Bulvių ir vištienos apkepas su lydytu sūriu

Ingredientai: Didelės bulvės - 5 vienetai, Vištiena - 500 gramai, Svogūnai - 2 vienetai.

Apkepas labai lengvai ir gana greitai paruošiamas. Kai kurie jį vadina "Kas liko nuo vakar" apkepu, nes naudoti galima nuo praėjusių pietų likusias virtas bulves. Išvirkite bulves ir supjaustykite jas mažesniais gabaliukais. Įkaitintoje keptuvėje pakepinkite svogūnus ir iškepkite vištienos gabaliukus. Į karščiui atsparų indą sluoksniais sudėkite bulves, vištieną, raugintus agurkėlius, svogūnus ir vėl bulves. Ant viršaus uždėkite lydyto sūrio ir viską apibarstykite fermentiniu sūriu. Kepkite 200 laispnių orkaitėje, kol sūris švelniai paruduos. Patiekalą papuoškite šviežiomis žolelėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.