„Baby City/Toy City“ ir „Žaislų planeta“: šį sezoną populiariausi žaislai

Reklaminis partnerio turinys
Mergaitės važinėjasi paspirtukais „BabyCity/ToyCity“ nuotr.

Ilgas karantinas ir mokslai namuose vaikus gerokai išvargino, tad pramogų pasiilgę mažieji vis dažniau nori ištrūkti į lauką. Paspirtukai, dviračiai ir kiti lauke bei namuose, kai orai nelepina, populiarūs žaislai ir žaidimai dabar – tėvų rūpestis. Kokius pirkti ir kaip išsirinkti? „Kotryna group“, kuriai priklauso prekių vaikams parduotuvės „Žaislų planeta“, „BabyCity/ToyCity“, žaislų padalinio komercijos vadovė Nomeda Daukantienė apžvelgia populiariausias pavasario–vasaros sezono naujoves ir žaislų bei pramogų tendencijas.

Populiariausi – paspirtukai

Daukantienės teigimu, prasidedant pavasariui ir vasarą žaislų pirkimo tendencijos paprastai būna ypač ryškios: pirkėjai dairosi laisvalaikiui skirtų žaidimų ir pramogų, domisi, kaip įdomiai užimti vaikus. Kas šį sezoną populiariausia? Judėjimo priemonės – paspirtukai, dviračiai ir balansiniai dviratukai. „Pastaruoju metu neabejotinai populiariausi įvairūs paspirtukai, nes vaikai ypač mėgsta jais važinėti. Ši transporto priemonė pavasarį ir vasarą – nepralenkiama. Pirkėjų favoritai – pripažintų prekių ženklų „Globber“, „Quurio“, „Yvolution“ paspirtukai. Tiesa, ieškoma ne tik įprastų dviračių, bet ir triračių paspirtukų mažesniems vaikams bei triukams atlikti skirtų paspirtukų. Tokių mūsų parduotuvėse šįmet ypač gausu“, – sako N. Daukantienė.

Globber paspirtukas

Atidarytas dviračių sezonas

Pirmosios akimirkos ant dviračio lieka bene visam gyvenimui. Nauji potyriai, pirmosios kelionės ant jau nuosavo transporto priemonės ypač džiugina įvairaus amžiaus vaikus. „Vaikai savarankiškai minti pedalus mokomi nuo mažų dienų, toks laisvalaikis, kai gali „skrieti su vėju“, ypač mėgstamas vaikų, juolab kad šios transporto priemonės rūšių – gausu: nuo balansinių dviratukų iki gerai visame pasaulyje žinomų ir lengvai pritaikomų išskirtinio dizaino „Globber“, „Yvolution“ ir „Kinderkraft“ dviračių“, – sako N. Daukantienė.

Balansiniai dviračiai

„Tėveliai mažiesiems ieško ne tik dviračių, bet ir triratukų, – sako „Kotryna group“ atstovė, – ir priduria, kad populiariausias šios kategorijos prekių ženklas – „Gloober“ ir išskirtinis jo modelis „Trike Explorer 4 in 1“.“ Jį ypač lengva pritaikyti vaikams nuo 10 mėn. iki 5 metų – vadinasi, jis auga kartu su vaiku ir yra tikras transformeris. Net keturios pozicijos skirtingiems vaiko amžiaus tarpsniams!

  • Triratukas-vežimukas (10–36 mėn.)
  • Triratukas su rankena stumti tėvams (18–36 mėn.)
  • Mokomasis triratukas (24–36 mėn.)
  • Balansinis dviratukas (2–5 m.)

„Vyresniesiems – kokybiškas pirmasis dviratis su minamais pedalais, nes aktyviai leisti laisvalaikį ir kuo ilgiau būti gryname ore, tėveliai pritars, – ypač svarbu. Dviratis – spalvingas, patogus, su nuotaikingomis detalėmis – lengvai atitrauks vaiką nuo mobiliojo įrenginio ir išvilios į lauką, leis pajudėti. Beje, tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas visai šeimai“, – sako N. Daukantienė.

Raudonas dviratis

Žaidimai lauke

Anot „Kotryna group“ atstovės, artėjant vasarai tėvams svarbu pasirūpinti, kad vaikai daugiau laiko leistų lauke, tad ieško būdų, kaip įrengti kuo įdomesnių pramogų. Ypač didelio susidomėjimo sulaukia žaidimų aikštelės, vaikiški lauko nameliai, čiuožyklos, smėlio dėžės, kuriuos itin lengva įrengti ar pastatyti greta namų ar sodybų kiemuose, įvairūs lauko žaislai.

„Šiemet siūlome gausybę šios kategorijos naujovių, – sako N. Daukantienė, – pavyzdžiui, smagias akimirkas garantuosiančius trijų skirtingų dydžių „Quurio“ batutus. Muilo burbulai, vėjo malūnėliai – smagiausios pramogoms vaikams lauke, tad šioje kategorijoje taip pat apstu naujienų.“

Anot N. Daukantienės, pavasariui einant į pabaigą, atidarant maudynių sezoną, kai orai lepina šiluma, itin paklausūs tampa vandens pramogų žaislai – vandens šautuvai, kamuoliai, pripučiami baseinai. Šios vasaros naujienos – įvairi vandens pramogų atributika – pavyzdžiui, „Xshot“ vandens šautuvai su greito vandens užpildymo funkcija, įvairūs paplūdimio žaislai.

Žaidimai namuose

Šį pavasarį orai šiluma nelepina, tad įdomiai, smagiai laiką su šeima galima leisti ir namuose. Rinkitės naujus ar populiarius, laiko patikrintus žaidimus ir dėliones ir pramogaukite namuose.

Stalo žaidimai, anot N. Daukantienės, išlieka populiariausi viso pandeminio laikotarpio metu. Klasikiniai žaidimai „Scrabble“, „Monopoly“, „Uno“ kortos, „Tactic“, tačiau įdomios ir pirkėjams įspūdį jau spėjusios palikti naujovės. Jų gausybėje išsiskiria neseniai rinkoje pasirodęs piešimo ore žaidimas „Pictionary“, strateginiai „Brain games“ žaidimai, interaktyvi „Gravitrax“ takelių sistema.

Zaidimai namuose

Anot „Kotryna group“ atstovės, dėlionės taip pat išlieka nepralenkiamos ir populiarios: paprastesnės, vaikiškos, ir sudėtingos, skirtos suaugusiesiems, puoštos įmantriais paveikslėliais, su itin daug detalių. „Ravensburger ESCAPE“ dėlionių serija – bene pirmas pasirinkimas. Tai – ne paprasta „tiesiog dėlionė“: joje integruoti pabėgimų kambario misijų elementai, tad galvosūkis ir iššūkiai – dvigubi. Tokios dėlionės ir žaidimai garantuoja smagias akimirkas bet kuriuo metų laiku.

Dėlionės

„Išskirti derėtų ir tuos žaislus bei žaidimus, kurių gamintojai rūpinasi, kad kasmet vaikai atrastų kažką naujo, – pavyzdžiui, „Paw Patrol“, „Rainbocorns“ ir „Hairdorables“. Juos puikiai pažįsta ir mėgsta žaisti vaikai, nes žino, kad kiekvieną sezoną laukia naujos staigmenos.

Žaiskite, pramogaukite, laiką leiskite aktyviai ir linksmai. Populiariausius žaislus, žaidimus ir transporto priemones rasite jau atsivėrusiose fizinėse parduotuvėse: jose pasirūpinta saugiu apsipirkimu, užtikrintos visos prevencijos priemonės. Tiesa, dėl riboto ploto jose dalies prekių galite nerasti, taigi paprašykite konsultantų pagalbos: prekės bus užsakytos ir pristatytos į namus. Užsukite pas mus – patarsime ir padėsime išsirinkti:

Parduotuvių „BabyCity/ToyCityadresai:

Krymo g. 28, Šiauliai

Šilutės pl. 29, Klaipėda

„Ogmios miestas“ - Šeimos aikštė 7, Verkių g. 29, Vilnius

PC NORDIKA Vikingų g. 3, Vilnius

Pramonės pr. 29, Kaunas

PC Babilonas, Klaipėdos g. 143A, Panevėžys

 

Parduotuvių „Žaislų planetaadresai:

Kudirkos 37, Druskininkai

PC Akropolis - Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas

PC Molas - K. Baršausko g. 66A, Kaunas

PC Mega - Islandijos pl. 32, Kaunas

PC Akropolis - Taikos pr. 61, Klaipėda

PC RYO - Savitiškio g. 61, Panevėžys

PC Akropolis - Aido g. 8, Šiauliai

PC Saulės miestas - Tilžės g. 109, Šiauliai

PC Panorama - Saltoniškių g. 9, Vilnius

PC BIG - Ukmergės g. 369, Vilnius

PC Akropolis - Ozo g. 25, Vilnius

Absoliučiai viso asortimento ieškokite, saugiai ir patogiai apsipirkite ir elektroninėse „Žaislų planeta“ ir „BabyCity/ToyCity“ parduotuvėse www.zaisluplaneta.lt ir www.babycity.lt.

Skelbimai

12,00 €
122 | 6 - 7 m.
20,00 €
44 | 16 | L
10,00 €