„Bogner Fire + Ice“, „Seafolly“, „Diesel“, „Steiff“: stilingi vasaros komplektai visai šeimai

Reklaminis partnerio turinys
Šeima mėgaujasi laiku paplūdimyje „BestSecret“ nuotr.

Mėgaujamės ilgai lauktomis atostogomis. Kiek primiršę visus ribojimus, džiaugiamės puikiais orais, saule ir šiluma. Tiesa, daugumai mūsų tai – itin lauktos, galbūt net pirmosios atostogos, todėl norisi, kad jos būtų įsimintinos, kokybiškos ir – būtinai – su visa šeima.

Kur bėga jūsų vasara? Prie ežero, jūros, atokiame sodo namelyje tarp miškų ar miškingos stovyklavietės palapinėje? Iš tiesų nesvarbu, kur leidžiame laiką, svarbiausia – kad kiekvieną akimirką jaustumėmės patogiai. O kas kuria patogumą? Žinoma – apgalvota apranga.

„BestSecret“: kas tai?

„BestSecret“ – tai uždarai bendruomenei skirta interneto parduotuvė, kurioje rasite daugiau nei 3 000 garsių dizainerių prekių ženklų drabužių ir aksesuarų visai šeimai, net namams. Prie šios bendruomenės prisijungti galite tik tapdamas jos nariu. Na, o tada naudotis privalumais – pavyzdžiui, įsigyti garsių prekių ženklų prekių net su iki 80 % nuolaida: „Michael Kors“, „Gant“, „Emporio Armani“, „Napapijri“ ar „Esprit“ – tik dalis garsių vardų, kuriuos čia rasite.

„BestSecret“ narystė – stilingiems ir kūrybiškiems

Jei dar nesiregistravote, gaukite išskirtinę narystę – prisijunkite prie interneto parduotuvės „BestSecret“ ir žmonių, kuriems svarbiausia atrodyti ir jaustis gerai. Tiesa, patarlė „juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis“ šiuo atveju negalioja: narystės kvietimų skaičius – ribotas, tad laimės pirmieji prisijungę.

Stilinga apranga vaikams

„BestSecret“ drabužių derinių rekomendacijos

Vėsus vanduo, pramogos su vaikais ar rami pietų pertrauka tarp darbų ant pievutės – įkvėpkite save dailia apranga, kuri nevaržo judesių ir leidžia išreikši save. Apgalvotos „BestSecret“ drabužių derinių rekomendacijos ir bene geriausi pasiūlymai: išsirinkite paplūdimio ar lengvų vasariškų drabužių ir prie jų derančių aksesuarų. Apgalvota nuo... iki.

Mamai

Mamai – maudymosi kostiumėlis su gyvūnų raštais – niekada nesenstanti klasika. Lengva išraiškinga tunika ir didelis paplūdimio krepšys – dar du daiktai, be kurių neapsieisite prie jūros. Keliaujant pietauti ar vakarieniauti, per atostogas pravers ir spalvota vasarinė suknelė: naujas drabužis naujiems įspūdžiams. Paskutiniai derinio akcentai – patogūs akiniai nuo saulės ir įspiriamos šlepetės.

Stilinga apranga moterims

Dukrai

Maudynėms dukrytei nupirkite jos mėgstamų spalvų maudymosi kostiumėlį. Pradžiugins ir jaukus rankšluostis su mielu paveikslėliu ar švelnių spalvų basutės. Tačiau labiausiai – ryški suknelė, puošta raudonomis gėlėmis, ar sijonas. Visai mažutei rasite ir kombinezoną ar šliaužtinukų.

„BestSecret“ – garsių prekių ženklų – „Petit Bateau“, „Bellybutton“ ar „Guess“ – drabužiai ir vaikams, taip pat – su iki 80 proc. nuolaida!

Stilinga apranga mergaitėms

Sūnui

Jūsų berniukas, tikime, ypač mėgsta judėti, tad šortai ir marškinėliai per atostogas leis patogiai pažindintis su pasauliu. Pažintis su vandeniu, žaidimai su smėliu paplūdimyje... Lengvi atviri maudymosi bateliai ir kepuraitė, puikiai sauganti nuo saulės, – būtini vaiko daiktų krepšyje. Ne tik paplūdimyje, bet ir tiesiog lauke – smagūs žaidimai visada prikausto dėmesį ir neįtikėtinai pradžiugina.

Įsigykite funkcionalių, ypač patogių lauko drabužių ir mažesniam – kūdikiui, ir vyresniam – berniukui. O kur dar stilingi deriniai tėčiui...

Stilinga apranga berniukams

Vis dar trūksta derinių idėjų? Užsukite į „BestSecret“ ir tapkite nariu. Čia suprasite, kaip gera apsipirkti pigiau ir rengtis stilingiau. Net 3 000 pasaulinių dizainerių prekių ženklų ir gausybė pasiūlymų visai šeimai. Atraskite sau patinkančią aprangą, pamilkite apsipirkti pigiau. Net jei tai – „Emporio Armani“...

Metas apsipirkti kitaip. Jau šiandien.