Bikor „Egipto Žemė“ kosmetikos priemonės (testuotojų atranka) (256)

Bikor „Egipto Žemė“ kosmetikos priemonės

Šį kartą testuojame Bikor „Egipto žemę“ ir ieškome norinčių išbandyti egiptietiškas Nefertitės grožio gudrybes!

Kas yra Bikor „Egipto Žemė“?

Bikor „Egipto Žemė“ („Egyptische Erde“ Bikor) – išskirtinė, išgrynintos sudėties, odą puoselėjanti kosmetikos priemonė su mineralais. Idėja dažytis mineralinėmis medžiagomis kilo dar senovės Egipte, tačiau šio produkto receptūrą sukūrė ir užpatentavo Šveicarijos įmonė GUTKNECHT + FREY AG.

Bikor „Egipto Žemėje“ yra odą puoselėjančių vitaminų A ir E, sviestmedžio sviesto, taip pat efektyviai drėkinančių simondsijų (jojobos) sėklų ir žemės riešutų aliejų bei hialurono rūgšties. Hipoalergiška, dermatologiškai patikrinta. Sudėtyje nėra parabenų. Priemonės užtenka vidutiniškai 400 makiažų atlikti.

Kaip naudoti Bikor „Egipto Žemę“ ?

Prieš naudojimą veidą galite pamaitinti kremu. Jam visiškai įsigėrus į odą, dideliu, geriausia – natūralaus plauko šepetėliu sukamaisiais judesiais nuo kaktos, ausų ir kaklo link padenkite veidą nedideliu kiekiu Bikor „Egipto Žemės“.

Bikor „Egipto Žemė“ nėra maskuojamasis produktas. Pagrindinė šios kosmetinės priemonės savybė – suteikti odai skaistumo. Trūkumams paslėpti reiktų naudoti Bikor Oslo pudrą, o „Egipto Žeme“ užbaigti makiažą.

Daugiau informacijos, apie produktą ir kaip jį teisingai naudoti rasite www.bikoregiptozeme.lt

Kaip testuosime Bikor „Egipto Žemę“?

Jeigu norite išbandyti Bikor „Egipto Žemę“ ir gauti individualią kasdienio makiažo pamoką, o išbandžiusios produktą – pasidalinti įspūdžiais apie produktą su TD lankyrojais, dalyvaukite atrankoje!

Atrinktos testavimo dalyvės išbandys:

  • Individualią kasdienio makiažo pamokėlę su „Egipto Žeme" Vilniuje arba Kaune (1 val. trukmės)
  • Bikor „Egipto Žemės“ kosmetikos priemonę.
  • Natūralaus ožkos plauko kosmetinį teptuką.

egipto žemė

Dovaną (produktą ir teptuką) testuotojos gaus po pamokėlės, kurios laiką turės asmeniškai susiderinti su pasirinktu ERDESA salonu:

  • VILNIUJE, Sakalų g. 6, Tel. (8~5) 212 32 50; mob. +370 650 86352, Darbo laikas: I-V: 9:00-18:00.
  • KAUNE, Ožeškienės g. 4, Tel. (8~37) 20 17 71; mob. +370 685 59449, Darbo laikas: I-V: 10:00-18:00.

Norėdamos dalyvauti atrankoje, komentaruose po šiuo straipsniu įrašykite pasirinktą miestą: VILNIUS arba KAUNAS.

Komentarų laukiame iki 2019.08.25 dienos pabaigos, 7 testuotojas atrinksime burtų keliu. Kaip ir kituose burtų traukimuose, dalyvauja tik paskutinė vartotojo paraiška.

Testavimo dalyves paskelbsime komentaruose po šia tema 2019.08.26 bei informuosime jas asmeniškai el. paštu, nurodytu paskyroje (pasitikrinkite, ar jis yra galiojantis!)

Jei kuri neatsilieps per nurodytą terminą – į jos vietą trauksime kitą dalyvę ;) Primename, kad ankstesniuose testavimuose dalyvavusios, bet atsiliepimų nepateikusios dalyvės burtų traukime nedalyvauja.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.

Skelbimai

5,00 €
36 | 23,3 cm | 3 - 3½
8,00 €
40 | 12 | M