BLUEIRON geležies maisto papildai (testuotojų atranka) (132)

Reklaminis partnerio turinys
BLUEIRON maisto papildai (atsiliepimai)

Šį kartą testuosime suomiškus geriamus mėlynių skonio geležies maisto papildus BLUEIRON!

Kam skirtas maisto papildas BLUEIRON?

Maisto papildas BLUEIRON yra skirtas stokojantiems geležies – medžiagos, kuri padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, padeda palaikyti normalų deguonies pernešimą organizme.

BLUEIRON maisto papildai tinka visai šeimai: pradedant vaikais nuo 3 metų ir baigiant garbaus amžiaus senoliais. Be to, BLUEIRON yra tinkamas vegetarams, veganams, netoleruojantiems laktozės ir glitimo.

Ar jums reikia vartoti geležies maisto papildus?

Geležies gali trūkti įvairaus amžiaus žmonėms, tačiau su geležies trūkumu susiduria didelė dalis moterų, dažnai geležies trūkumas pasireiškia nėštumo ir žindymo laikotarpiu, kuomet moters organizmas atlieka didžiulį darbą.

Geležies trūkumas dažnai pasireiškia vaikams ir paaugliams, kuriems jos daugiau reikia dėl greito augimo ir spartaus vystymosi.

Apie geležies trūkumą dažniausiai perspėja tipiniai anemijos simptomai, tačiau norint įvertinti tikslias geležies atsargas organizme, būtina atlikti kraujo tyrimus.

Kuo ypatingi BLUEIRON maisto papildai?

BLUEIRON yra malonaus mėlynių skonio ir pasižymi itin aukštu efektyvumu. Tai – vienintelė skystoji geležis Lietuvoje, kurios F3+ yra patalpinta į kalcio polimero mikrokapsulę, kuri padeda naudingoms medžiagoms saugiai pereiti rūgštinę skrandžio terpę ir išsiskirti tiksliai ten, kur reikia – šarmingoje žarnyno aplinkoje.

Dėl šių savybių, BLUEIRON yra švelnus skrandžiui ir gerai toleruojamas, itin efektyviai įsisavinamas, vartojant šį papildą nebūtina atsisakyti geležies pasisavinimą apsunkinančių kavos, arbatos ar pieno produktų.

Be F3 geležies, BLUEIRON maisto papildo sudėtyje yra folio rūgšties, cinko, vitamino E, vitamino B12 ir biotino.

Plačiau apie BLUEIRON skaitykite www.maistassveikatai.lt/BlueIron.

Kaip tapti testuotoja?

Jeigu jums ar jūsų šeimos nariams nustatytas geležies trūkumas ir norite išbandyti BLUEIRON maisto papildus, komentaruose įrašykite BLUEIRON ir (pasirinktinai), kodėl norite išbandyti šį papildą.

Testavimo dalyvės gaus dovanų po vieną BLUEIRON pakuotę (330 ml), kurios turėtų pakakti mėnesiui. Mainais lauksime jūsų nuomonės apie šį produktą - kas patiko, o kas nelabai.

Komentarų laukiame iki 2019.07.22 dienos pabaigos, 3 laimėtojas atrinksime burtų keliu iš tų, kurios parašys, kodėl nori išbandyti šį papildą, dar dvi laimėtojas burtų keliu atrinksime iš visų dalyvių :) Taigi, parašiusios išsamiau, turi daugiau galimybių dalyvauti testavime, tačiau primename, kad kaip ir kituose burtų traukimuose, dalyvauja tik paskutinė vartotojo paraiška.

Testavimo dalyves paskelbsime komentaruose po šia tema 2019.07.23 bei informuosime jas asmeniškai el. paštu, nurodytu paskyroje.

Jei kuri neatsilieps per 24 valandas – į jos vietą trauksime kitą dalyvę ;) Primename, kad ankstesniuose testavimuose dalyvavusios, bet atsiliepimų nepateikusios dalyvės burtų traukime nedalyvauja. 

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.