„Baby City/Toy City“: kokius žaislus ir žaidimus rinktis karantino metu?

Reklaminis partnerio turinys
Mergaitės rankos laiko stalo žaidimo figūrėles Kuzina Natali | Shutterstock.com

Paskelbus karantiną, daugeliui tėvų kilo klausimas – kaip užimti vaikus, kad namuose praleistas laikas būtų turiningas ir naudingas. „Baby City/Toy City“ pataria, kokius žaislus ir žaidimus rinktis (ir visus juos galima užsisakyti internetu)!

Lauko žaislai aktyviam laisvalaikiui

„Globber“ triračiai paspirtukai vaikams

Globber triračiai vaikams

Globber“ - prancūzų dizainerių sukurti, aukštos kokybės paspirtukai, skirti dar tik važinėti pradedantiems mažiesiems. 3 ratai užtikrina važiavimo saugumą, o specialios technologijos padeda mokytis mažyliams balansuoti.

Paspirtukas yra transformuojamas ir auga kartu su vaiku - jį galima naudoti nuo 18 mėn. iki 9 metų! Be to, visi modeliai yra sulankstomi, tad neužima daug vietos namuose ir yra patogūs vežtis su savimi.

Dėmesio

Karantino metu, laiką lauke reikėtų leisti tik savo šeimos rate. Vertėtų rinktis atokesnį pasivaikščiojimą, nebūti ir neleisti vaikams žaisti bei bendrauti su pašaliniais žmonėmis.

„Quurio“ dviratukai – puikus pasirinkimas

Quurio dviratukas

 

Quurio dviratukas

Quurio“ dviračiai- išskirtinio vaikiško dizaino, kokybiški dviratukai už prieinamą kainą puikiai tiks Jūsų vaikui. Galite rinktis populiariausius dydžius, priklausomai nuo vaiko amžiaus bei dviejų skirtingų komplektacijų:

  • Ekonominis variantas- jo komplektacija užtikrina pagrindinius poreikius bei reikalaujamą saugumą. Komplektacijoje yra rankinis bei pedalinis stabdis, papildomi ratukai pradedantiesiems, atšvaitai, vairo apsaugos, garsinis signalas, krepšelis daiktams susidėti, komfortiškos rankenos.
  • Didesnės komplektacijos modelis papildomai turi komfortišką sėdynę su nešimo rankena, galinę bagažinę bei BMX stiliaus vairą. Leisk smagiai laiką lauke su „Quurio“!

Inovatyvi lėkštė - kamuolys „Phlat Ball“

Phlat Ball lėkštė kamuolys

Lėkštė - kamuolys „Phlat Ball“ už inovacijas buvo apdovanota visoje Europoje. Tai kamuolys, kurį itin paprasta transformuoti į diską tiesiog suplojant, o skrydžio metu jis vėl pavirsta į kamuolį.

Vidaus žaislai vaikų lavinimui ir buvimui su šeima

Populiariausios dėlionės „Ravensburger“

Ravensburger dėlionė

Dėlionių dėliojimas padeda lavinti vaikų smulkiąją motoriką bei loginį mąstymą, tačiau jos sparčiai populiarėja bei grįžta į madą ir tarp suaugusiųjų.

Dėlionės „Ravensburger“ yra itin aukštos kokybės, tinkamos įvairaus amžiaus dėliotojams - iš plataus asortimento galima išsirinkti norimo paveiksliuko ir tinkamo sudėtingumo lygio dėlionę, turinčią nuo keliolikos iki kelių tūkstančių detalių.

„Play-Doh“ minkymo rinkiniai

Play-Doh rikinys

Play-Doh“ yra malonios tekstūros, plastelininio modeliavimo priemonė, kurią spėjo pamėgti daugybė šeimų!

Darbuodamiesi su lipdymo masėmis vaikai įsitraukia, susikoncentruoja, pastebima, kad susikaupia ilgesniam laikui. Šios minkymo masės yra aukštos kokybės ir visiškai saugios vaikams.

„Hape“ lavinamieji žaidimai

Hape lavinamieji žaidimai

Auginantiems pačius mažiausius siūlome atkreipti dėmesį į „Hape“ lavinamuosius žaidimus: dėliones, vaikų ugdymą ir motoriką skatinančius muzikinius bei kūrybinius žaislus. Žaislai yra aukščiausios kokybės, ilgaamžiai, pripažinti ir įvertinti pasauliniu mastu.

Strateginis stalo žaidimas „Sequence Classic“

Sequence Classic stalo žaidimas

Strateginis stalo žaidimas „Sequence Classic“ yra dažnas pasirinkimas tarp šeimų. Šio žaidimo tikslas, atrodytų, nesudėtingas - sudėlioti 5 žetonų eilę, tačiau jį labai įdomu žaisti komandomis. Kalbėtis su savo komandos nariu negalima, tad teks susikaupti ir pabandyti atspėti jo mintis!

Kortų žaidimas „Dobble“

dobble kortų žaidimas

Dobble“ nesudėtingas, greitai perprantamas, tačiau daug teigiamų emocijų ir juoko suteikiantis kortų žaidimas su paveikslėliais. Jis lavina pastabumą, mąstymą, reakciją. „Dobble“ galima žaisti įvairiais būdais, todėl jis tikrai nenusibos viso karantino metu.

Klasikiniai stalo ir kortų žaidimai

Uno kortų žaidimas

Populiarumo nepraranda ir klasikiniai stalo žaidimai: „Monopolis“, „Alias“, „Dixit“, „Domino“, „Jenga“ ir ne vienerius metus itin mėgstamas kortų žaidimas „UNO“. Jeigu dar neturėjote progos jų išbandyti, dabar puikus metas!

 

Internetinėse parduotuvėse www.babycity.lt ir www.toycity.lt nestabdo savo veiklos, jose rasite dar didesnį asortimentą ir nerizikuodami sveikata galėsite įsigyti savo pamėgtas prekes ar atrasti naujas. Perkant už 30 EUR ir daugiau – nemokamas pristatymas į namus „Venipak“ kurjeriu arba atsiėmimas „Omniva“ paštomate.

„Babycity“ taip pat pristato naujovę – „SmartPost“ prekių atsiėmimo sistemą - „Click & Collect“. Kaip patogiai ir greitai atsiimti prekes ir kur jau yra ši sistema įdiegta skaitykite štai čia: https://www.babycity.lt/lt/saugiai-apsipirkite-internetu

Prekes atsiimkite „Baby City/Toy City“ atsiėmimo punktuose:

  • Verkių g. 29, Vilnius,
  • Pramonės pr. 29, Kaunas,
  • Šilutės pl. 29, Klaipėda,
  • Krymo g. 28, Šiauliai.