. Salotas 2-3 valandas pašaldykite šaldytuve. Prieš tiekiant pagardinkite druska, pipirais, galima įberti truputį čili miltelių arba įdėti truputį smulkiai pjaustyto šviežio čili pipiro, jeigu mėgstate aštriai. Salotas patiekite su kukurūziniais traškučiais arba tepkite ant skrudintos duonos, krekerių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.