„Baby City/Toy City“ karantino metu kviečia apsipirkti internetu

Partnerio turinys
Mama ir dukra apsiperka internetu fizkes | Shutterstock.com

Lietuvoje įvedus karantiną, prekių vaikams prekybos tinklas „Baby City/Toy City“ kviečia saugiai apsipirkti internetu adresais www.babycity.lt ir www.toycity.lt.

Neturint jokio fizinio kontakto su parduotuvių darbuotojais, iš plataus asortimento galima išsirinkti prekių vaikams, kūdikiams ir mamoms, įsigyti populiariausių ir dar neatrastų prekės ženklų žaislų, drabužių.

„Baby City/Toy City“ nuotolinės konsultacijos klientams

„Baby City/Toy City“ elektroninių parduotuvių konsultantai klientus konsultuoja telefonu, SMS žinutėmis, elektroniniu paštu, socialiniuose tinkluose ir net vaizdo skambučiais (tiesa, tokia konsultacija turi būti suderinama iš anksto).

„Baby City/Toy City“ prekių pristatymo ir atsiėmimo galimybės

Prekės klientams pristatomos per kurjerį į namus arba į visoje Lietuvoje esančius paštomatus. Perkant už daugiau, nei 30 eurų pristatymas nieko nekainuoja.

Užsakymą taip pat galima atsiimti „Baby City/Toy City“ parduotuvėse įrengtuose atsiėmimo punktuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

„BabyCity.lt“ ir „ToyCity.lt“, atsižvelgami į susiklosčiusią situaciją ir besirūpindami klientų saugumu, pristato naujovę - „Smartpost“ terminalus.

Baby City/Toy City Smartpost terminalai

Vilniuje, „Ogmios mieste“ esančioje „Baby City/Toy City“ parduotuvėje, įdiegtas „Click & Collect“ sprendimas, leidžiantis išduoti prekes visiškai išvengiant tiesioginio kontakto su parduotuvės personalu.

Visas procesas atrodo taip – prekybininkas internetu gauna užsakymą iš kliento, užsakymas yra paimamas iš prekybos vietos ir įdedamas į „Smartpost“ terminalą. Klientas gauna žinutę, kad prekė ar prekės paruoštos ir galima atvažiuoti jų pasiimti.

Svarbu, kad pakuojant yra naudojamos dezinfekcinės priemonės, nuolat stebima tiesioginį kontaktą su siuntiniais turinčių darbuotojų sveikata, o terminalas yra įrengtas atskiroje, nuolat vėdinamoje patalpoje.

„Baby City/Toy City“ svarbi informacija karantino metu

Karantino metu klientai nerimauja, ar ar bus vykdomi pristatymai, ar juos pasieks reikalingos prekės, tad „Baby City/Toy City“ skuba nuraminti - elektroninės prekybos pagalba pavyks patenkinti visų klientų poreikius, visi užsakymai bus pristatyti.

Atsižvelgiant į šiuo metu Lietuvoje esančią situaciją, dovanų kuponų galiojimas bus pratęstas. Juos bus galima išleisti pasibaigus karantinui.

„Baby City/Toy City“ ypatingą dėmesį skiria būsimoms mamoms ir skatina jas apsipirkti iš anksto ir nekeliant kojos iš namų: perkantiems internetu įmonė stengiasi pasiūlyti platų asortimentą, itin patrauklias kainas ir įvairias akcijas. Apsilankykite www.babycity.lt bei www.toycity.lt!
 

Pristatymas į namus „Venipak“ kurjeriu arba atsiėmimas „Omniva“ paštomate.
Perkant už 30 EUR ir daugiau – nemokamas pristatymas.

Prekes atsiimkite „Baby City/Toy City“ atsiėmimo punktuose:

  • Verkių g. 29, Vilnius,
  • Pramonės pr. 29, Kaunas,
  • Šilutės pl. 29, Klaipėda,
  • Krymo g. 28, Šiauliai.