Būsimas mamas kviečiame burtis į pokalbių grupes

Trys nėščios moterys Andrii Medvednikov | Shutterstock.com

Būsimos mamos „Tėvų darželio“ forume buriasi į pokalbių grupes pagal vaikučio gimimo metus ir mėnesį. Laukiatės? Kviečiame prisijungti?

Forumo pokalbių grupėse mažylių laukiančios moterys diskutuoja įvairiomis temomis, dalinasi patirtimi, negaili naudingų patarimų ir rekomendacijų bei tiesiog turi progą paplepėti su kitomis pilvelius ar jau gimusius vaikučius auginančiomis mamomis.

Atvirose bendravimo grupėse artimiau susipažinusios būsimos mamos neretai susikuria uždaras ar slaptas grupes, kuriose bendravimas įgauna daugiau privatumo:

  • Uždarų grupių komentarus skaityti ir rašyti gali tik jų nariai. Norint tapti uždaros grupės nariu reikia spausti mygtuką „Prašytis į grupę“ ir palaukti, kol grupės administratorius patvirtins prašymą.
  • Slaptų grupių komentarus skaityti ir rašyti gali tik jų nariai. Norint tapti slaptos grupės nariu reikia gauti grupės administratoriaus kvietimą.

2023 m. gimusių ir gimsiančių mažylių mamų pokalbių grupės

2024 m. gimsiančių mažylių mamų pokalbių grupės

Susikūrus naujoms grupėms, sąrašą papildysime.

„Tėvų darželio“ nėštumo kalendorius

Būsimas mamas kviečiame ne tik bendrauti pokalbių grupėse, bet ir skaityti bei prenumeruoti „Tėvų darželio“ nėštumo kalendorių.

Jame kiekvieną nėštumo savaitę rasite informaciją apie tai kaip vystosi vaikelis bei keičiasi jūsų kūnas.

Nėštumo kalendorių galite užsiprenumeruoti savo paskyros nustatymuose, šeimos skiltyje pridėjusios pilvuką, o prenumeratų skiltyje, nėštumo arba kūdikio raidos kalendoriaus eilutėje pažymėję „Sutinku“. 

„Tėvų darželio“ kūdikio raidos kalendorius

Gimus kūdikiui raginame ir toliau bendrauti su kitomis mamomis, o taip pat prenumeruoti „Tėvų darželio“ kūdikio raidos kalendorių.

Jis tikrai atsakys į daugelį mažylio tėvams kylančių klausimų, suteiks naudingos informacijos bei padės sekti vaikelio raidą nuo pirmųjų dienų iki vienerių metų.

Kūdikio raidos kalendorių galite užsiprenumeruoti savo paskyros nustatymuose, šeimos skiltyje pridėjusios dukrytę arba sūnelį, o prenumeratų skiltyje, nėštumo arba kūdikio raidos kalendoriaus eilutėje pažymėję „Sutinku“

Susiję straipsniai

B grupės streptokoko (BGS) tyrimas nėštumo metu

B grupės β hemolizinis streptokokas – tai dažniausias naujagimių įgimtos infekcijos sukėlėjas. Tad 35–37 nėštumo savaitę atliekamas BGS tyrimas.

Vaistai nuo alergijos nėštumo metu: ką reikėtų žinoti?

Nemaža dalis vaistų nuo alergijos ir skausmo yra saugūs ir nėštumo metu, vis tik kai kurių iš jų vartoti nereikėtų.

Toksoplazmozė nėščioms moterims

Dažniausiai toksoplazmozės infekcija būna besimptomė, tačiau yra pavojinga nėščioms moterims, kūdikiams bei asmenims, kurių imunitetas nusilpęs.