„Bissell® SpotClean Cordless®“ – visoms dėmėms iš kilimų, baldų ar automobilio salono

Reklaminis partnerio turinys
„Bissell® SpotClean Cordless®“ – visoms dėmėms „Bissell® SpotClean Cordless®“ – visoms dėmėms

Ant sofos išsiliejo kava? Ant kilimo – spalvotas limonadas? Šuo prinešė purvo ant minkštų namų ar sodo baldų? Vaikai pritrynė ledų automobilyje, o įsisenėjusios purvo dėmės jau seniai erzina, bet nėra laiko viskam sutvarkyti?

Yra sprendimų, kaip tai išspręstumėte! Kartais, nežinodami ką daryti, ieškome buitinių patarimų internete, kaip pašalinti dėmes, o kartais tiesiog išsirenkame tokį prietaisą, kurio pagalba tampa neįkainojama daugeliui metų, nes ir konstrukcija, kompaktiškumas džiugina, ir stulbinantys valymo rezultatai akį glosto.

Koks prietaisas tarnaus ilgai?

Dažnai šeima, nusprendusi įsigyti visapusį namų švara besirūpinsiantį prietaisą, suka galvą, kaip išsirinkti tokį, kuris būtų ir patogus naudoti, ir nedidelis, ir tvirtas, kitaip tariant – ilgam. Kokios prietaiso savybės nugali iš karto? Dažniausiai šeimai labiausiai pasiteisina belaidis, lengvo svorio, su universalia valymo sistema, įveikiančia visų tipų nešvarumus, prietaisas, kurį galima laikyti labai kompaktiškai, nes retuose namuose rastume laisvos vietos griozdiškiems buities atributams. Tegul didelis įrenginys bus ir labai profesionalus, bet jeigu jam reikės ieškoti atskiros patalpos namuose, nesusižavėsime tiek, kad būtų mūsų TOP3 sąraše.

Prietaisai su trigubo valymo sistema – populiariausi 

Beje, pastaruoju metu itin populiarūs tampa kompaktiški prietaisai su trigubo valymo sistema, kai su bet kokio tipo nešvarumais galima susitvarkyti nuo... iki: papurški, patrini, išsiurbi – viskas. Su tokiu prietaisu prireikia beveik trečdaliu mažiau pastangų, palyginti su varginančiu rankiniu darbu, ir net labai stengiantis, tačiau valant rankiniu būdu dėmių, likusių po valymo, išvengti nepavyks.

Kompaktiški, nešiojamieji visų paviršių valymo prietaisai pavergia šeimų širdis greičiausiai. Kai gali belaidę valymo laisvę sujungti su laidinio prietaiso galia, privalumų toli ieškoti nereikia. Jokių laidų vyniojimų ir pervyniojimų, o tai labai aktualu, jei namai didesni! Tokių – universalių – prietaisų skirtingi valymo režimai taip pat turi akivaizdžią naudą, nes ypač puikiai susitvarko ir su itin įsisenėjusiomis dėmėmis. Svarbiausia – naudojimo paprastumas. Dideli daugiafunkciai agregatai jau tikrai praeityje.

Bissell

Kur ir kada patogu naudoti belaidį kompaktišką prietaisą?

Belaidžiai, nešiojami ir kompaktiški kilimų ir apmušalų valymo prietaisai buvo sukurti, atsižvelgiant į vartotojų poreikius ir norą tokiu prietaisu naudotis greitai ir paprastai, nereikalaujant jam papildomos vietos namuose.

Mažas švaros kompanionas visada ras vietą net nedidelėje lentynoje, o žinojimas, kad bet kokie išsipylę skysčiai ar nešvarumai gali būti įveikti be papildomų pastangų, tokį prietaisą neabejotinai padarys pirmu šeimos pasirinkimu. Tokį prietaisą puikiausiai pritaikysite virtuvėse ir kitose namų patalpose, kai kažkas išsilieja, išbyra, išsipurvina, pavyzdžiui, augintiniui staiga užšokus ant sofos, ir jūs norite, kad bet kokie nešvaros pėdsakai dingtų iš karto. Greitas ir profesionalus rezultatas neatskiriama geriausių rinkoje prietaisų savybė.

Kažką išliejote? Sprendimas – per kelias minutes

Ar ir jums taip yra nutikę? Greitai įbėgote į namus, nes kažką pamiršote, ir ant minkštasuolio padėta kava atviru dangteliu netyčia apvirsta? Žiūrėdami filmą nusprendėte iš virtuvės atsinešti gėrimų, ir jie pakeliui paliko spalvingus pėdsakus bei dėmes? Šuo taip džiaugėsi, kad ką tik parvestas namo užšoko ant šviesios sofos? Na, o apie automobilyje nuo seno gyvus dėmių priekaištus galime rašyti atskirą istoriją, nes kur vaikai – ten būna visaip.

Kokius pasirinkimus turite? Pirmasis – iš tamsaus kambariuko traukti įprastą laidinį siurblį, bandyti viską iškuopti šluoste, tiesiog rankomis, arba naudoti tą lentynoje padėtą pagalbininką, kuris viskuo nuo... iki pasirūpins vos per kelias minutes. Klausimas išspręstas, tiesa?

Kompaktišką prietaisą patogu ir paprasta laikyti net ir mažame bute: jis užima nedaug vietos, todėl tai ypač populiarus pasirinkimas tarp butų gyventojų. Universalumas, kompaktiškumas ir nedidelis svoris anksčiau netgi būdavo svarbesni kriterijai už gilųjį valymą. Tačiau šių dienų gamintojai, kaip, pavyzdžiui, „Bissell“, suderino viską, tad nebereikia ieškoti kompromisų. Nešiojami kilimų ir apmušalų valymo prietaisai dulkių rinkoje pamažu užima užtikrintą vietą.

Bissell

Draugų rekomendacijos pasiteisina ne visada

Prieš įsigydami ilgiau tarnausiantį namų priežiūros daiktą pasitelkiame ne tik internetą, bet ir pažįstamų rekomendacijas, tačiau kas vieniems pasiteisina, nebūtinai atrodys verta dėmesio kitiems. Pavyzdžiui, jei draugų šeima gyvena dideliame name, turi atžalų ir augintinių, o jūs – mažame bute arti centro, akivaizdu, kad poreikiai skirsis, vadinasi, ir rekomenduotas prietaisas greičiausiai lūkesčių nepateisins.

Kokie svarbiausi tinkamo prietaiso pasirinkimo kriterijai? Visada atkreipkite dėmesį į veikimo garsumą, baterijos veikimo trukmę, įkrovimo laiką ir prietaiso laikymo būdą, skleidžiamą triukšmą, ypač jei turite mažų vaikų, prietaiso svorį, mat tai aktualu turint didesnius namus, valymo būdą, daugiafunkciškumą ir, žinoma, gamintoją bei kainą.

 • Baterijos veikimo laikas. Kuo ilgiau veiks įkrautas nešiojamasis prietaisas, tuo didesnę erdvę galėsite išvalyti. Optimaliausia veikimo trukmė kompaktiško namų prietaiso – nuo 20–30 minučių.
 • Įkrovimo laikas ir laikymo būdas. Labai svarbu atkreipti dėmesį į nešiojamojo kilimų ir apmušalų valytuvo įkrovimo laiką. Optimalu, kai prietaisą galima įkrauti per 2–3 valandas.
 • Gamintojas. Norint įsigyti ne tik stilingą, kompaktišką, bet ir kokybišką prietaisą, labai svarbu atkreipti dėmesį ir į gamintojus. Vieno iš rinkos lyderių vardą užtikrintai pelnė „Bissell“.
 • Triukšmo lygis. Atkreipkite dėmesį ir į triukšmo lygį, nes net ir tvarkantis namus, ko gero, norėsis klausyti radijo, tinklalaidės ar mėgstamos laidos per televizorių, be to, siurblio greičiausiai prisireiks ir kai miegos vaikai, tad triukšmo lygis neturėtų būti didesnis nei 70 dB, kaip kompaktiškojo „Bissell® SpotClean®“ kilimų ir apmušalų dėmių šalinimo prietaiso.
 • Prietaiso svoris. Šis faktorius – ypač aktualus, mat valydami paviršius prietaisą visą laiką laikysite rankose, taigi lengvesni modeliai – patogesnis ilgalaikis sprendimas, juolab kai kalbame apie mažesnius namų pagalbininkus.
 • Daugiafunkciškumas. Puiku, jei prietaisas vienu metu geba valdyti kelias funkcijas – taip pasiekiami ir kur kas geresni švaros rezultatai, ir sutaupoma laiko. Be to, prietaiso universalumas itin pasiteisina ilgalaikėje perspektyvoje.
 • Kaina. Kompaktiškų prietaisų kainos prasideda nuo maždaug 70 eurų, na, o patys kokybiškiausi modeliai gali kainuoti ir per 600–700 eurų ar daugiau. Svarbu pastebėti, kad renkantis savo šeimai tinkantį modelį prietaiso kainą lemia šeimos poreikiai, prietaiso savybės, pageidaujama komplektacija ir daug kitų kriterijų. Tai kaip išsirinkti? Niekada nesigailėsite pasirinkę aukso vidurį. Už rinkoje puikiai vertinamą „Bissell® SpotClean®“ sumokėsite maždaug iki 350 eurų.

Bissell

Ką gali pasiūlyti rinka? Vienas iš inovatyviausių pasirinkimų – „Bissell® SpotClean Cordless®“

„Bissell“ – dar 1876 m. įkurtas ir jau 5 vienos šeimos kartų valdomas verslas, namų priežiūros lyderis. Įmonė daug investuoja į klientų poreikių tyrimus: tai leidžia sukurti išmanią, novatorišką ir praktišką bei kompaktišką techniką. Ko reikia šiandienei šeimai? Greito problemos sprendimo. Šį poreikį efektyviai įgyvendina „Bissell“ kuriami produktai. Šiandien įmonė visame pasaulyje geriausiai žinoma ir kaip drėgnojo valymo siurblių gamintoja.

„Bissell® SpotClean Cordless®“ – prietaisas, atitinkantis skubančios šeimos poreikius

Tai galingiausias belaidis „Bissell“ šeimos nešiojamasis dėmių šalinimo siurblys, puikiai susidorojantis su bet kokio tipo dėmėmis. Belaidė „Bissell® SpotClean®“ valymo technologija įgauna visišką pranašumą, nes prilygsta laidinio įrenginio galiai.

Neįtikėtinas spartumas. Greitai ir lengvai išvalykite įsisenėjusius, naminių gyvūnėlių ir kasdienius nešvarumus ne tik ant apmušalų, minkštųjų baldų, kilimų, lauko baldų, bet ir automobilio salone. Kad ir kokie, kad ir kur matote nešvarumus – dabar jiems įveikti pakanka vos kelių akimirkų, o augintinių ar mažųjų paliktos išdaigos kelia šypseną.

Funkcijos, kurios padeda. Platesnė siurblio galva, ilgesnė žarna ir didelė galia užtikrina šios serijos gaminių našumą. Lengvas nešiojamasis modelis leidžia pašalinti dėmes praktiškai nuo bet kur esančio ir bet kokio minkšto paviršiaus.

 

„Bissell® SpotClean®“ – kompaktiška revoliucija bet kokio tipo būste:

 • du valymo režimai pagal purvo pobūdį – „Turbo“ (optimali siurbimo galia per 20 min.) ir „Eco“ (tyliau – per 35 min.);
 • trigubo veikimo valymo sistema – vienu prilietimu visapusis veikimas;
 • universalus, iki 35 min. trukmės veikimo režimas;
 • tylesnis veikimo sprendimas pasirinkus „Eco“ režimą;
 • itin ilga, net 1,7 m žarna bet kokiai kasdienei netvarkai pasiekti;
 • platesnė, net 10 cm galvutė – daugiau ploto, trumpesnis valymas;
 • XL slankiojamasis įrankis – itin siauroms ir sunkiai pasiekiamoms ertmėms valyti;
 • dvi atskiros nuimamos švaraus ir nešvaraus vandens talpyklos – visada naudojamas šva-rus vanduo;
 • lengvas ir kompaktiškas – lengva ir nešiotis po namus, ir laikyti rankose visą valy-mo laiką;
 • su unikalia purškimo sistema – nuosekliai ir tolygiai padengiamas visas nešvarus plotas, o su kiekvienu praėjimu išvaloma daugiau;
 • „StainProtect“ formulė – pašalina stipriausius kvapus ir nešvarumus;
 • „HydroRinse™“ savaiminio išsivalymo priedas – patogiai naudoti ir išvalyti visus namus.

Taigi kas tas „Bissell® SpotClean®“? Mažas, bet galingas šeimos favoritas, kuris per optima-liausią laiką sutvarko didžiausias nešvaros nuodėmes. Vertinkite praktiškai, bet rinkitės patikimai ir ilgam, o tą tikrai gali pasiūlyti amerikietiška kokybe pažymėtas prekių ženklas, netrukus skaičiuosiantis 150 metus rinkoje.